Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

3 najlepsze oferty z 5 kartami SIM

Najlepsza oferta rodzinna 5 numerów

Potrzebna Ci oferta rodzinna na telefony komórkowe? Oferty duet i trio nie wchodzą w grę – chcesz pakiet dla aż 5 osób? Istnieją takie oferty i to nie tylko od największych operatorów komórkowych. Oto 3 najlepsze pakiety z 5 numerami!

Rabaty w ofertach rodzinnych

Sieci GSM często oferują zniżkę w swoich ofertach łączonych i rodzinnych. Kolejne karty SIM kosztują mniej, ale to nie koniec zalet – oprócz niższych rachunków miesięcznych, do opłacenia masz tylko jedną, a nie kilka faktur. To spora wygoda!

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM

Załóżmy, że potrzebujesz telefonu dla siebie, współmałżonka i trójki dzieci. Który operator komórkowy oferuje najlepsze warunki dla 5 osób? Oto nasz ranking ofert z 5 numerami.

Virgin Mobile Nowy Plan2_24M

Abonament Virgin Mobile Nowy Plan2_24M ma coś, czego nie ma zdecydowana większość konkurencji zaliczanej do operatorów wirtualnych: darmowy roaming UE! Nie dość, że Virgin zapewnia za 29 zł nielimitowane usługi w kraju do wszystkich sieci, to jeszcze daje Ci RLAH (roam like at home). Na uwagę zasługuje spory transfer danych, bo 30 GB, w tym aż 3,39 GB w UE.

W dodatku operator oferuje 3 pierwsze miesiące za 0 zł. W skali całej umowy zapłacisz za 1 numer tylko 609 zł, ale oferta wygląda jeszcze ciekawiej w konfiguracji na kilka osób!

Kolejne numery w Virgin są bowiem przecenione o aż 50%! Oznacza to, że druga, trzecia, czwarta i piąta karta SIM kosztuje nie 29, lecz tylko 14,50 zł! To fenomenalna oferta dla całych rodzin!

 • Pierwszy numer – 29,00 zł
 • Drugi numer – 14,50 zł
 • Trzeci numer – 14,50 zł
 • Czwarty numer – 14,50 zł
 • Piąty numer – 14,50 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 87 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 58 zł

Połącz 5 numerów w Virgin Mobile i płać za nie tylko 87 zł każdego miesiąca. W ten sposób – w porównaniu do 5 osobnych umów Nowy Plan2_24M – zaoszczędzisz aż 58 zł każdego miesiąca!

lajt mobile Nr 1

Inny wirtualny operator, lajt mobile, oferuje dość podobny abonament za 24,99 zł. Dostaniesz w nim tak samo 30 GB na osobę, ale są 2 znaczące różnice: umowa jest bezterminowa, nie ma jednak darmowego roamingu UE (RLAH).

W skali 2 lat zapłacisz za 1 numer w lajt mobile niemal tyle samo co w Virgin – 599,76 zł, a więc jest taniej o nieco ponad 9 zł. Jak jednak wygląda sytuacja z 5 numerami?

 • Pierwszy numer – 24,99 zł
 • Drugi numer – 19,99 zł
 • Trzeci numer – 19,99 zł
 • Czwarty numer – 19,99 zł
 • Piąty numer – 19,99 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 104,95 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 20 zł

Co miesiąc przyznawany przez lajt mobile rabat jest prawie trzykrotnie niższy niż w Virgin Mobile (20 vs 58 zł upustu). Przekłada się to na cenę – za 5 osób zapłacisz w lajcie prawie 105 zł każdego miesiąca.

Plush ABO 15 GB

A może Plush wyjdzie taniej? Ta submarka Plusa ma świetne warunki umowy – nie dość, że na czas nieokreślony, to jeszcze z darmowym roamingiem UE (2,92 GB w UE). Za 25 zł dostaniesz na dobry początek „tylko” 15 GB, a transfer ten rośnie wraz ze stażem w sieci.

Przez 2 lata zapłacisz za 1 kartę SIM 600 zł – nieco mniej od Virgin, ale ciut więcej od lajt mobile. W zasadzie to różnice między tymi 3 indywidualnymi ofertami są marginalne, sporo można jednak zyskać w pakiecie dla rodzin! A te są w Plushu bardzo rozbudowane – można dowolnie żonglować pakietami i każdy numer może mieć inną taryfę, my jednak skupimy się na najtańszej możliwej opcji.

 • Pierwszy numer – 25,00 zł
 • Drugi numer – 20,00 zł
 • Trzeci numer – 20,00 zł
 • Czwarty numer – 20,00 zł
 • Piąty numer – 20,00 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 105 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 20 zł

Rabat jest identyczny jak w lajcie, ale przez wyższą (o aż 1 grosz) cenę wyjściową rodzinny Plush wychodzi nieco drożej. W zasadzie to ich ceny są praktycznie takie same.

Podsumowanie

 Virgin Mobile 30 GBlajt mobile 30 GBPlush 15 GB
Cena za 1 numer29 zł24,99 zł25 zł
Rabat na kolejne numery50%5 zł5 zł
Cena za 5 numerów87 zł104,95 zł105 zł
Oszczędność na 5 numerach58 zł20 zł20 zł

Wybierając ofertę indywidualną między Virgin Mobile, lajt mobile a Plushem, wybieramy między pakietami kosztującymi niemal tyle samo, ale to w Virgin dostaniesz najwięcej (30 GB) Internetu. Pytanie jednak, czy interesuje Cię duży transfer, także w UE (Virgin), czy może roaming i bezterminowa umowa (Plush)?

Sytuacja zmienia się wtedy, gdy do umowy dokładamy kolejne numery. Im więcej dokupionych kart SIM, tym więcej zyskuje Virgin Mobile. Wtedy różnice między tymi operatorami są znaczące – Virgin potrafi być tańszy o niemal 20 zł każdego miesiąca w porównaniu do Plusha i lajt mobile!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów