Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

OTVARTA – nowy operator na rynku GSM!

8

Na początku marca 2018 zadebiutował nowy operator – OTVARTA. Wirtualna sieć oferuje obecnie 5 pakietów abonamentu (z czego 3 na czas nieokreślony) oraz 4 plany Internetu mobilnego. Łącze internetowe dostępne jest ponadto w 2 wariantach: ze stałym i dynamicznym IP, co ma wpływ na wysokość rachunków miesięcznych. Czy nowy gracz z zasięgiem Plusa jest w stanie nawiązać równą rywalizację z istniejącą już konkurencją?

Porównaj oferty na abonament

5 abonamentów sieci OTVARTA

Jak pokazał przykład Premium Mobile czy a2mobile, nowi i nieduzi operatorzy komórkowi są w stanie naprawdę sporo namieszać w czołówce stawki. Abonament indywidualny nowej sieci kosztują od 7,99 do 28,99 zł – to naprawdę niedużo. Tak prezentują się oferty głosowe operatora OTVARTA:

Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się taryfa O! Korzystna! za 17,99 zł miesięcznie. W ramach tego pakietu otrzymamy nielimitowane minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, nieskończone wiadomości SMS oraz 6 GB transferu. Całość uzupełnia roaming w Pakiecie Wakacyjnym. Wielką zaletą jest również podpisywanie bezterminowej umowy, co oznacza możliwość rezygnacji z abonamentu tego operatora w każdej chwili.

Jak przedstawiają się pakiety sieci OTVARTA na tle rywali? Zachęcamy do śledzenia naszych Poradników, a także Rankingów Miesięcznych (nowy ranking każdego pierwszego dnia miesiąca). Aby nie przegapić różnego rodzaju bonusów czy rabatów, zapraszamy również do naszej sekcji Promocje.

OTVARTA – nowy operator na rynku GSM!
3.8 (76.57%) 35 głosów

Advertisement