Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Która oferta na telefon jest najlepsza? Który abonament lub prepaid ma teraz najlepszą cenę i warunki umowy? Dziś tym bardziej opłaca się porównywać oferty, gdyż operatorzy komórkowi kuszą nas świetnymi bonusami i promocjami na Święta oraz na Black Friday!

Oferty aktualne na 24.11.2021. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu (szczegóły w tabeli poniżej rankingu) faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.

Promocje operatorów na Święta ->

Promocje operatorów na Black Friday ->


Abonament bez telefonu:

1. miejsce – Plush ABO 15 GB (39 pkt).

2. miejsce – nju z usługą „Wszystko” (36 pkt).

3. miejsce – No Limit 20 GB (34 pkt).

4. miejsce ex aequo – Numer1 (33 pkt).

4. miejsce – O! Swobodna! 5G (33 pkt).

6. miejsce ex aequo – Freedom4 5G (31 pkt).

39 pkt. Plush ABO 15 GB obronił pierwsze miejsce w abonamencie bez telefonu. Za 25 zł miesięcznie dostaniesz w nim m.in. 15 GB Internetu. Dla stałych klientów transfer rośnie do 20 GB, a sieć zapewnia także darmowe social media i darmowy roaming UE. Świetna oferta z umową na czas nieokreślony!

36 pkt. W zeszłym miesiącu pakiet „Wszystko” od nju mobile odrobił 1 punkt do Plusha, ale wciąż ma ich nieco mniej. Ma za to większy transfer internetowy – 20 GB na start, który rośnie do 60 GB dla stałych i lojalnych klientów! Brakuje co prawda darmowych aplikacji, ale jest no limit, RLAH (roam like at home) i bezterminowa umowa.

Zobacz też: więcej GB w nju mobile

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM ->

34 pkt. Trzecie miejsce zajmuje abonament INEA No Limit 20 GB. Także i w tym przypadku dostaniesz nielimitowane usługi nie tylko w Polsce, ale też w roamingu UE (w tym 3,08 GB w UE). Opłata miesięczna to 24,90 zł, a od sierpnia istnieje możliwość podpisania bezterminowej umowy.

33 pkt. A może 15-20 GB to dla Ciebie za mało, a nie masz cierpliwości czekać na bonusy GB za staż w Plushu lub nju? W pakiecie Numer 1 wirtualnego operatora lajt mobile będziesz miał ich od razu aż 30 GB! Brakuje w pełni darmowego roamingu UE (darmowa paczka 50 minut/50 SMS-ów w UE). Możliwość zakupu abonamentu na czas nieokreślony.

Zobacz też: 50 zł za polecenie znajomego w lajt mobile

32 pkt. Ta oferta sieci OTVARTA nie jest aż tak tania jak lajt, ale także oferuje bardzo dobre warunki w kraju. Abonament O! Swobodna! za 29,99 zł daje 21 GB, a po przeniesieniu numeru nawet 31 GB w 5G! Zamiast RLAH jest tzw. Pakiet Wakacyjny. Zachowano oczywiście bezterminową umowę.

31 pkt. Freedom4 5G to jedna z ostatnich nowości wirtualnej sieci Premium Mobile. To jednocześnie jeden z jej najbogatszych abonamentów – gwarantuje transfer 50 GB 5G za 39,70 zł miesięcznie. Usługi głosowe i tekstowe w kraju są nielimitowane, brak za to roamingu UE. Umowa na czas nieokreślony.

Abonament z telefonem:

1. miejsce – Plush ABO 50 GB 5G (35 pkt).

2. miejsce – No Limit 20 GB (34 pkt).

3. miejsce ex aequo – Solo L 5G (33 pkt).

3. miejsce ex aequo – Plus 65 5G (33 pkt).

5. miejsce – Plan 60 5G (32 pkt).

6. miejsce – T-Mobile – L+ (31 pkt).

35 pkt. Pakiet Plush ABO 60 GB to topowa oferta operatora z telefonem. Gwarantuje Ci 60 GB transferu 5G, darmowe aplikacje internetowe i dostęp do Tidal na 3 miesiące. Rozmowy, SMS-y i MMS-y są bez limitu (także w roamingu UE), a ceny telefonów zaczynają się od 1 zł. Operator pobiera za nie dodatkowe raty miesięczne. Za przeniesienie numeru zyskasz 4 miesiące abonamentu za 0 zł.

34 pkt. Pakiet INEA No Limit 20 GB występuje też w wersji z telefonem! To, co go wyróżnia na tle konkurencji, to umowa podpisywana na jedyne 12 miesięcy. Kolejny plus to cena wynosząca tylko 24,90 zł co miesiąc (licząc już z urządzeniem!). INEA ma jednak niewiele telefonów w ofercie, ale – kto wie – może znajdziesz w niej coś dla siebie?

33 pkt. Dla odmiany droższy, ale znacznie bogatszy abonament – pakiet Solo L sieci Play. Fioletowy operator oferuje m.in. aż 140 GB 5G, telewizję Play NOW i bezpłatnego Tidala na 3 miesiące. Ceny zmienne od 75 zł miesięcznie – im droższy abonament tym tańszy telefon i odwrotnie. Opłaty za smartfona od 1 zł na start.

33 pkt. Plus 65 5G to kolejny abonament GSM z 5G. Dostaniesz w nim 60 GB 5G i 150 GB ekstra na 3 miesiące. Wszystko to za 65 zł, ale do tej kwoty należy doliczyć ratę za wybrany telefon, który może Cię kosztować na start niecałą złotówkę. Oprócz usług no limit w kraju i roaming UE, dostaniesz też paczkę 120 minut na rozmowy międzynarodowe.

Zobacz też: do 360 GB za przedłużenie umowy z Plusem

32 pkt. Konkurencyjny Orange i jego abonament bez limitu Plan 60 da Ci 25 GB 5G, ale to nie wszystko. Dostaniesz też rabat 5 zł na HBO GO! Do abonamentu w wysokości 60 zł operator dolicza opłatę miesięczną (ratę) za sprzęt. W zamian telefon na start może Cię kosztować… 0 zł! Usługi nielimitowane w kraju i za granicą.

31 pkt. Pora na coś naprawdę bogatego! Taki jest topowy abonament T-Mobile L+. Uzbierał on 31 punktów, a da Ci aż 150 GB transferu w 5G. Ceny miesięczne zaczynają się od 90 zł, ale trzeba pamiętać o osobnej racie za smartfona. T-Mobile zapewnia oczywiście nielimitowane usługi nie tylko w kraju, ale też RLAH.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Oferty na kartę:

1. miejsce – Plus Elastyczny + GigaBank (38 pkt).

2. miejsce – T-Mobile Bez Limitu L (36 pkt).

3. miejsce – Perfect Match (34 pkt).

4. miejsce – Niewyczerpalne Wszystko (33 pkt).

5. miejsce – #GigaDaje (31 pkt).

38 pkt. Jeżeli wolisz oferty na kartę od abonamentu, to mamy ciekawą propozycję od Plusa. Co prawda oferuje on tylko 10 GB transferu, ale kosztuje tylko 25 zł i ma ciekawy bonus: w promocji GigaBank możesz kumulować niewykorzystane gigabajty! Pamiętaj przy tym o zachowaniu ważności konta. Dostaniesz też darmowe social media.

36 pkt. Pakiet na kartę T-Mobile L jest droższy, ale da Ci aż 30 GB transferu! Koszt miesięczny wynosi 30 zł, a w tej cenie dostaniesz też usługę Supernet Video DVD (dostęp m.in. do Netflixa czy Amazon Prime Video bez utraty transferu!). Z tego właśnie powodu dla wielu będzie to najlepsza oferta na kartę.

34 pkt. A dla innych najlepszy będzie pakiet Perfekt Match od Mobile Vikings za 25 zł. Nie ma on co prawda bezpłatnego roamingu UE, ale ma innego asa w rękawie! Jest nim kumulacja niewykorzystanego transferu GB w nieskończoność! Także i tutaj musisz pamiętać o ważności konta, stąd warto aktywować usługę Autodoładowanie. Świetna oferta!

33 pkt. Bardzo dobrze wypada też a2mobile z pakietem Niewyczerpalne Wszystko. W konfiguracji za 29,90 zł miesięcznie dostaniesz m.in. 30 GB transferu danych, Wi-Fi Calling i darmowe social media. Usługi głosowe i tekstowe (SMS/MMS) są nielimitowane do wszystkich krajowych sieci.

32 pkt. Virgin Mobile może pochwalić się kolejną ofertą na kartę za 25 zł! W pakiecie #Gigadaje ponownie nie ma RLAH (ma go wcześniejszy Plus i T-Mobile), brak też nielimitowanych MMS-ów. Jest za to spory transfer 15 GB, który rośnie dla stałych klientów aż do 30 GB! To bardzo dobra oferta prepaid.

Oferty duet bez telefonu:

1. miejsce – ABO Duet 15 GB (39 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł.

2. miejsce ex aequo – W Parze za 19 zł (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł.

2. miejsce ex aequo – lajtDUET MEGA  (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 84,98 zł. 

4. miejsce – lajtDUET Nr 1 (33 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,98 zł.

5. miejsce – Freedom Dla Dwojga + (31 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł.

39 pkt. W Nowym duecie Plusha dostaniesz na start 15 GB Internetu, a wraz ze stażem będziesz cieszył się większym transferem. Operator zapewnia to samo, co w ofercie indywidualnej, ale w niższej cenie: zamiast płacić 50 zł za 2 numery, zapłacisz za nie tylko 40 zł! Rabat wynosi więc 10 zł każdego miesiąca. Umowa bezterminowa.

34 pkt. W nju mobile duet rabat wynosi aż 20 zł! Wynika to z faktu obniżenia ceny drugiego numeru z 29 do zaledwie 9 zł. Paczka danych rośnie z 20 do 60 GB, ale tym razem jest to transfer współdzielony na obie karty SIM. Umowa oczywiście na czas nieokreślony.

Zobacz też: nju mobile trio

34 pkt. Pakiet DUET MEGA oznacza rabat w wysokości 5 zł, ale nie cena gra tu kluczową rolę. Opłaty miesięczne za 2 karty to 84,98 zł, ale w zamian otrzymasz aż 300 GB transferu na każdy numer! Usługi głosowe i tekstowe są nielimitowane w Polsce, a umowa bezterminowa.

33 pkt. A jeżeli zależy Ci przede wszystkim na cenie, to lajt mobile ma też tańsze oferty, jak lajtDUET Nr 1 za 44,98 zł. Tyle kosztują oba numery, co przekłada się na oszczędność rzędu 5 zł względem 2 ofert indywidualnych Numer 1. Dostaniesz to samo, co wcześniej, ale transfer danych jest mniejszy i wynosi 30 GB.

31 pkt. Tyle samo rabatu dostaniesz też po połączeniu 2 abonamentów Freedom2 od Premium Mobile. 2 numery kosztują tu 44,40 zł, a wirtualny operator zapewnia nielimitowane usługi w kraju (bez RLAH) i 20 GB na każdą osobę. Umowa pozostaje bezterminowa.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług – np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy w tabeli pod rankingiem.

Zmiany:

  • lipiec 2017 –  wprowadzenie dodatkowych punktów za darmowy roaming
  • październik 2017 – wprowadzenie zmian w punktowaniu aplikacji bez limitów danych; dotychczas tyle samo pkt otrzymywały oferty z 1 i więcej aplikacjami, które nie pobierały transferu – więcej szczegółów w poniższej tabeli
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu roamingu; Lajt Mobile otrzymuje 1 pkt za Bonus Krajowy, Play z kolei tylko 2 zamiast 3 za zmiany zasad w roamingu UE
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu pakietu internetowego; Play i T-Mobile otrzymują -1 pkt za obniżenie prędkości transferu, a2mobile -2 pkt
  • czerwiec 2018 – wprowadzenie zmian przedstawiania pakietów GB do transferu na pełnej prędkości
  • lipiec 2020 – 1 pkt za 5G

Punktacja Komórkomatu

Usługa
Ilość punktów
minuty na nr komórkowe
6
minuty na nr stacjonarne
3
SMS-y do wszystkich sieci
6
MMS-y do wszystkich sieci
2
Internet do 2 GB
1
Internet 2,01-4 GB
2
Internet 4,01-6 GB
3
Internet 6,01-10 GB
4
Internet 10,01-20 GB
5
Internet ponad 20 GB
6
transfer niedzielony na 2 karty SIM
3
zwiększający się z czasem transfer
3
2 darmowe aplikacje/strony www
1
co najmniej 3 darmowe aplikacje/strony www
2
5G
1
cena do 10 zł
8
cena 10,01-20 zł
7
cena 20,01-25 zł
6
cena 25,01-30 zł
5
cena 30,01-40 zł
4
cena 40,01-60 zł
3
cena 60,01-80 zł
2
cena 80,01-100 zł
1
cena 100,01-120 zł
0
cena 120,01-140 zł
-1
cena ponad 140 zł
-2
oferta bezterminowa
3
oferta z telefonem
3
roaming bez dodatkowych opłat
3
za

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów