Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Rabat na kolejne aktywacje numerów w OTVARTA

Obowiązuje do: 29.12.2023
OTVARTA promocja aktywacja

Trwa promocja z aktywacją numerów w polskiej sieci GSM OTVARTA. Wirtualny operator komórkowy przyznaje rabaty na drugą i kolejne karty SIM.

Promocja OTVARTA

Oto przykładowy abonament sieci OTVARTA z umową na czas nieokreślony (umowa bezterminowa):

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA KOLEJNE KARTY SIM NA OTVARTA.PL

W sumie możesz zaoszczędzić nawet 81 zł!

Zamawiając dwa numery, na aktywację drugiego numeru otrzymasz aż 50% rabatu. Jeśli zamówisz trzy lub więcej numerów – to na aktywację drugiego numeru otrzymasz 50% rabatu, a za aktywację trzeciego i każdego kolejnego numeru zapłacisz po 1 zł. Co ważne, z promocji możesz skorzystać zarówno przenosząc numer do OTVARTA, jak i zamawiając nowy numer. Promocja potrwa do 31.12.2023 r.

OTVARTA rabat

Promocja tego wirtualnego operatora trwa do końca listopada bieżącego roku do 28 lutego niemal do końca 2023 roku. Nie przegap tej okazji, zwłaszcza, że to niejedyna obecnie oferowana okazja sieci OTVARTA!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.9/5 - (25 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów