Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OPPO intensywnie pracuje nad kolejnym swoim modelem. Tym razem mowa o Reno 6, a więc mocnym przedstawicielu średniej wyższej półki. Będzie on posiadał mocne parametry i obsługiwał sieci 5G. Nie zabraknie również szybkiego ładowania.

I znów MediaTek na pokładzie

OPPO Reno 6, wedle najnowszych informacji zostanie wyposażony w MediaTeka Dimensity 1200. Ostatnio coraz częściej firmy decydują się na procesory tej firmy. Na pokładzie znajdzie się także miejsce dla 8 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono w tym wypadku 128 GB przestrzeni dyskowej.

W modelu tym nie powinien nas zawieść ekran. Będzie on wykonany w technologii OLED i będzie posiadał przekątną w okolicy 6,4 cala. Co istotne zostanie tutaj zastosowane odświeżanie na poziomie 90 Hz. Zapewne będzie także obsługiwał rozdzielczość Full HD+.

Niestety nie wiadomo jaki zestaw aparatów znajdzie się tutaj na pokładzie. Można się jednak spodziewać minimum trzej kamerek głównych, a podstawowa jednostka zapewne będzie miała matryce 64 Mpix. Zapewne znajdziemy tutaj również aparat ultraszerokokątny. Całość zwieńczy zapewne jakaś jednostka pomocnicza, mimo że chętnie zobaczylibyśmy tutaj teleobiektyw. Na froncie oczywiście znajdzie się miejsce dla pojedynczego aparatu do selfie.

Z pozostałej specyfikacji warto zwrócić uwagę na baterię. Na razie nie znamy jej pojemności, choć można spodziewać się ogniwa w okolicy 5000 mAh. Natomiast będzie ono posiadało szybkie ładowanie na poziomie 65W oraz szybkie ładowanie bezprzewodowe 30W.

Na ten moment nie wiadomo dokładnie kiedy zadebiutuje OPPO Reno 6. Jednak z racji ilości dostępnych informacji można spodziewać się, że będzie to w ciągu najbliższych kilku tygodni. Smartfon ma szansę pojawić się także na rynkach europejskich. Będzie posiadał na pokładzie od razu zainstalowanego Androida 11 z autorską nakładką. Na ten moment nieznana natomiast jest cena smartfona.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów