Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Orange – abonament z telefonem

Logo Orange

Orange Polska to obecnie jeden z największych działających w naszym kraju operatorów komórkowych, którego liczbę klientów szacuje się na ponad 15 milionów. Firma działa w Polsce od 2005 roku, kiedy to zdecydowano się przekształcić należącą do PTK Centertel markę Idea na Orange. W 2013 roku nastąpiła fuzja Telekomunikacji Polskiej z PTK Centertel, dzięki czemu powstało Orange Polska S.A. Operator ma w swojej ofercie szeroki zakres usług, od telefonii komórkowej i stacjonarnej, po Internet i telewizję cyfrową. Poniżej prezentujemy zestawienie ofert Orange na abonament z telefonem, w ramach których możemy otrzymać smartfona w korzystnej cenie.

Oferty Orange na abonament z telefonem

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

5
Dodaj komentarz

1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
za kilka dni były klient

ceny telefonów z kosmosu !! Przykładowo samsung s6 1090 zł na start i dodatkowo 70 zł miesięcznie rata przez 24 miesiące. W sumie wychodzi 2769 zł. W sklepie telefon można kupić za 1500 zł. Przebicie mają straszne.

Halina Szewczyk

.Bardzo mi zależy na zakupie 2 telefonów dla córek- myślałam o samsungu J7. Mam zakończoną umowę z orange i się nie mogę zdecydować co dalej , bo mają bardzo wysokie ceny aparatów i długie umowy nawet po przeliczeniu wartosci telefonu to usługa jest bardzo droga. Jestem z orange ponad 10 lat mam 2 numery i internet domowy.

Klient

Witam. Z każdą firmą (Orange,Multimedia itp.) należy złożyć o rozwiązanie umowy.To konieczny warunek aby zaczeli negocjować.Następnie czekamy i wysłuchujemy ich propozycji.Będzie ich sporo.Przekazujemy im ,że przedstawione oferty są fajne,atrakcyjne itp. ale nie trafiają do końca w moje potrzeby.Podajemy cenę aparatu najniższa w internecie wraz z nazwą sklepu i taka proponujemy.Należy pytać o dodatkowe bonusy np. dodatkowa darmowa karta na internet -taką propozycję otrzymałem. Umowę podpisujemy w ostatni dzień jaki mamy.Bierzemy ich na przetrzymanie. Zapisujemy nazwisko osoby która nam składa oferty i kontaktujemy się już tylko z nią. Będzie to osoba z utrzymania klienta. Prosimy po każdej propozycji o parę dni… Czytaj więcej »

Ania

Zgadzam się w 100 %. Skąd te choreograaf ceny!

Ania

Chore ceny 🤣🤣🤣

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów