Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola One Zoom – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
Motorola One Zoom – 5 najlepszych ofert komórkowych

Motorola One Zoom to telefon stworzony z myślą o pasjonatach fotografii szukających smartfona z dobrym aparatem. Osobom tym polecamy zapoznać się z naszym zestawieniem najlepszych abonamentów, które udostępniają wspomniany model w korzystnych warunkach.

Motorola One Zoom na abonament

Motorola One Zoom to telefon idealny dla osób chcących robić dobre zdjęcia w dowolnym momencie. Może im to zapewnić układ czterech aparatów z maksymalną rozdzielczością 48 Mpix, technologią Quad Pixel, optyczną stabilizacją obrazu oraz ultraszerokątnym obiektywem wyposażonym w zoom optyczny i czujnik głębi. Zrobione zdjęcia i filmy można oglądać na 6,4-calowym ekranie Max Vision OLED z rozdzielczością Full HD+ i czytnikiem linii papilarnych.


>>> Recenzja Motorola One Zoom <<<


Ponadto model posiada również m.in. 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 675 i 4 GB pamięci RAM oraz mocną baterię 4000 mAh. Wspiera ona szybkie ładowanie TurboPower zapewniające ciągłą pracę telefonu przez dwa dni. Ten nowoczesny model dostępny jest w cenie nieprzekraczającej 2000 złotych. Poniżej jednak prezentujemy 5 ofert, które udostępniają go w korzystnych warunkach.

Oferty i ceny aktualne na 19.12.2019.

Naszą listę otwiera oferta Plush ABO 15 GB składająca się z nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, darmowych wiadomości SMS i MMS, a także 15 GB Internetu do wykorzystania w Polsce i 2,5 GB za granicą. Model Motorola One Zoom dostępny jest za niecałe 899 złotych, zaś wydatki miesięczne to 50 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2399 złotych.

Naszym zdaniem: jest to najkorzystniejsza ze wszystkich obecnych ofert ze względu na niski abonament i bardzo obszerny pakiet usług oraz cenę telefonu. Jedyny minusik to konieczność wyłożenia sporej gotówki „na start”.

Drugie miejsce zajmuje elastyczna oferta Plus.50/60. Usługa składa się z darmowych SMS-ów i MMS-ów, nielimitowanych połączeń na telefony komórkowe i stacjonarne, 4 GB Internetu oraz 3,3 GB w roamingu. Miesięczny abonament wynosi 77 złotych, zaś model dostępny jest za złotówkę.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2737 złotych.

Naszym zdaniem: jest to inna oferta od poprzedniej. Motorola udostępniana jest w o wiele niższej cenie, ale w skali całej umowy abonament wypada znacznie drożej. Poza tym zapewnia gorsze warunki umowy.

Trzecia na naszej liście jest sieć Orange z ofertą Plan Mobilny 45. Składa się ona z nielimitowanych połączeń, darmowych wiadomości tekstowych oraz 7 GB Internetu do wykorzystania w Polsce i 3,8 GB w roamingu UE. Powyższy model Motoroli dostępny jest w cenie 299 złotych, zaś miesięczny abonament wynosi 102 złote.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2797 złotych.

Naszym zdaniem: Plan Mobilny 45 jest nieco droższy od wcześniejszego Plusa, ale z kolei oferuje większy pakiet internetowy. Rachunki miesięczne przekraczają już 100 zł.

Na kolejnym miejscu uplasował Play z abonamentem Solo M. Usługa ta zawiera nielimitowany zakres połączeń, SMS-y i MMS-y, a także aż 20 GB Internetu. To wszystko w abonamencie w cenie 105 złotych oraz jednorazowym koszcie zakupu telefonu w wielkości 359 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2929 złotych.

Naszym zdaniem: abonament Play przekracza 100 zł, a sama cena telefonu nie należy do najniższych. Dostajemy jednak bardzo dobre warunki umowy z różnymi bonusami (np. bezpłatna telewizja Play NOW) i bardzo dużym transferem w kraju.

Naszą listę zamyka oferta Plan Mobilny 55. Usługa zawiera nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, darmowe SMS-y i MMS-y, 15 GB do wykorzystania w Polsce i 4,6 GB za granicą. Miesięczny abonament wynosi co prawda 124 złote, lecz Motorola One Zoom dostępna jest za darmo.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3026 złotych.

Naszym zdaniem: oferta ta jest bardzo bogata w usługi oraz udostępnia One Zoom za darmo. Niestety trafia na ostatnie miejsce z uwagi na wysoki abonament przekładający się na najwyższy koszt kontraktu w skali całej umowy.

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.