Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w OTVARTA

OTVARTA Internet mobilny 100 GB

OTVARTA

OTVARTA to jedna z najmłodszych wirtualnych sieci GSM w Polsce. Oferuje nie tylko ciekawe pakiety abonamentu komórkowego, ale także Internet mobilny.

Routery w OTVARTA

OTVARTA nie oferuje żadnych urządzeń, w tym routerów czy modemów LTE. W ofercie wirtualnego operatora znajdziesz same gotowe pakiety z kartą SIM.

Aktywacja i instalacja

OTVARTA nie pobiera opłaty instalacyjnej, pobiera za to aktywacyjną. Jest ona jednorazowa i wynosi 29 zł, co jest standardem na rynku. Zostaje ona doliczona do pierwszej faktury.

Szybkości łącza w OTVARTA

OTVARTA korzysta z infrastruktury Plusa i zapewnia prędkości w 4G/LTE, a nawet 5G!

Plus zasięgAby korzystać z 5G w OTVARTA musisz być w zasięgu 5G Plusa oraz posiadać odpowiedni router.

Opłaty miesięczne

Pakiety Internetu mobilnego OTVARTA kosztują od 14,99 do 49,99 zł. Oferta operatora składa się z 4 pakietów z możliwością wybrania dynamicznego lub stałego adresu IP, co daje w sumie 8 różnych propozycji. Pakiety ze stałym IP są o 5 zł droższe od ich odpowiedników ze zmiennym adresem.

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.