Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowości w Play Ubezpieczenia

Ubezpieczenia w Play

Asystent astmy i Asystent cukrzycy to najnowsza propozycja Play Ubezpieczenia. Stanowi ona odpowiedź na ważny społeczny i zdrowotny problem, dotyczący coraz większej grupy Polaków. Od momentu wprowadzenia usługi w grudniu 2017, Play ciągle rozwija swój pomysł aby zaspokoić oczekiwania klientów.

Porównaj oferty GSM

Asystent astmy i cukrzycy w Play od 9,99 zł

W ramach najnowszej oferty Asystent astmy i Asystent cukrzycy, klienci marketu Play Ubezpieczenia będą mogli nabyć te usługi pojedynczo, a nie – jak to zazwyczaj bywa – w rozbudowanych i drogich pakietach. Dedykowaną polisę można wykupić w 3 minuty poprzez aplikację na telefonie, dzięki czemu klienci indywidualni Play mają dostęp do usług w każdej chwili i miejscu.

Przykładowa oferta Play z telefonem:

Oferowane nowości to jedyne takie dedykowane ubezpieczenia na rynku. Dostępne są 2 pakietach Standard oraz Premium, a ich cena jest stała niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia klienta. Polisa zapewnia nie tylko wsparcie finansowe, ale także pomoc związaną z konsultacją czy wsparciem w prowadzeniu diagnostyki. Tak prezentują się opłaty miesięczne:

  • Asystent astmy/cukrzycy Standard – 9,99 zł miesięcznie
  • Asystent astmy/cukrzycy Premium – 14,99 zł miesięcznie

Asystent astmy cukrzycy Play

Bardziej rozbudowana oferta zapewnia również m.in. zwrot kosztów badań czy specjalistycznych konsultacji, a także zakup sprzętu, jak glukometr lub pikflometr. Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami, ściągnij na swój telefon aplikację Play Ubezpieczenia (dostępna na Androida i iOS) i zapoznaj się z proponowanymi ofertami.


Zobacz również: aplikacje zdrowotne.


Źródło: Play.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów