Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najprawdopodobniej już 7 stycznia OnePlus na wydarzeniu w Las Vegas zaprezentuje swój koncepcyjny smartfon. Jest to o tyle ciekawe, że informacje dostępne w sieci mówią o tym, iż będzie to składany smartfon. Projekt roboczo nosi nazwę OnePlus Concept One. Niestety niewiele wiadomo na temat tego urządzenia. Możemy jednak spodziewać się topowej specyfikacji oraz ekranu wykonanego w technologii AMOLED. Oprócz tego pojawiają się kolejne informacje dotyczące następnej generacji smartfonów OnePlus. Na ten moment wiadomo, że w przyszłym roku pojawią się 3 modele – OnePlus 8, OnePlus 8 Pro oraz OnePlus 8 lite.

Znajdź ofertę tańszą nawet o 50%

OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro mają być wyposażone w najnowszego Snapdragona 865. Procesor ten ma wsparcie dla technologii 5G, możemy więc spodziewać się również obsługi sieci najnowszej generacji w obu modelach. Urządzenia mają występować w konfiguracji pamięci 8 GB RAM. Na pliki przeznaczone będzie 128 lub 256 GB przestrzeni dyskowej. Co istotne, będzie to szybka pamięć USF 3.0. Jeśli zaś chodzi o ekran, to oba modele zostaną wyposażone w wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED o przekątnej odpowiednio 6,4 cala dla modelu 8 i 6,7 cala dla modelu z dopiskiem PRO. W obu przypadkach możemy spodziewać się obsługi 120 Hz odświeżania oraz podwójnej dziurki na kamerki frontowe. W wyświetlaczu zostanie także zaimplementowany czytnik linii papilarnych.

Niewiele wiadomo o aparatach głównych jakie znajdą się w OnePlusie 8 i 8 Pro. Można spodziewać się poczwórnej konfiguracji obiektywów ustawionych pionowo w górnej centralnej części tylnej obudowy. W przypadku frontu, spodziewany jest natomiast podwójny aparat. Będzie tutaj zastosowana matryca 32 Mpix wsparta kamerką 3D ToF. Możemy spodziewać się ogniwa na poziomie 4000 mAh (model 8) wyposażonego w szybkie ładowanie 30 W. Jeśli zaś chodzi o model Pro, to znajdziemy tutaj większe ogniwo 4500 mAh oraz mocniejsze szybsze ładowanie na poziomie 35 W.

Na ten moment nieznane są ceny urządzeń. Wspomina się o kwocie około 428 dolarów, ale nie wiadomo, którego modelu może dotyczyć ta cena. Równie dobrze ta kwota może odwoływać się do planowanego modelu lite.

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów