Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking ofert komórkowych – Listopad 2021

8

Która oferta na telefon jest najlepsza? Abonament, karta? Który operator i jaki konkretnie pakiet? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w naszym rankingu najlepszych ofert komórkowych!

Oferty aktualne na 25.10.2021. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu (szczegóły w tabeli poniżej rankingu) faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.


Abonament bez telefonu:

1. miejsce – Plush ABO 15 GB (39 pkt).

2. miejsce – nju z usługą „Wszystko” (36 pkt; +1 pkt).

3. miejsce – No Limit 20 GB (34 pkt).

4. miejsce ex aequo – Numer1 (33 pkt).

4. miejsce – O! Swobodna! 5G (33 pkt).

6. miejsce ex aequo – Freedom4 5G (31 pkt).

39 pkt. Plush ABO 15 GB melduje się ponownie na pierwszym miejscu w rankingu ofert bez telefonu. Za 25 zł dostaniesz „na start” 15 GB transferu, który rośnie do 20 GB. Operator zapewnia też darmowe aplikacje internetowe, nielimitowane minuty, SMS-y/MMS-y w kraju i UE (RLAH – roam like at home), a także bezterminową umowę. Bardzo dobra oferta!

36 pkt. Pakiet „Wszystko” nju mobile jest bardzo podobny. Cena jest nieco wyższa (29 zł), ale transfer rośnie tu z 10 do aż 30 GB (aktualizacja 27.10.2021) – z 20 do aż 60 GB dla lojalnych klientów! Usługi głosowe i tekstowe są tak samo nielimitowane, a umowa podpisywana na czas nieokreślony. Kolejny znakomity abonament!

Zobacz też: więcej GB w nju mobile

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM ->

34 pkt. Tylko 1 punkt mniej uzbierał pakiet INEA No Limit 20 GB. Dostaniesz tu m.in. darmowy roaming UE z transferem 3,08 GB w Unii i nielimitowane usługi głosowe/tekstowe. Transfer miesięczny wynosi 20 GB, a cena 24,90 zł. W dodatku od sierpnia INEA oferuje bezterminową umowę!

33 pkt. A co wtedy, gdy 10 czy 20 GB to dla Ciebie zbyt mało? Wybierz lajt mobile i jego pakiet Numer 1 z transferem miesięcznym aż 30 GB! Kolejną zaletą jest niska cena wynosząca jedyne 24,99 zł. W tym przypadku brakuje w pełni darmowego RLAH, jest za to paczka 50 minut/SMS-ów w UE. Umowa bezterminowa.

Zobacz też: 50 zł za polecenie znajomego w lajt mobile

32 pkt. Wirtualny operator OTVARTA także oferuje bardzo dobre warunki umowy. W swoim abonamencie O! Swobodna! zapewnia 21 GB, a po przeniesieniu numeru nawet 31 GB w 5G! I tym razem nie dostaniesz darmowego roamingu UE, ale jest tzw. Pakiet Wakacyjny, którego możesz aktywować dwukrotnie w ciągu roku. Umowa oczywiście bezterminowa.

31 pkt. Freedom4 5G jeden z najnowszych i najbogatszych abonamentów Premium Mobile. Co w nim dostaniesz? Nielimitowane usługi w kraju (bez RLAH) i aż 50 GB 5G co miesiąc za 39,70 zł! Jest to oferta nieco droższa, ale jeżeli zależy Ci przede wszystkim na transferze w kraju, to będzie to dla Ciebie wyśmienita oferta. Tym bardziej, że z umową na czas nieokreślony.

Abonament z telefonem:

1. miejsce – Plush ABO 50 GB 5G (35 pkt).

2. miejsce – No Limit 20 GB (34 pkt).

3. miejsce ex aequo – Solo L 5G (33 pkt).

3. miejsce ex aequo – Plus 65 5G (33 pkt).

5. miejsce – Plan 60 5G (32 pkt) – nowość.

6. miejsce – T-Mobile – L+ (31 pkt).

35 pkt. Abonament Plush ABO 60 GB to najbogatsza oferta z telefonem submarki Plusa. Dostaniesz tu 60 GB transferu 5G, darmowe social media i darmowego Tidala na 3 miesiące! Wszelkie usługi są wszędzie nielimitowane, a do ceny abonamentu doliczana jest opłata ratalna za telefon. Po przeniesieniu numeru otrzymasz 4 miesiące darmowego abonamentu.

34 pkt. Kolejny pakiet INEA wysoko w naszym rankingu, tym razem abonament z telefonem. No Limit 20 GB ma umowę zawieraną na tylko 12 miesięcy! Następna bardzo duża zaleta to niska cena – jedyne 24,90 zł miesięcznie. Usługi głosowe i tekstowe są bez limitu, również w roamingu UE. W przeciwieństwie do innych sieci GSM, tym razem wybór telefonów jest dość mocno ograniczony.

33 pkt. Tym razem coś droższego, ale i bogatszego: abonament Solo L sieci Play da Ci teraz aż 140 GB transferu w 5G! Poza tym otrzymasz darmowy roaming UE, usługę Play NOW (telewizja) na całą umowę i darmowego Tidala na 3 miesiące. Cena abonamentu zaczyna się od 75 zł, a telefony od symbolicznej złotówki. Bardzo atrakcyjne warunki umowy!

Zobacz też: rabat 10 zł w Play online

33 pkt. Plus 65 5G to najnowszy abonament zielonego operatora. Otrzymasz w nim 60 GB 5G + 150 GB ekstra na 3 miesiące za 65 zł! Do tej kwoty należy doliczyć jeszcze osobną ratę za sprzęt. Ceny telefonów zaczynają się od 1 zł na start, a liczba rat wynosi (do wyboru) 12, 24 lub 36. Rozmowy i wiadomości SMS/MMS są nielimitowane także w UE, poza tym dostaniesz paczkę 120 minut na rozmowy międzynarodowe.

Zobacz też: do 360 GB za przedłużenie umowy z Plusem

32 pkt – nowość. Najnowszy abonament Orange zadebiutował w maju 2021 i zapewnia teraz więcej Internetu w telefonie. W Planie 60 jest to 25 GB 5G. Zyskasz ponadto rabat 5 zł na HBO GO, a usługi głosowe i tekstowe są nielimitowane w Polsce i roamingu UE (RLAH). Do abonamentu za 60 zł trzeba doliczyć ratę za telefon, którego dostaniesz już za 0 zł!

31 pkt. O 1 punkt mniej uzbierał pakiet T-Mobile L+. Jest on od niego jednak jeszcze bogatszy (to topowy abonament sieci T-Mobile), ale jest też droższy – opłata za niego wynosi 90 zł i również i tym razem kwota ta nie obejmuje telefonu, który liczony jest osobno. Operator oferuje aż 150 GB transferu 5G, a usługi głosowe i tekstowe są bez limitu zarówno w Polsce, jak i w roamingu UE.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Oferty na kartę:

1. miejsce – Plus Elastyczny + GigaBank (38 pkt).

2. miejsce – T-Mobile Bez Limitu L (36 pkt).

3. miejsce – Perfect Match (34 pkt).

4. miejsce – Niewyczerpalne Wszystko (33 pkt).

5. miejsce – #GigaDaje (31 pkt).

38 pkt. Wolisz jednak ofertę na kartę? Plus za 25 zł oferuje skromne 10 GB transferu, ale ten nie przepada! Aktywuj w tym celu promocję GigaBank i kumuluj niewykorzystane gigabajty. Musisz pamiętać oczywiście o zachowaniu ważności konta! W kwocie 25 zł dostaniesz też usługi no limit i darmowe social media.

36 pkt. Pakiet T-Mobile L jest droższy (30 zł miesięcznie), ale oferuje aż 30 GB transferu danych! W dodatku zapewnia usługę Supernet Video DVD, a więc dostęp m.in. do Netflixa czy Amazon Prime Video bez utraty transferu GB. Dla wielu będzie to najlepsza oferta prepaid!

34 pkt. Dla innych najlepszą ofertą na kartę będzie pakiet Perfekt Match za 25 zł. Co prawda ten nie oferuje RLAH (bezpłatny roaming UE), ale ma asa w rękawie w postaci kumulacji transferu – niewykorzystane GB kumulują się tu w nieskończoność! A co miesiąc dostajesz kolejną paczkę 25 GB! Aktywuj usługę Autodoładowanie, aby nie zapomnieć o zachowaniu ważności konta – w przeciwnym razie uzbierany transfer może przepaść.

33 pkt. Z bardzo dobrej strony prezentuje się też a2mobile. Jego pakiet Niewyczerpalne Wszystko za 29,90 zł da Ci 30 GB transferu, a także Wi-Fi Calling oraz darmowe aplikacje internetowe. Nie mogło być inaczej i rozmowy, wiadomości tekstowe SMS oraz MMS są nielimitowane do wszystkich sieci w kraju.

32 pkt. Oferta #Gigadaje to kolejny prepaid za jedyne 25 zł miesięcznie. Brakuje tu jednak darmowego roamingu UE (w przeciwieństwie do Plusa i T-Mobile), a także nielimitowanych MMS-ów. Reszta usług w kraju jest bez limitu, a na start dostaniesz 15 GB. Na start, gdyż dla stałych klientów transfer rośnie do 30 GB! Kolejna bardzo dobra oferta.

Oferty duet bez telefonu:

1. miejsce – ABO Duet 15 GB (39 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł.

2. miejsce ex aequo – W Parze za 19 zł (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł.

2. miejsce ex aequo – lajtDUET MEGA  (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 84,98 zł. 

4. miejsce – lajtDUET Nr 1 (33 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,98 zł.

5. miejsce – Freedom Dla Dwojga + (31 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł.

39 pkt. Nowy duet Plusha oferuje od początku 15 GB Internetu, który (także tym razem) rośnie ze stażem. Dostaniesz to samo, co w wersji indywidualnej, ale w niższej cenie – nie będziesz płacił 50 zł za 2 numery, lecz jedyne 40 zł! Oszczędność każdego miesiąca to 10 zł. Umowa bezterminowa.

34 pkt. 10 zł rabatu to dużo? Nie w nju mobile duet! W tej ofercie druga karta SIM kosztuje jedyne 9 zł, co przekłada się na upust miesięczny w wysokości 20 zł! Poza tym paczka internetowa rośnie z 10 do aż 30 GB, ale tym razem transfer jest współdzielony na dwie osoby. Umowa bezterminowa.

Zobacz też: nju mobile trio

34 pkt. W lajt mobile przyzwyczajono nas do niskich cen, ale nie zawsze tak jest. Pakiet DUET MEGA kosztuje 84,98 zł (rabat 5 zł), ale coś za coś: dostaniesz tu aż aż 300 GB na każdą osobę z osobna! Rozmowy, SMS-y i MMS-y są nielimitowane do wszystkich krajowych sieci (bez RLAH). Można zamówić umowę bezterminową.

33 pkt. Pakiet lajtDUET Nr 1 to właśnie jeden z tych abonamentów lajt mobile, który jest tani – za 2 numery zapłacisz 44,98 zł, co tak samo oznacza oszczędność 5 zł. Dostaniesz w tej ofercie dla dwojga to samo, co u poprzednika, lecz z transferem wynoszącym „tylko” 30 GB na osobę. Umowa bezterminowa.

31 pkt. Połącz 2 abonamenty Freedom2 i oszczędzaj w sumie 5 zł każdego miesiąca. Za 2 osoby zapłacisz tu tylko 44,40 zł, a w zamian otrzymasz 20 GB na każdą osobę i nielimitowane usługi głosowe/tekstowe do wszystkich w kraju, lecz bez RLAH. Umowa bezterminowa.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług – np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy w tabeli pod rankingiem.

Zmiany:

  • lipiec 2017 –  wprowadzenie dodatkowych punktów za darmowy roaming
  • październik 2017 – wprowadzenie zmian w punktowaniu aplikacji bez limitów danych; dotychczas tyle samo pkt otrzymywały oferty z 1 i więcej aplikacjami, które nie pobierały transferu – więcej szczegółów w poniższej tabeli
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu roamingu; Lajt Mobile otrzymuje 1 pkt za Bonus Krajowy, Play z kolei tylko 2 zamiast 3 za zmiany zasad w roamingu UE
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu pakietu internetowego; Play i T-Mobile otrzymują -1 pkt za obniżenie prędkości transferu, a2mobile -2 pkt
  • czerwiec 2018 – wprowadzenie zmian przedstawiania pakietów GB do transferu na pełnej prędkości
  • lipiec 2020 – 1 pkt za 5G

Punktacja Komórkomatu

Usługa
Ilość punktów
minuty na nr komórkowe
6
minuty na nr stacjonarne
3
SMS-y do wszystkich sieci
6
MMS-y do wszystkich sieci
2
Internet do 2 GB
1
Internet 2,01-4 GB
2
Internet 4,01-6 GB
3
Internet 6,01-10 GB
4
Internet 10,01-20 GB
5
Internet ponad 20 GB
6
transfer niedzielony na 2 karty SIM
3
zwiększający się z czasem transfer
3
2 darmowe aplikacje/strony www
1
co najmniej 3 darmowe aplikacje/strony www
2
5G
1
cena do 10 zł
8
cena 10,01-20 zł
7
cena 20,01-25 zł
6
cena 25,01-30 zł
5
cena 30,01-40 zł
4
cena 40,01-60 zł
3
cena 60,01-80 zł
2
cena 80,01-100 zł
1
cena 100,01-120 zł
0
cena 120,01-140 zł
-1
cena ponad 140 zł
-2
oferta bezterminowa
3
oferta z telefonem
3
roaming bez dodatkowych opłat
3
za

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

8
Dodaj komentarz

6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Torr

Nju ma od 27 października nową ofertę i dostaje sie na start wiecej GB

Andrzej

Niedocenianą ofertę ma „w rodzinie” 40zł za 2 miesiące. Nielimitowane, 20GB na 2 miesiące internetów. Jest w tym roaming wraz z Internetem 4,9GB. Nie miałem problemów za granicą oprócz tego, że wybierało tylko jednego operatora.

Filip

Virgin Mobile od sierpnia oferuje darmowy roaming na terenie UE. W #GIGADAJE użytkownik dostaje 2.92 GB

Marlena

cieszę się widząc, ze Otvarta wciąż jest w czołówce. Chociaż liczę na to, ze w końcu trafią na podium.

Josef

Cieszymy się, że Otvarta ma takich lojalnych pracowników uprawiających marketing szeptany. Nie stać Pani pracodawcy na płatną reklamę?

Tomasz

A gdzie a2mobile ?? a gdzie heyah (Tanio, roaming i wszystko za free oraz pakiet internetu spory) ?

jaromir

Otvarta ma najlepszą ofertę jeśli chodzi o 5G na ten moment w całym kraju, warto z tego korzystać.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów