Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking ofert komórkowych – Wrzesień 2018

34

Doczekaliśmy się w sierpniu kilku nowości w ofertach operatorów komórkowych. Największą z nich to nowy pakiet Play Pokolenia i elastyczna oferta rodzinna T-Mobile, a więc wspólne abonamenty dla nawet 10 osób. Zmiany w swoich taryfach na kartę wprowadził również Virgin Mobile, który zrezygnował z darmowego #Freemium na rzecz 2 nowych planów za 3 i 9 złotych miesięcznie. Czy miały one wpływ na nasz comiesięczny ranking ofert komórkowych? Przekonajmy się.

Oferty aktualne na 30.08.2018. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu (szczegóły w tabeli poniżej rankingu) faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.


Abonament z telefonem:

1. miejsce – Nowy Plush ABO 15 GB (33 pkt).

2. miejsce ex aequo – Supernet T2 20 GB (31 pkt).

2. miejsce ex aequo – Plus. 60 (31 pkt).

4. miejsce ex aequo – Stan Nielimitowany Solo 60 (30 pkt).

4. miejsce ex aequo – Plan Wzbogacony (30 pkt).

Najwięcej punktów w naszym zestawieniu Plush ABO 15 GB. Za około 45-60 zł miesięcznie (do abonamentu 25 zł doliczana jest rata za telefon) otrzymamy nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich, a także 15 GB Internetu i darmowe social media. Umowa trwa 24 miesiące, a oferta jest jednym z tańszych i najlepszych abonamentów z telefonem. Koszt jego zakupu zaczyna się od symbolicznej złotówki, lecz do wyboru jest niewiele modeli. Za przeniesienie numeru otrzymamy darmowy abonament przez 3 miesiące.

Podobne warunki (choć w wyższej cenie) proponuje T-Mobile. Jego abonament T2 zapewnia połączenia głosowe i tekstowe bez limitu, a także 20 GB na pełnej prędkości. Po ich wykorzystaniu transfer spada do 1 Mb/s. Również i tym razem mamy do dyspozycji nielimitowane aplikacje internetowe oraz znacznie większy wybór smartfonów, także z górnej półki. Kwota 89,95 zł zawiera już opłatę za sprzęt. Za przeniesienie numeru otrzymamy abonament za 1 zł przez 6 miesięcy.

Tyle samo punktów ma bogaty abonament zielonego operatora, a więc Plus.60. Otrzymamy podobne warunki umowy, lecz transfer spada do 1 Mb/s po wykorzystaniu 12 GB. Dodatkowym bonusem jest pakiet HBO GO za darmo przez pierwszy miesiąc. Ceny telefonów i smartfonów zaczynają się od 0 zł. Uwaga – podobnie jak w Plushu i tym razem w cenie abonamentu nie jest zawarta opłata za urządzenie, a łączne opłaty mogą (w zależności od wybranego modelu) znacznie przekroczyć próg 100 zł. Za przeniesienie numeru otrzymamy darmowy abonament przez 6 miesięcy.

Niewiele mniej punktów zyskała oferta Play. Stan Nielimitowany Solo z telefonem kosztuje nawet 60 zł, a więc jest tańszy od większości konkurencji. A zapewnia niemal to samo, lecz tym razem prędkość transferu spada po przekroczeniu 10 GB. Play oferuje jednak coś, czego nie ma konkurencja – darmową telewizję Play NOW i Tidal na 2 lata oraz bezpłatny Showmax na kilka miesięcy. Ceny telefonów zaczynają się od 1 zł, choć w niskim abonamencie za 60 zł w większości przypadków będziemy musieli zapłacić za nie więcej. Za przeniesienie numeru otrzymamy darmowy abonament przez 6 miesięcy.

Topowy abonament Orange zapewnia bardzo dobre warunki umowy, ale jednocześnie drogi, bowiem do kwoty 69,99 zł należy doliczyć dodatkową ratę za telefon. Plan Wzbogacony zapewnia nielimitowane usługi i aż 20 GB na pełnej prędkości (później do 1 Mb/s). Wybór telefonów jest spory, a ich opłaty startowe zaczynają się od 0 zł. Za przeniesienie numeru otrzymamy darmowy abonament przez 6 miesięcy.

Porównaj oferty na abonament


 

Abonament bez telefonu:

1. miejsce – Nowy Plush ABO 10 GB (38 pkt).

2. miejsce – nju z usługą „Wszystko – nie więcej niż 29 zł” (35 pkt).

3. miejsce – Red Bull Mobile SieMa 29 (32 pkt).

4. miejsce ex aequo – Freedom2 (31 pkt).

4. miejsce ex aequo – Lajtowy Hit (31 pkt).

Plush ABO 10 GB otrzymamy nielimitowane połączenia głosowe, tekstowe (SMS/MMS) oraz 10 GB na start. To nie wszystko – dla stałych klientów paczka danych rośnie do 20 gigabajtów, a dla par czekają kolejne bonusy. W kwocie 25 zł otrzymamy również darmowe social media. Umowa bezterminowa.

Sieć nju mobile proponuje bardzo podobną ofertę, lecz nieco droższą. W pakiecie Wszystko – nie więcej niż 29 zł” dostaniemy niemal to samo – brakuje darmowych aplikacji internetowych, za to transfer rośnie aż do 30 GB dla stałych klientów. To kolejna znakomita oferta abonamentu bez telefonu. Umowa bezterminowa.

Kolejny pakiet bez limitu za 29 zł, tym razem od Red Bull Mobile. Oferta RBM SieMa 29 nie da nam jednak takich bonusów, jakie zapewnia Plush i nju mobile. Z drugiej strony właśnie w tym planie taryfowym niewykorzystany transfer nie przepada, a przechodzi na kolejne 2 miesiące. Umowa bezterminowa.

Premium Mobile nie zapewnia roamingu UE bez dodatkowych opłat, ale jeżeli go nie potrzebujemy, to jest to prawdopodobnie najlepszy abonament na czas nieokreślony. W ramach oferty za jedyne 24,70 zł dostaniemy nielimitowane usługi w kraju oraz aż 20 GB – i to na start, a nie po wielu miesiącach stażu u operatora! Freedom2 to bardzo dobra oferta, a – co ciekawe – za 5 zł więcej możemy zamówić pakiet Freedom3 z aż 30 GB danych. Umowa bezterminowa.

Lajt Mobile ma generalnie tanie oferty, ale w tym przypadku jego pakiet jest najdroższy z proponowanej piątki. Lajtowy Hit oferuje jednak aż 30 GB i to od razu, a nie po dłuższym okresie stażu. Pod względem wielkości paczki danych jest to bardzo bogata oferta, ale nie dostaniemy w cenie nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne. Te można wykupić za dodatkowe 2 zł.

Porównaj oferty na abonament


 

Oferty na kartę:

1. miejsce – Viking 25 No Limit (35 pkt).

1. miejsce ex aequo – Niewyczerpalne Wszystko (35 pkt).

3. miejsce – Orange 25 GB (33 pkt).

4. miejsce ex aequo – Nowy Plush 10 GB (32 pkt).

4. miejsce ex aequo – nju 29 (32 pkt).

Mobile Vikings zapewnia wyśmienite warunki w ofertach na kartę. W pakiecie Viking 25 No Limit dostaniemy nielimitowane minuty, wiadomości SMS/MMS, 15 GB transferu oraz Facebooka i Messengera, które nie konsumują paczki danych. Największą zaletą oferty jest jednak przechodzenie niewykorzystanego transferu na kolejne miesiące – i to bez ograniczeń! Trzeba tylko zadbać o ważność konta, aby zebrane środki nie przepadły. Warto więc w tym celu aktywować usługę autodoładowanie.

Kolejną znakomitą ofertę na kartę dostaniemy od a2mobile. W dodatku jest jeszcze tańsza – plan Niewyczerpalne Wszystko za jedyne 19,90 zł zapewnia nieograniczone usługi głosowe i tekstowe, a także nieskończony Internet (niestety z ograniczeniem prędkości już po pierwszych 5 GB). Dodatkowo otrzymamy usługę Wi-Fi Calling i darmowe social media.

Również Orange na kartę oferuje bardzo duży transfer danych. Mało tego – po aktywacji pakietu cyklicznego rośnie co miesiąc o 1 GB. Poza tym propozycja pomarańczowego operatora zapewnia wszystko co powinna. Brak jedynie nielimitowanych MMS-ów, ale w dzisiejszych czasach i tak coraz rzadziej się ich używa.

Nowy Plush na Kartę jest tak naprawdę „karcianą” wersją bezterminowego abonamentu Plush ABO 10 GB. Zamiast opłacać faktury, tutaj doładujemy konto w tej samej cenie 25 zł. Wariant na kartę jest jednak nieco okrojony, brak w nim np. premii za staż, a więc powiększania pakietu internetowego dla lojalnych klientów. Lepiej więc wybrać wersję na abonament Plusha.

Również w nju na kartę spotka nas ta sama sytuacja. Na próżno czekać na ekstra transfer, a szkoda, bo w abonamencie nju na czas nieokreślony można uzyskać łącznie nawet 30 gigabajtów! Cena obu pakietów jest ta sama, warto więc zainwestować w bezterminowy abonament.

Porównaj oferty na kartę


 

Oferty duet z telefonem

1. miejsce ex aequo – Stan Nielimitowany Duet (33 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: od 100,00 zł. 

1. miejsce ex aequo – T-Mobile 2w1 (33 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: od 100,00 zł. 

3. miejsce ex aequo – Plus.60 x2 (32 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: od 91,00 zł. 

3. miejsce ex aequo – Plus.50 x2 (32 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: od 76,00 zł. 

5. miejsce – Orange Duet Korzyści (31 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: od 103,98 zł. 

W pakiecie dla dwojga Stan Nielimitowany Duet operatora Play dostaniemy rabat -20 zł na 2 osoby. Za każdy telefon liczona jest dopłata w wysokości co najmniej 10 zł, ale jej wysokość ostatecznie zależy od klasy urządzenia. Zakres oferty jest identyczny jak w ofercie indywidualnej Solo. Nieograniczony Internet zwalnia po wykorzystaniu 20 GB. Łączny koszt za 2 karty SIM: od 100,00 zł. 

Oferta duet T-Mobile oznacza oszczędność 30 zł w skali miesiąca. Operator proponuje kartę SIM z telefonem za 60 zł i samą kartę SIM za 40 zł – za to samo w pojedynczych umowach zapłacilibyśmy łącznie 130 zł. Nieograniczony Internet zwalnia po wykorzystaniu 10 GB. Łączny koszt za 2 karty SIM: od 100,00 zł.

Z kolei Plus chwali się rabatem w wysokości aż 50% na drugą kartę SIM! Należy jednak mieć na uwadze dodatkowe raty za sprzęt. Minimalna wysokość dopłat za telefon to kilka złotych, ale jedynie w przypadku najtańszych modeli. Można wybrać 1 lub 2 urządzenia spłacane w 24 lub 36 ratach. Nieograniczony Internet zwalnia po wykorzystaniu 24 GB. Łączny koszt za 2 karty SIM: od 91,00 zł.

Kolejne miejsce zajął kolejny abonament Plusa dla par, ale ze skromniejszym pakietem internetowym. Podobnie jak poprzednio, również i w tym przypadku druga karta SIM jest tańsza o 50%. Pakiet 8 GB jest dzielony na 2 numery. Łączny koszt za 2 karty SIM: od 76,00 zł.

Pakiet duet w Orange to nic innego jak połączenie 2 abonamentów tego operatora. Najkorzystniej wypada konfiguracja 2x Planu Optymalnego, w którym drugi numer jest tańszy o 20 zł. Za telefon pobiera jest dodatkowa rata, a nieograniczony Internet zwalnia po wykorzystaniu 10 GB. Łączny koszt za 2 karty SIM: od 103,98 zł. 

Porównaj oferty na abonament


 

Oferty duet bez telefonu

1. miejsce – ABO Duet 10 GB (39 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł.

2. miejsce – W Parze za 19 zł (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł.

3. miejsce – LajtDuet L (32 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 59,99 zł.

4. miejsce ex aequo – Freedom Dla Dwojga+ (31 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł.

5. miejsce – LajtDuet M  (29 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 35,99 zł. 

Bardzo dobra oferta dla dwojga! Połączenie 2 numerów w Plushu oznacza oszczędność 10 zł w skali miesiąca. Plush ABO Duet jest abonamentem bezterminowym, który zapewnia nielimitowane minuty, wiadomości SMS/MMS i darmowe social media. Pakiet 10 GB nie jest dzielony na 2 numery. Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł.

Nieco tańszą ofertę dla par przygotował nju mobile, gdyż drugi numer kosztuje tylko 9 zł! Rabat w skali miesiąca wynosi 20 zł, brakuje jednak aplikacji internetowych bez limitów. Niestety pakiet 10 GB jest dzielony na 2 numery. Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł.

Z drugiej strony Lajt Mobile oferuje znacznie droższy pakiet LajtDuet L: za 2 karty SIM zapłacimy prawie 60 zł. Sporo, ale otrzymamy w zamian m.in. naprawdę duży transfer danych – pakiet 30 GB nie jest dzielony na 2 numery. Łączny koszt za 2 karty SIM: 59,99 zł.

Oferta z 2 kartami SIM Freedom Dla Dwojga+ to nic innego, jak 2 pakiety Freedom2 połączone w ramach pojedynczej umowy. Podobnie jak konkurencyjne oferty, również ta podpisywana jest na czas nieokreślony. Pakiet 20 GB nie jest dzielony na 2 numery. Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł.

LajtDuet M to tańszy odpowiednik wcześniejszego pakietu tego wirtualnego operatora. Jedyna różnica – oprócz niższej ceny – to mniejsza paczka internetowa. Pakiet 10 GB nie jest dzielony na 2 numery. Łączny koszt za 2 karty SIM: 35,99 zł.

Porównaj oferty GSM


Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług – np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy w tabeli pod rankingiem.

Zmiany:

  • lipiec 2017 –  wprowadzenie dodatkowych punktów za darmowy roaming
  • październik 2017 – wprowadzenie zmian w punktowaniu aplikacji bez limitów danych; dotychczas tyle samo pkt otrzymywały oferty z 1 i więcej aplikacjami, które nie pobierały transferu – więcej szczegółów w poniższej tabeli
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu roamingu; Lajt Mobile otrzymuje 1 pkt za Bonus Krajowy, Play z kolei tylko 2 zamiast 3 za zmiany zasad w roamingu UE
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu pakietu internetowego; Play i T-Mobile otrzymują -1 pkt za obniżenie prędkości transferu, a2mobile -2 pkt
  • czerwiec 2018 – wprowadzenie zmian przedstawiania pakietów GB do transferu na pełnej prędkości

Punktacja Komórkomatu

Usługa
Ilość punktów
minuty na nr komórkowe
6
minuty na nr stacjonarne
3
SMS-y do wszystkich sieci
6
MMS-y do wszystkich sieci
2
Internet do 2 GB
1
Internet 2,01-4 GB
2
Internet 4,01-6 GB
3
Internet 6,01-10 GB
4
Internet 10,01-20 GB
5
Internet ponad 20 GB
6
transfer niedzielony na 2 karty SIM
3
zwiększający się z czasem transfer
3
2 darmowe aplikacje/strony www
1
co najmniej 3 darmowe aplikacje/strony www
2
cena do 10 zł
8
cena 10,01-20 zł
7
cena 20,01-25 zł
6
cena 25,01-30 zł
5
cena 30,01-40 zł
4
cena 40,01-60 zł
3
cena 60,01-80 zł
2
cena 80,01-100 zł
1
cena 100,01-120 zł
0
cena 120,01-140 zł
-1
cena ponad 140 zł
-2
oferta bezterminowa
3
oferta z telefonem
3
roaming bez dodatkowych opłat
3
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

34
Dodaj komentarz

avatar
16 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
SomnijarekKrystkaJolekMarcis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cheriooo
Gość
cheriooo

No i proszę, moja sićć na pierwszym miejscu w ofertach na kartę. Wikingowie najlepsi! Wiedziałam, co wybieram :D

Krzychu
Gość
Krzychu

Panowie i Panie, doradźcie czy można mieć coś lepszego.
W tej chwili jestem w Plushu. Mam 3 numery. Na wszystkich: połączenia krajowe i stacjonarne, SMSy i MMSy i 16GB neta na każdym z nich. Za całość płacę: 60zł miesięcznie. Umowa na czas nieokreślony.
No i ten pakiet social z facem itd., chociaż na iPhonie to nie działa. . Nie potrafią rozwiązać tego problemu.

Patrzę po tych stronach operatorów, ale nie znalazłem niczego ciekawszego. Może Wy coś doradzicie?

Marek
Gość
Marek

Kolego polecę ci Nju Mobile. 38zł zapłacisz za dwa połączone numery (29zł numer główny i 9zł numer dodatkowy). W nich masz nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy, darmowy roaming w UE, 10GB internetu (im jesteś dłużej masz coraz więcej GIGA). Ja jestem w Nju Mobile od 4 lat i obecnie płacę 29zł za jeden numer. Mam nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy, darmowy roaming w UE i 30 GB internetu.

olo
Gość
olo

A gdzie wrodzinie.

tomytr
Gość
tomytr

Witam,
a jest dostępne porównanie dla roamingu w EU?

Marcin z Komórkomatu
Gość

Witam :) Np. tu:
https://komorkomat.pl/pakiet-internetowy-roaming-ue/

Ale UWAGA! Niektóre dane są już nieaktualne, musimy zaktualizować to porównanie

Arkadiusz Czarnecki
Gość
Arkadiusz Czarnecki

apka jest naprawdę dobra, bardzo intuicyjna i przejrzysta :) oferta za 25 zł też daję radę :D Vikingowie się rozpędzają :D

Radek
Gość
Radek

Witam. Zestawienie jest bardzo ciekawe i zawsze zapoznaje się z uwagą. Jednak w związku ze zbliżającym się końcem mojej umowy w Tmobile zacząłem śledzić temat starając się wybrać optymalną dla mnie ofertę. Zdecydowałem, że będzie to Orange free na kartę (oferta cykliczna), gdzie mam za 25 zł do dyspozycji nielimitowane połączenia (kom/stacjonarne), SMS, i paczkę internetu 15 GB + 15 GB za doładowanie, które rośnie co miesiąc o 1GB. Moje pytanie brzmi następująco. Co spowodowało, że w Państwa rankingu Orange (oferta na kartę) jest dopiero na 3-ciej pozycji, a Mobile Vikings za który opłata miesięczna jest taka sama, a pakiet… Czytaj więcej »

Marcin z Komórkomatu
Gość

Witamy! :) Tak, zobacz na tabelkę z punktami pod rankingiem – za nielimitowany MMS-y przyznajemy 2 punkty.

Paweł
Gość
Paweł

Ciekawe za z zasięgiem w virgin i u wikingów, bo ona korzystają z Play, a u nich wszystko przeciążone i wolny internet. Najlepszy ma obecnie T-Mobile i podobno Orange. Plus to w ogóle tragedia.

Jakub Zaremba
Gość
Jakub Zaremba

u mnie u wikingów nie ma problemu z zasięgiem

Maria Pospieszalska
Gość
Maria Pospieszalska

Oferta na kartę Virgin Mobile Gigadaje: nielimitowane rozmowy i sms-y oraz 15GB internetu. To identyczna oferta jak Viking Mobile i lepsza niż Nju czy Plush. Dlaczego brakuje jej w rankingu?

Marcin z Komórkomatu
Gość

Pakiet #GigaDaje uzyskał 31 punktów, a ostatnie w zestawieniu oferty prepaid mają po 32 pkt.

Robert Kulpek
Gość
Robert Kulpek

Ja polecam sieć Otvarta, mam u nich telefon i internet mobilny. Dodatkowo teraz mają super promocję dla przenoszących nr – 3 miesiące abonamentu za pół ceny

Marcis
Gość
Marcis

Ja i tak wolę Vikingów, za 25 ziko nolimit plus 15GB i 1Gb za autodoładowanie, za przeniesienie dostajemy jednorazowa 10 giga. Jeżeli zachęcimy 5 osób możemy mieć za darmo, powyższy pakiet. Jak ktoś chce się przenieść/dołączyć do najlepszej sieci kodzik https://mobilevikings.pl/pl/referral/48732186382. :D No i najlepszy helpdesk a działają na antenach fioletowych, który poprawia swój zasięg.

mariuszdis
Gość
mariuszdis

no dla mnie wikingowie też najlepsi, nie znalazłem jeszcze lepszej oferty

józio
Gość
józio

wRodzinie ma ekstra ofertę. koszt 60dni to 30zł, w tym smsy, rozmowy i 10gb internetu :D

Krystka
Gość
Krystka

Zgadza się wogóle Aero ostatnio szaleje z promocjami. Teraz jest tez promocja na pakiety przy BDI jak się kupuje 3 to wpada jeden dodatkowy gratis.

tehmal
Gość
tehmal

mam pytanko…
Co do BDI…
Jak skończy mi się pakiet…to wraca lejek 512kb jak rozumiem…ale czy do konca ważności pakietu woła o kapszi?

Dwarger
Gość
Dwarger

Tmobile zaktualizował niedawno swoją główną ofertę na kartę. Uwaga! Wprowadzając dodatkowo do pakietu za 25 PLN, nielimitowane video i mmsy. Ale za darmo chyba tylko na rok.

pietrek
Gość
pietrek

dla mnie a2mobile jest nie do pobicia.

Słowik112
Gość
Słowik112

Osobiście polecam abonament premium mobile gdzie za 20zł mamy praktycznie wszystko bez limitu i umowa na ile chcesz.

mdudi
Gość
mdudi

Ale nie ma GB w roamingu. Mam PM i nie polecam. Jeżdżę raz w miesiącu do UE i mam problemy bo w PM nie mam nic w roamingu …

amenhotep1
Gość
amenhotep1

Wreszcie pierwsze w internecie profesjonalne zestawienie oferta zrobione w tak przejrzysty sposób! Dziękuję :) Ale co z ofertą na kartę z Virgin Mobile „Gigadaje”? Za 25 zł dają 15GB, rozmowy i smsy no limit ?

Marcin z Komórkomatu
Gość

6. miejsce – 31 punktów, a zestawiamy w rankingach TOP 5 :)

Jack
Gość
Jack

W a2 fajne jest to ze facebook darmowy jest nawet w pakiecie bez internetu. Ja tak korzystam :)

Jolek
Gość
Jolek

Żadna sieć nie pobiera opłat za korzystanie z FB
w A2 jest niefajny brak MMS.

Marcin z Komórkomatu
Gość

MMS-ów brak w starszych pakietach tego operatora. W nowszych już są razem z SMS-ami.

tehmal
Gość
tehmal

Ile uzyskał redbullmobile w taryfie siema ?

30zł doładowanie 20 giga + nolimit :>

Mario
Gość
Mario

Coś Ci się chyba pomyliło z tymi MMSami.

Somni
Gość
Somni

Ja mam wszystko niewyczerpalne za 19,99 to jest najlepszy pakiet moim zdaniem nie tylko w a2mobile ale wszedzie

tehmal
Gość
tehmal

a2m technologicznie to dno przecież -.-
a LTE problematyczne jest :>
Już lepiej tego KLUCZa używać jeśli chodzi o infe PLUSa

jarek
Gość
jarek

a oferta virgine mobile – nielimitowane rozmowy, sms, 9 gb – 19 zł na miesiąc, 24 miesiące

Marcin z Komórkomatu
Gość

Pakiet VM za 19 zł uzyskał (m.in. przez brak nielimitowanych SMS-ów i połączeń na numery stacjonarne, a także przez długą umowę) tylko 23 pkt.