Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Potrzebny Ci najlepszy Internet mobilny? Szukasz jednocześnie niedrogiego, ale i solidnego łącza bezprzewodowego z dobrym zasięgiem i dużym transferem GB? Oto nasz ranking Internetu mobilnego na październik 2021!

Internet mobilny bez limitu ->

Oferty i ceny aktualne na 15.10.2021. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 40 GB. nju mobile nie zmienił oferty, ale nie musiał, aby obronić pierwsze miejsce. Za 29 zł miesięcznie dostaniesz tu 40 GB na start, a dla stałych klientów transfer rośnie z 40 do aż 120 gigabajtów! Po jego wyczerpaniu aktywuje się lejek do 1 Mb/s. To świetna oferta, za którą nie płacisz, jeżeli z niej nie korzystasz – o ile cieszysz się przynajmniej trzymiesięcznym stażem w sieci. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,38 GB i 4,18 GB po 2 latach.

2. Plush Internet XL. Transfer rośnie w bonusie za lojalność także w Plushu. Tym razem z bazowych 40 GB robi się 80 GB po upływie jednego roku. Opłata miesięczna wynosi tu 30 zł, a dodatkowo do karty SIM możesz dokupić np. modem czy router na 24 lub 36 rat. Po połączeniu Internetu z Plush ABO w duecie otrzymasz rabat 10 zł każdego miesiąca. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,67 GB po 1 roku.

3. Virgin NET 60. Virgin Mobile nie daje Ci bonusu za staż, ale w zamian od razu oferuje większy transfer danych! Za 30 zł otrzymasz aż 60 gigabajtów. Mało tego – jeżeli masz już abonament komórkowy VM, to cena Virgin spada w promocji do 25 zł. Następna bardzo dobra oferta warta rozważenia! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 30 zł) 2,00 GB.

4. lajt 30 GB. Kolejnym operatorem jest lajt mobile i jego pakiet za 30 zł miesięcznie. W tym przypadku dostaniesz „tylko” 30 gigabajtów, a paczka danych jest stała, tzn. nie rośnie wraz ze stażem w lajt mobile. Zasięg sieci Plus. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

5. O! Szybki 30 GB!. A może szukasz czegoś innego? OTVARTA oferuje zmienny lub stały adres IP w cenie 34,99-40,99 zł na miesiąc. W tej kwocie otrzymasz 30 GB 5G. Ten wirtualny operator oferuje też opcjonalne transfery nocne. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 0,86 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Virgin NET 220. 60 czy nawet uzbierane 120 GB transferu to jednak wciąż za mało? Mamy coś dla Ciebie – Virgin Mobile i jego topowy Virgin NET 220 GB kosztujący zaledwie 50 zł! Podobnie jak poprzednio, jeżeli jesteś już klientem operatora (abonament GSM), to opłaty za Internet mobilny Virgin spadają do 45 zł! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 50 zł) 4,40 GB.

2. Ładunek 250 GB. Więcej transferu (choć nie w przeliczeniu na złotówki) oferuje Mobile Vikings. Jego Internet na kartę zapewnia aż 250 GB za miesięczne doładowania w kwocie 60 zł. Jeżeli nie potrzebujesz Internetu, to nie zasilaj konta i tym samym nie płać – to kolejna świetna oferta! Umowy brak (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

3. Plush 200 GB 5G. Ten pakiet zadebiutował na początku września 2021. Submarka Plusa zapewnia w tym przypadku aż 200 GB w 5G! Rachunki miesięczne ustalono na 60 zł. Zasięg oczywiście sieci macierzystej. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

4. Internet 300 GB. Wciąż Ci mało transferu? Spójrz na wirtualnego operatora lajt mobile – jeden z jego pakietów zapewnia aż 300 GB za 39,99 zł! Szkopuł w tym, że część transferu (200 GB) dostępnych jest w godzinach nocnych od 1:00 do 8:00 rano. Bardzo dobra i niedroga oferta. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

5. FreedomNET 200+200. Swoją ofertą dysponuje też bodaj najbardziej znany wirtualny operator w Polsce – Premium Mobile. Proponuje on pakiet 200+200 GB 5G w nocy. Tym razem cena wynosi już 99,90 zł miesięcznie. Operator korzysta z zasięgu sieci Plus. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów