Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Meizu już jakiś czas temu pokazało swoje flagowe smartfony. Jednak do tej pory były one dostępne tylko na rynku azjatyckim. Na szczęście już niebawem będzie można je zamówić także do Europy i na inne światowe rynki. Znana jest również cena Meizu 18 i Meizu 18 Pro.

Flagowy Snapdragon na pokładzie

Sercem Meizu 18, co nie jest wielkim zaskoczeniem, jest Snapdragon 888. Do wyboru będą trzy wersje pamięciowe – 8/128 GB, 8/256 GB oraz 12/256 GB. Będą one kosztowały odpowiednio 819, 869 i 899 dolarów.

W przypadku ekranu, znalazło się tutaj miejsce na panel wykonany w technologii Super AMOLED o przekątnej 6,2 cala. Obsługuje on rozdzielczość QHD+. Posiada także odświeżanie na poziomie 120 Hz.

Jeśli chodzi o możliwości fotograficzne, zastosowano tutaj potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka otrzymała matrycę 64 Mpix. Oprócz tego można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 16 Mpix. Całość uzupełnia teleobiektyw o matrycy 8 Mpix z potrójnym zoomem optycznym. Na froncie znajduje się pojedyncza kamerka do selfie o matrycy 20 Mpix.

Z pozostałej specyfikacji warto zwrócić uwagę na baterię o pojemności 4000 mAh. Wyposażona jest ona w szybkie ładowanie na poziomie 36W.

W przypadku Meizu 18 Pro również mamy do czynienia z topowym Snapdragonem 888. Na rynku globalnym dostępne będą wersje 8/128 GB, 8/256 GB oraz 12/256 GB. Będą one kosztowały odpowiednio 939, 1,019 i 1,099 dolarów.

Panel w modelu Pro jest większy i posiada przekątną 6,7 cala. Tutaj również jest wykonany w technologii Super AMOLED. Obsługuje rozdzielczość QHD+ oraz częstotliwość na poziomie 120 Hz.

W przypadku aparatu Meizu 18 Pro również posiada potrójną jednostkę główną. Podstawowy aparat wyposażony jest w matryce 50 Mpix. Oprócz tego można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 32 Mpix. Całość uzupełnia teleobiektyw o matrycy 8 Mpix i trzykrotnym zoomem optycznym. Na froncie mamy kamerkę do selfie o matrycy 44 Mpix.

Ten model wyposażono w baterię o pojemności 4500 mAh z szybkim ładowaniem 40W. W tym modelu znajdziemy także szybkie bezprzewodowe ładowanie również na poziomie 40W.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

 

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów