Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

3 nowe telefony w ofercie Plusha

Plush wzbogacił swoją ofertę o 3 nowe modele smartfonów. Submarka Plusa znana jest z bardzo dobrych warunków umowy, ale nie znajdziemy w niej dużego wyboru różnorodnych modeli, stąd cieszy każda nowość u operatora. Debiutanci w Plushu to całkowicie nowe telefony – ich debiut na rynku miał miejsce w I i II kwartale bieżącego roku.

Porównaj oferty na abonament

Plush – 3 nowe smartfony od 1 zł

Wspomniane nowości to Motorola Moto E5 Plus oraz 2 modele Huawei – Y6 (2018) oraz Y7 Prime (2018). Ten ostatni miał również swój debiut w Plusie kilka dni temu. Cała trójka dostępna jest w abonamencie Plush ABO 15 GB:

Umowa trwa 24 miesiące, a do abonamentu naliczana jest osobna rata za sprzęt. Tak wyglądają kwoty miesięczne (abonament + rata) i dwuletnie w powyższym pakiecie:

Który z nich wybrać? Huawei Y7 Prime wypada najdrożej w skali umowy, ale różnice nie są wielkie i wynoszą niecałe 100 zł między najtańszym a najdroższym wyborem (średnio ok. 4,20 zł na miesiąc). Smartfony chińskiego producenta wyposażone są w Dual SIM, co dla niektórych może być bardzo ważne. Z całej trójki Y7 Prime (2018) będzie najszybszy – ma ośmiordzeniowy procesor i 3 GB pamięci RAM (pozostała dwójka 4 rdzenie i 2 GB).

Moto E5 Plus wyróżnia się z kolei potężną baterią Li-Ion o pojemności aż 5000 mAh. Jeżeli zależy ci na długim czasie pracy urządzenia, to będzie to właściwy wybór. Cała trójka ma na pokładzie Androida w wersji 8.0 Oreo, a modele Huawei dodatkowo charakterystyczną nakładkę EMUI 8.0.

3 nowe telefony w ofercie Plusha
5 (100%) 3 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.