Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Od dnia 8 lutego do oferty naszej porównywarki dołączył kolejny operator - NAU Mobile. Mimo, że jest to sieć komórkowa działająca na rynku stosunkowo krótko, to naprawdę warto przyjrzeć się jej ofercie, ponieważ oferuje pakiety w korzystnych cenach.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

3 pakiety NAU Mobile

NAU Mobile oferuje 3 pakiety abonamentu. Pierwszy z nich, Plan Zielony, kosztuje tylko 16,60 zł miesięcznie. Oferuje on nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz paczkę 3 GB.

3 gigabajty miesięcznie to zbyt skromny pakiet internetowy? Z odsieczą przychodzi Plan Niebieski za 19,80 zł. To wciąż mniej od okrągłych 20 zł, więc pod względem ceny wygląda bardzo interesująco. Ale nie tylko ceny. Operator zapewnia w nim - oprócz tego, co w podstawowym Planie Zielonym - również darmowe MMS-y i nielimitowane połączenia na numery stacjonarne. Zamiast 3 GB do dyspozycji jest aż 10 gigabajtów.

Topowym pakietem jest Plan Różowy. Także i w jego przypadku cena nie jest wysoka, gdyż wynosi tylko 24,50 zł. W tym przypadku klienci otrzymają aż 20 gigabajtów. Oferta dla najbardziej wymagających, a wciąż niedroga!

Operator umożliwia również przeniesienie numeru za darmo. Wszystkie oferty NAU Mobile dostępne są w umowie na 12 miesięcy. NAU Mobile oferuje również pakiet Internetu mobilnego GIGA Internet, a także usługi dodatkowe: ekstra paczki internetowe i roaming.

Źródło: NAU Mobile.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów