Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung przygotowuje kolejne smartfony ze średniej, tym razem wyższej półki. Mowa w tym wypadku o mocnym smartfonie jakim będzie Samsung Galaxy A82. W sieci właśnie pojawiły się informacje o jego specyfikacji oraz pierwsze informacje na temat wyglądu.

Mocny procesor

W ostatnim czasie smartfon został zauważony na platformie Geekbench, a teraz z kolei w bazie Konsoli Google Play. Dzięki temu mamy potwierdzenie niektórych elementów specyfikacji. A te wyglądają całkiem ciekawie. Wedle tych danych sercem smartfona będzie Snapdaragon 855+. Wsparty on będzie minimum 6 GB pamięci RAM. Na pliki zapewne znajdzie się minimum 128 GB przestrzeni dyskowej.

W przypadku ekranu, zapewne Samsung Galaxy A82 wyposażony będzie w panel Super AMOLED. Będzie on miał przekątną ponad 6,5 cala i będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Można także spodziewać się wyższego odświeżania ekranu, choć nie wiadomo czy będzie to 90 Hz czy 120 Hz.

W smartfonie można spodziewać się potrójnego aparatu głównego. Podstawowa jednostka zostanie wyposażona w matrycę 64 Mpix. Znajdzie się tutaj zapewne także aparatu ultraszerokokątny. Oprócz tego aparat będzie funkcjonował podobnie jak u poprzednika, czyli będzie można go wysuwać i w takiej formie będzie służył jako aparat do selfie.

Niestety to w zasadzie wszystkie w miarę potwierdzone informacje dotyczące tego modelu. Można jeszcze domyślać się, że smartfon zostanie wyposażony w baterię o pojemności ponad 4000 mAh z możliwością szybkiego ładowania. Wydaje się również, że czytnik linii papilarnych będzie zaimplementowany bezpośrednio w ekranie.

Nie wiadomo kiedy dokładnie zadebiutuje Samsung Galaxy A82. Wydaje się, że będzie to w okolicy połowy roku. Nie ma niestety jednak żadnego potwierdzenia tego terminu. Smartfon powinien pojawić się także na rynkach europejskich. Nie oczekujmy jednak, że początkowa cena będzie niska.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów