Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Co dalej z pracami nad OnePlus Nord SE?

OnePlus grafika pudełko

Od jakiegoś czasu dostawaliśmy informacje na temat nowego modelu nad którym pracuje OnePlus. Mowa w tym wypadku była o OnePlus-ie Nord SE. Miałby on być specjalną wersją bazowego modelu. Niestety ostatnie informacje niepokojąco mówią, iż firma mogła zrezygnować z dalszych prac nad tym modelem.

Średniak z pewnymi ulepszeniami

Do tej pory wiadomo było, że nowa wersja będzie nieco ulepszonym wariantem zwykłego onePlus-a Norda. Choć wedle nazwy można było także liczyć na kompaktowość tego modelu. Zmiany były widoczne między innymi w baterii, gdzie ogniowo miało mieć pojemność 4500 mAh i miało obsługiwać szybkie ładowanie na poziomie 65W.

Nie oznacza to, że firma nie pracuje nad kolejnym modelem smartfonów. Na ten moment wiadomo, że OnePlus pracuje nad urządzeniem o kryptonimie „Denniz”. Co ciekawe może to być następca właśnie modelu Nord. Przy takim podejściu rzeczywiście wydawanie wersji SE mija się nieco z celem.

Co ciekawe kolejne przecieki wspominają o tym, że OnePlus ma odejść w tym modelu od procesora od Snapdragona na rzecz MediaTeka. Oznaczałoby to, że OnePlus Nord 2 byłby wyposażony w Mediateka Dimensity 1200 5G. Ciekawe jak na takie rozwiązanie zareagowaliby potencjalni nabywcy. Wiele zapewne zależałoby od dopracowania softu pod ten konkretny procesor.

Oprócz wyżej wymienionego modelu trwają także prace nad projektem noszącym nazwę „Ebba”. Wiele wskazuje na to, że w tym wypadku mamy do czynienia z następcą OnePlus-a Nord N10 5G. Tutaj wiadomo, że smartfon otrzyma zupełnie plaski ekran oraz potrójne aparaty główne. Nie wiadomo natomiast jaki procesor zostanie zastosowany w tym wypadku.

Na ten moment to wszystkie informacje dotyczące prac nad danymi modelami u OnePlusa. Wcale to nie przekracza możliwości wyjścia modelu OnePlus Nord SE, gdyż równie dobrze może mieć to miejsce wraz z debiutem kolejnych generacji ich średniopółkowców.Na ten moment nie ma także żadnych informacji dotyczących daty ewentualnych premier kolejnych smartfonów.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów