Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

NAU Mobile – oferty

NAU Mobile – oferty

NAU Mobile

NAU Mobile to sieć komórkowa należąca do Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej SA – firmy z 20-letnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeniowym. Oferty operatora charakteryzują się prostotą i funkcjonalnością, a firma stawia ponad wszystko na wysoką jakość świadczonych usług. Pakiety abonamentu NAU Mobile można zamówić online w ciągu zaledwie kilku minut bez wychodzenia z domu. Wspólna cecha wszystkich dostępnych planów taryfowych to połączenie niskiej ceny i atrakcyjnych warunków umowy. Partnerem technologicznym NAU Mobile jest sieć Plus.

Jak zamówić starter?

NAU Mobile nie oferuje klasycznych ofert na kartę (w systemie prepaid, a więc przedpłacowym), lecz pakiety w formie abonamentu. Konkretną ofertę zamówisz na stronie tego operatora.

Jak doładować?

W NAU Mobile nie musisz martwić się o doładowania! Operator wystawia co miesiąc fakturę za poprzedni cykl rozliczeniowy, którą możesz wygodnie opłacić np. przelewem internetowym. W ten sposób nie ryzykujesz blokadą konta na usługi wychodzące.

NAU Mobile abonament bez telefonu

NAU Mobile dysponuje obecnie 3 pakietami na abonament. Są to:

  • Plan Zielony
  • Plan Niebieski
  • Plan Różowy

W każdym przypadku abonament zawierany jest na umowę trwającą 12 miesięcy. NAU Mobile proponuje także ofertę dla firm, na którą składa się abonament komórkowy i Internet mobilny. Operator oferuje w niej spore rabaty na obie usługi.

To, co wyróżnia NAU Mobile, to proklienckie podejście do swoich użytkowników. Rabat zyskasz nie tylko w ofercie biznesowej, ale również np. zakupując polisę NNW dla swojego dziecka. Abonament NAU Mobile zaczyna się wtedy od jedynych 9,90 zł!

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4/5 - (14 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów