Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OnePlus Nord N300 5G z certyfikacją. Premiera już blisko

OnePlus Nord n200

Zauważono model OnePlus Nord N300 5G z certyfikacją FCC. Będzie to prawdopodobnie następca zeszłorocznego smartfona OnePlus Nord N200 5G. Jego premiera wydaje się być już bardzo blisko.

  • zbliża się premiera modelu OnePlus Nord N300 5G
  • telefon otrzymał certyfikację FCC
  • prawdopodobnie będzie dostępny tylko na rynku amerykańskim

OnePlus Nord N300 5G za niedługo na rynku

Podobnie jak zeszłoroczny model (na zdjęciu), prawdopodobnie i nadchodzący OnePlus Nord N300 5G będzie przeznaczony wyłącznie na rynek amerykański. Smartfon będzie obsługiwał pasma 5G n2, n25, n41, n66, n71 oraz n77. Nie są znane żadne pewne informacje na temat jego specyfikacji, co nie znaczy, że w sieci nie roi się od plotek i przecieków.

A te mówią o wyświetlaczu Full HD+, prawdopodobnie z odświeżaniem obrazu na poziomie 90 Hz. Na pokładzie ma znajdować się jeden z procesorów Qualcomm Snapdragon. Plotki sugerują także 4 GB wbudowanej pamięci operacyjnej RAM i 128 GB miejsca na dane. Na pokładzie ma znaleźć się Android w wersji 11. Prawdopodobna cena w USA i w Kanadzie to około 240 dolarów USD (ok. 1065 zł według dzisiejszego kursu).

Zobacz również: TOP 5 telefonów OnePlus na czerwiec 2022

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów