Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kilka dni temu Plush wprowadził do swojego abonamentu oferty z telefonem. Do wyboru mamy 6 modeli, których ceny wynoszą zazwyczaj symboliczną złotówkę. Podobnie, jak w Plusie, Orange czy Heyah, również w Plushu raty za urządzenie naliczane są z osobna do abonamentu. Ich wysokość zależy od klasy urządzenia.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Telefony w Plushu od 1 zł

Telefony są dołączane do dobrze znanego abonamentu Plush ABO 15 GB. W jego przypadku nawet w wariancie bez telefonu umowa jest zawierana na 24 miesiące, lecz (oprócz oczywiście bardzo dobrych warunków) nie dostawaliśmy nic ekstra. Teraz się to zmienia i otrzymujemy telefon za 1 zł.

Plush ABO 15 GB:

Oto dostępne obecnie telefony w Plushu z ich opłatą startową oraz ratą miesięczną:

Zarówno abonament, jak i raty za telefon, spłacane są przez 24 miesiące.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów