Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nokia G11 Plus na horyzoncie. Ulepszony budżetowiec.

Nokia G11 Plus

Nokia G11 Plus na horyzoncie. Firma HMD właśnie ogłosiła wprowadzenie na rynek budżetowego smartfona. Ma się ona pojawić w „najbliższym czasie”. Jest to oficjalnie następca modelu bez „plusa” w nazwie, który sprzedał się jak do tej pory w ilości ponad miliona sztuk. Możliwe, że smartfon będzie dostępny także u nas. Powinien także być całkiem przystępny cenowo.

  • Nokia G11 Plus zaoferuje podstawową wydajność
  • będzie to przystępny cenowo telefon
  • będzie pracował na najnowszej wersji systemu operacyjnego

Nokia G11 Plus

Na razie nie wiadomo do końca, jakim procesorem będzie napędzana Nokia G11 Plus. Wiele jednak wskazuje na to, że będzie to Unisoc T606 1,6 GHz. Będzie on współpracował z 4 GB pamięci RAM, a przestrzeń na pliki obejmie 64 GB. Będzie można także skorzystać z zewnętrznej karty pamięci. Smartfon raczej nie będzie obsługiwał sieci 5G.

Do dyspozycji użytkownika oddany zostanie ekran o przekątnej 6,5 cala. Będzie on wykonany prawdopodobnie w technologii IPS LCD. Szkoda, że zdecydowano się jedynie na rozdzielczość HD+. Jednak z racji tego, że jest to budżetowiec jest to akceptowalne. Odświeżanie będzie tutaj raczej na standardowym poziomie 60 Hz.

Na pokładzie Nokii G11 Plus znajdzie się miejsce dla podwójnego aparatu głównego. Podstawowa jednostka otrzyma matrycę 50 Mpix. Drugie „oczko” natomiast wyposażone będzie w matrycę 2 Mpix. Prawdopodobnie będzie pełniło funkcję zdjęć makro. Całość uzupełni pojedyncza kamerka do selfie o matrycy 8 Mpix.

Nokia G11 Plus zostanie wyposażona w baterię o pojemności 4000 mAh. Nie wiadomo natomiast z jaką prędkością będzie można ładować ogniwo. Na pokładzie od razu po wyjęciu z pudełka smartfon będzie pracował na Androidzie 12. Ma także zapewnione aktualizacje systemu przez dwa lata.

Smartfon będzie dostępny w dwóch kolorach Charcoal Grey i Lake Blue. Ma się pojawić na różnych rynkach, w tym prawdopodobnie i w Polsce. Spodziewana cena to około 150 dolarów. Nie podano natomiast konkretnej daty pojawienia się na półkach sklepowych.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Nokia na czerwiec 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów