Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

OTVARTA – nowy operator na rynku GSM!

8

Na początku marca 2018 zadebiutował nowy operator – OTVARTA. Wirtualna sieć oferuje obecnie 5 pakietów abonamentu (z czego 3 na czas nieokreślony) oraz 4 plany Internetu mobilnego. Łącze internetowe dostępne jest ponadto w 2 wariantach: ze stałym i dynamicznym IP, co ma wpływ na wysokość rachunków miesięcznych. Czy nowy gracz z zasięgiem Plusa jest w stanie nawiązać równą rywalizację z istniejącą już konkurencją?

Porównaj oferty na abonament

6 abonamentów sieci OTVARTA

Jak pokazał przykład Premium Mobile czy a2mobile, nowi i nieduzi operatorzy komórkowi są w stanie naprawdę sporo namieszać w czołówce stawki. Abonament indywidualny nowej sieci kosztują od 7,99 do 55,99 zł – to naprawdę niedużo. Tak prezentują się przykładowe oferty głosowe operatora OTVARTA:

W październiku 2018 roku zadebiutował najbogatszy abonament operatora. Oto on:

Jest on droższy od wcześniejszych pakietów, ale zapewnia najlepsze warunki umowy. Nie oznacza to, że tańsze oferty nie są warte uwagi.


>>> Porównaj oferty OTVARTA z innymi operatorami <<<


Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się taryfa O! Korzystna! za 17,99 zł miesięcznie. W ramach tego pakietu otrzymamy nielimitowane minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, nieskończone wiadomości SMS oraz 6 GB transferu. Całość uzupełnia roaming w Pakiecie Wakacyjnym. Wielką zaletą jest również podpisywanie bezterminowej umowy, co oznacza możliwość rezygnacji z abonamentu tego operatora w każdej chwili.

Od końca grudnia 2018 dostępna jest promocja – za przeniesienie numeru otrzymasz w wybranych abonamentach większy transfer GB. Która oferta operatora OTVARTA jest dla Ciebie najbardziej korzystna?

OTVARTA – nowy operator na rynku GSM!
3.5 (69.52%) 63 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.