Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Opinie OTVARTA Oferty OTVARTA Internet OTVARTA

OTVARTA to polski operator wirtualny i w dodatku jeden z najmłodszych. Jego działalność rozpoczęła się na początku marca 2018 roku. W chwili obecnej na ofertę sieci OTVARTA składa się abonament i Internet mobilny.

Sieć OTVARTA ma atrakcyjne pakiety abonamentu – w tym z umową bezterminową – a także Internetu mobilnego. Niemal na każdym kroku operator podkreśla swój polski rodowód, choćby poprzez biało-czerwone barwy logotypu. Oferty sieci OTVARTA charakteryzują się niskimi cenami i sporymi paczkami danych GB.

Spis treści:

Zasięg OTVARTA – jak wygląda mapa zasięgu?

OTVARTA – jak wielu innych wirtualnych operatorów – działa w oparciu o infrastrukturę należącą do Plusa. Zapewnia tym samym zasięg praktycznie na terenie całego kraju.

Plus zasięgPlus zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na jego stronie internetowej.

Roaming – oferta OTVARTA

OTVARTA oferuje darmowy roaming UE w 2 abonamentach z umową na czas określony (24 miesiące). W przypadku pakietów bezterminowych oferowany jest „Bezpłatny Pakiet Wakacyjny”.

W ramach Pakietu Wakacyjnego otrzymasz paczkę 500 minut lub SMS-ów do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Liechtensteinu oraz Islandii. Z Pakietu Wakacyjnego możesz skorzystać 2 razy w roku kalendarzowym przez 14 dni. Po tym terminie korzystanie z telefonu w roamingu UE będzie pociągało za sobą dodatkowe opłaty zgodne z cennikiem sieci OTVARTA.

Doładowanie konta w OTVARTA

OTVARTA nie oferuje pakietów na kartę. W przypadku tego wirtualnego operatora opłacasz miesięczne faktury – zarówno w przypadku abonamentu, jak i Internetu mobilnego.