Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking ofert subskrypcyjnych – TOP 5

avatar
najlepsze subskrypcje na telefon

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad wyborem subskrypcji na telefon? To przecież bardzo wygodne rozwiązanie – nie musisz opłacać faktur, nie musisz też doładowywać cyklicznie smartfona. Operator komórkowy sam pobiera od Ciebie należną opłatę, a kontem sterujesz za pomocą mobilnej aplikacji. Świetna sprawa! Tylko która subskrypcja będzie najlepsza? Oto 5 najkorzystniejszych ofert subskrypcyjnych w aplikacji na telefon!

Artykuł sponsorowany.

Czym jest subskrypcja na telefon?

Jak już wyjaśniliśmy na wstępnie, oferta subskrypcyjna (subskrypcja, oferta w aplikacji) to nowoczesne podejście do telefonii komórkowej. Działa na tej samej zasadzie, co np. subskrypcje serwisów VoD, jak Netflix czy HBO Max. Usługodawca sam pobiera odpowiednią kwotę, a Ty nie musisz się niczym przejmować i o niczym pamiętać!

A to nie koniec zalet subskrypcji! Operatorzy oferuje je często w atrakcyjnych cenach z bardzo dużym transferem danych (czasami nawet 5G), z darmowym roamingiem UE i brakiem długoterminowej umowy! Tak – możesz z niej zrezygnować w każdej chwili. Nie ma tu umowy na 12, 24 czy 36 miesięcy.

Ranking ofert subskrypcyjnych

Która ze subskrypcji jest najbardziej opłacalna? W każdej dostaniesz m.in. nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także nierzadko pokaźny transfer danych, lecz w różnej cenie. Sprawdziliśmy więc, gdzie zyskasz najlepsze warunki!

Orange Flex 45 GB 5G

Najbardziej polecana przez pomarańczowego operatora oferta Orange Flex! Dostaniesz tu nie tylko nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju, ale też darmowy roaming UE. Mało tego – spory transfer danych 45 GB jest oferowany w 5G, oczywiście tam, gdzie Orange zapewnia jego zasięg. W przeciwnym wypadku będzie to Internet 4G/4G LTE. Jakby tego było mało, pakiet 45 GB to nie wszystko. Od niedawna bowiem możesz aktywować pakiet UNLMTD, a więc nielimitowany transfer w Twoim telefonie! Dostępne są jego dwie opcje – pakiet na tydzień lub miesiąc. Ciekawą funkcją jest dzielenie się GB ze znajomymi, którym np. skończył się transfer danych.

Naturalnie jest tu umowa bezterminowa, a więc na tak długo, jak tylko zechcesz. Flex ma wbudowane we wszystkich planach Social Pass, czyli nielimitowany transfer danych na korzystanie z najpopularniejszych some i komunikatorów. Do korzystania z Orange Flex potrzebna będzie odpowiednia aplikacja, którą możesz ściągnąć na swój telefon komórkowy.

Jakby tego było mało, Orange Flex daje rabat na 3 miesiące za przeniesienie numeru! Przez pierwszy kwartał będziesz płacił za usługę tylko 1 zł miesięcznie, co daje w sumie aż 102 zł oszczędności! Dla wielu nie bez znaczenia jest obecność dodatkowej karty SIM lub eSIM za 0 zł – idealna np. do Twojego tabletu, smartwatcha czy drugiego smartfona.

Mobile Vikings 80 GB

A to kolei najbogatszy z pakietów na subskrypcję wirtualnego operatora Mobile Vikings. Nie mogło być inaczej i rozmowy, SMS-y i MMS-y są tu bez limitów, również w ramach roamingu UE. Co ciekawe, Mobile Vikings zapewnia bezpłatny roaming tylko w subskrypcji – w przypadku ofert na kartę go brak.

Operator oferuje w subskrypcji aż 80 GB transferu za 45 zł, a pierwsze 3 miesiące są przecenione o aż -50%. Jest też kumulacja niewykorzystanych gigabajtów! Umowa z Mobile Vikings trwa tak długo, jak tylko chcesz.

Mobile Vikings 60 GB

Podobna, choć nieco tańsza i z nieco mniejszym transferem internetowym propozycja Mobile Vikings. Ta subskrypcja kosztuje 35 zł miesięcznie i ponownie daje rabat -50% przez pierwszy kwartał. Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitów, a umowa bezterminowa. Co miesiąc będziesz tu otrzymywał 60 GB transferu danych.

Orange Flex 80 GB 5G

Druga najbogatsza oferta subskrypcyjna Orange Flex. Tym razem dostaniesz 80 GB 5G za 50 zł miesięcznie, a do tego naturalnie nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y (wiadomości multimedialne). Pomarańczowy operator zapewnia ponadto darmowe social media, a więc aplikacje internetowe. Umowa jest bezterminowa, na czas nieokreślony.

Opcjonalnie możesz też aktywować nielimitowany pakiet danych UNLMTD. Koszt wynosi 15 zł za pakiet 7-dniowy lub 30 zł za pakiet miesięczny. Poza tym dostaniesz tu za darmo dwie dodatkowe karty SIM/eSIM!

Heyah 01 40 GB

Oferta na aplikację Heyah 01 oferuje w bardzo niskiej cenie pakiet nielimitowanych rozmów (minut), SMS-ów i MMS-ów, a do tego paczkę 40 GB Internetu. Ta subskrypcja kosztuje miesięcznie tylko 29,99 zł, ale pierwszy miesiąc korzystania z oferty w aplikacji to tylko symboliczne 1 złoty. Znakomicie! Umowa oczywiście bezterminowa.

Subskrypcja, a więc oferta na telefon w aplikacji – podsumowanie

Jak widzisz, obecnie wybór subskrypcji wśród operatorów komórkowych jest całkiem spory. Najlepsze (najbardziej rozbudowane) pakiety oferuje Orange w swojej ofercie Flex, najtańsza zaś jest Heyah 01.

Jeżeli potrzebujesz naprawdę bardzo dużo transferu – także w 5G – to Orange Flex będzie miał dla Ciebie najlepszą propozycję!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
4.5/5 - (22 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
avatar

Mail kontaktowy:

[email protected]

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: