Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Szukasz najlepszej oferty na telefon komórkowy? Który abonament lub oferta na kartę jest teraz najlepsza? Który operator oferuje najniższe ceny i najbardziej atrakcyjne warunki? Oto ranking najlepszych ofert komórkowych na przełom 2021 i 2022 roku!

Oferty aktualne na 23.12.2021. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu (szczegóły w tabeli poniżej rankingu) faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.

Świąteczne promocje operatorów ->


Najlepszy abonament bez telefonu

1. miejsce – Plush ABO 15 GB (39 pkt).

2. miejsce – nju z usługą „Wszystko” (36 pkt).

3. miejsce – No Limit 20 GB (34 pkt).

4. miejsce ex aequo – Numer1 (33 pkt).

4. miejsce – O! Swobodna! 5G (33 pkt).

6. miejsce ex aequo – Freedom4 5G (31 pkt).

39 pkt. Plush ABO 15 GB ponownie melduje się na pierwszym miejscu w naszym rankingu. Za 25 zł otrzymasz m.in. darmowe social media i 15 GB transferu. Stali klienci mogą liczyć nawet na 20 GB – transfer rośnie wraz ze stażem w sieci! Dostaniesz też nielimitowane połączenia i darmowy roaming UE. To świetna oferta z bezterminową umową!

36 pkt. Pakiet „Wszystko” nju mobile dla wielu będzie jeszcze lepszy! Co prawda nie ma tyle bonusów związanych z social media i kosztuje 29 zł, ale ma więcej Internetu – 20 GB na start i 60 GB dla lojalnych i stałych klientów! Minuty, SMS-y i MMS-y są nielimitowane, także w roamingu UE. Umowa bezterminowa.

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM ->

34 pkt. Kolejne miejsce okupuje abonament INEA No Limit 20 GB. Operator oferuje w nim usługi bez limitu w Polsce i roamingu, w tym aż 3,08 GB w UE. Rachunki miesięczne są tu jeszcze niższe niż w Plushu, bo wynoszą dokładnie 24,90 zł. Od sierpnia 2021 roku można podpisać umowę na czas nieokreślony.

33 pkt. Transfer rzędu 15-20 GB to zbyt mało, a nie chcesz czekać miesiącami na bonus za staż? Wybierz lajt mobile i jego pakiet Numer 1 za 24,99 zł, w którym otrzymasz od razu 30 GB Internetu! Tej wirtualny operator oferuje w zasadzie wszystko, oprócz w pełni darmowego roamingu UE. Jest za to darmowa paczka 50 minut/50 SMS-ów w UE, możesz też wybrać bezterminową umowę.

Zobacz też: 100 zł za polecenie znajomego w lajt mobile do końca grudnia

32 pkt. Z dobrej strony prezentuje się także inny wirtualny operator – sieć OTVARTA. Jego abonament O! Swobodna! kosztuje 29,99 zł i gwarantuje co najmniej 21 GB, a za przeniesienie numeru nawet 31 GB w 5G! Nie ma za to roamingu UE (roam like at home – RLAH), ale jest tzw. Pakiet Wakacyjny. Umowa na czas nieokreślony.

31 pkt. Freedom4 5G to kolejny bezterminowy abonament w naszym rankingu. Jest to zarazem jeden z najnowszych abonamentów wirtualnego Premium Mobile. Dostaniesz w nim aż 50 GB w 5G w cenie 39,70 zł. Podobniej jak OTVARTA i lajt mobile, Premium Mobile nie gwarantuje w pełni darmowego roamingu UE, ale usługi w Polsce są w pełni nielimitowane.

Najlepszy abonament z telefonem

1. miejsce – Plush ABO 50 GB 5G (35 pkt).

2. miejsce – No Limit 20 GB (34 pkt).

3. miejsce ex aequo – Solo L 5G (33 pkt).

3. miejsce ex aequo – Plus 65 5G (33 pkt).

5. miejsce – Plan 60 5G (32 pkt).

6. miejsce – T-Mobile – L+ (31 pkt).

35 pkt. Abonament Plush ABO 60 GB to najbogatsza oferta tego operatora z telefonem. Dostaniesz w niej 60 GB transferu 5G, darmowe social media i darmowy Tidal na 3 miesiące. Poza tym usługi głosowe/tekstowe są nielimitowane, także w roamingu UE. Ceny telefonów zaczynają się od 1 zł na start, a do abonamentu pobierana jest osobna rata za sprzęt. Za przeniesienie numeru zyskasz 4 miesiące abonamentu za 0 zł.

34 pkt. Abonament INEA No Limit 20 GB dostępny jest nie tylko z samym SIM, ale też w wariancie z telefonem. Jego znakiem szczególnym jest krótka umowa trwająca tylko 12 miesięcy. Kolejna zaleta to cena abonamentu wynosząca (z urządzeniem) jedyne 24,90 zł! Minusem dla niektórych może być niewielka liczba smartfonów w ofercie.

33 pkt. W Play nie ma tak tanio, ale jest bardzo bogato: pakiet bez limitów Oferta L oferuje m.in. aż 140 GB 5G, telewizję Play NOW i darmowego Tidala na 3 miesiące. Możesz w pełni skonfigurować abonament – wybrać tańszy z droższym telefonem na start lub odwrotnie. Ceny zaczynają się od 75 zł miesięcznie, a opłaty startowe za sprzęt od 1 zł.

A może szukasz czegoś tańszego? Zobacz na abonament S:

33 pkt. Plus 65 5G to – jak sama nazwa wskazuje – kolejna oferta z 5G. Tym razem operator proponuje 60 GB transferu plus 150 GB ekstra na 3 miesiące. Abonament kosztuje 65 zł, ale kwota ta nie zawiera opłaty za smartfona. Tego kupisz już za 1 zł, ale co miesiąc będziesz go spłacał w osobnych ratach. Oprócz RLAH dostaniesz także pakiet 120 minut na rozmowy międzynarodowe.

Zobacz też: do 360 GB za przedłużenie umowy z Plusem

32 pkt. W Orange i jego abonamencie Plan 60 otrzymasz „tylko” 25 GB 5G, ale pomarańczowy operator ma kilka asów w rękawie. Po pierwsze, otrzymasz rabat -5 zł na HBO GO, po drugie – opłaty startowe za telefony wynoszą tu często 0 zł! Do abonamentu 60 zł ponownie doliczana jest osobna rata za urządzenie. Usługi bez limitów nie tylko w Polsce, ale też w UE.

31 pkt. T-Mobile oferuje największy pakiet internetowy w telefonie! A konkretnie jego topowy pakiet T-Mobile L+. Dostaniesz w nim dokładnie aż 150 GB Internetu 5G! Wysokość abonamentu zaczyna się od 90 zł, a do tej kwoty doliczana jest osobna rata za telefon. Usługi oczywiście nielimitowane nie tylko w Polsce, ale i za granicą.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Najlepsza oferta na kartę

1. miejsce – Plus Elastyczny + GigaBank (38 pkt).

2. miejsce – T-Mobile Bez Limitu L (36 pkt).

3. miejsce – Perfect Match (34 pkt).

4. miejsce – Niewyczerpalne Wszystko (33 pkt).

5. miejsce – #GigaDaje (31 pkt).

38 pkt. A może preferujesz klasyczne oferty na kartę? W Plusie dostaniesz niedrogi pakiet za 25 zł z nielimitowanymi usługami i 10 GB Internetu. Nie jest to dziś specjalnie wiele, ale w promocji GigaBank będziesz kumulował niewykorzystany transfer! Musisz tylko pamiętać o zachowaniu ważności konta. Plus daje też darmowe social media.

36 pkt. T-Mobile L na kartę jest droższy (30 zł miesięcznie), ale oferuje aż 30 GB transferu danych! W cenie pakietu otrzymasz także usługę Supernet Video DVD, a więc dostęp m.in. do Netflixa czy Amazon Prime Video bez straty GB. Dla wielu będzie to najlepsza oferta na kartę!

34 pkt. Dla innych z kolei najbardziej atrakcyjny będzie Perfekt Match od Mobile Vikings. Kosztuje on tylko 25 zł, lecz nie ma darmowego roamingu UE (RLAH). Ma za to kumulację niewykorzystanego transferu GB i to w nieskończoność! Aby nie zapomnieć o zachowaniu ważności konta (inaczej stracisz uzbierany transfer) warto aktywować usługę autodoładowanie. Świetna oferta!

33 pkt. Z dobrej strony prezentuje się także a2mobile i jego pakiet Niewyczerpalne Wszystko za 29,90 zł miesięcznie. W tej konfiguracji tego pakietu a2 otrzymasz m.in. 30 GB transferu danych, Wi-Fi Calling i darmowe aplikacje internetowe. Połączenia głosowe oraz tekstowe (SMS i MMS) są nielimitowane w Polsce. Brak RLAH.

32 pkt. W Virgin Mobile oferowany jest kolejny pakiet za 25 zł! To znana na rynku oferta #Gigadaje, która także nie ma RLAH (ten jest w Plusie i T-Mobile). Brakuje też nielimitowanych MMS-ów, które ma konkurencja. Otrzymasz za to sporą, bo 15-gigabajtową paczkę danych, która dla stałych klientów rośnie do 30 GB! 

Najlepsza oferta duet

1. miejsce – ABO Duet 15 GB (39 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł.

2. miejsce ex aequo – W Parze za 19 zł (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł.

2. miejsce ex aequo – lajtDUET MEGA  (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 84,98 zł. 

4. miejsce – lajtDUET Nr 1 (33 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,98 zł.

5. miejsce – Freedom Dla Dwojga + (31 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł.

39 pkt. W Nowym duecie Plusha otrzymasz na początku 15 GB Internetu, ale tak samo jak w wersji indywidualnej, także i tu operator będziesz zwiększał transfer w premii za staż w sieci. Tak naprawdę to wszystko jest takie same, nie licząc… niższej ceny – zamiast 50 zł za 2 karty SIM, w Plush Duet zapłacisz za nie tylko 40 zł! Rabat wynosi więc 10 zł w każdym miesiącu. Umowa bezterminowa.

34 pkt. W nju mobile duet przeceny są jeszcze niższe! W duecie nju rabat wynosi aż 20 zł każdego miesiąca! Drugi numer kosztuje bowiem nie 29, lecz jedyne 9 zł miesięcznie. Transfer rośnie z 20 do 60 GB, ale jest współdzielony na obie osoby. Umowa niezmiennie podpisywana jest na czas nieokreślony.

Zobacz też: nju mobile trio

34 pkt. W pakiecie DUET MEGA lajt mobile rabat wynosi 5 zł, ale tym razem siła oferty tkwi nie w cenie, a w transferze danych. Otrzymasz tu aż 300 GB transferu danych na każdą osobę! Za taką paczkę trzeba jednak sporo zapłacić, bo 84,98 zł za 2 karty SIM. Usługi nielimitowane w Polsce, brak RLAH. Umowa bezterminowa.

33 pkt. W lajt mobile nie zapomniano jednak nagle o niskich cenach! W lajtDUET Nr 1 za obie karty SIM zapłacisz w sumie 44,98 zł, co także oznacza rabat w wysokości 5 zł w porównaniu do 2 osobnych ofert Numer 1. Transfer danych na osobę wynosi 30 zł. Umowa ponownie na czas nieokreślony.

31 pkt. Kolejnym operatorem z rabatem 5 zł za ofertę duet jest wirtualna sieć Premium Mobile. Tyle zaoszczędzisz w połączeniu 2 abonamentów Freedom2. 2 karty SIM kosztują tu 44,40 zł. Co dostaniesz w tej cenie? Nielimitowane usługi głosowe i tekstowe do wszystkich (ale nie w roamingu UE), 20 GB na każdą osobę oraz bezterminową umowę.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług – np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy w tabeli pod rankingiem.

Zmiany:

  • lipiec 2017 –  wprowadzenie dodatkowych punktów za darmowy roaming
  • październik 2017 – wprowadzenie zmian w punktowaniu aplikacji bez limitów danych; dotychczas tyle samo pkt otrzymywały oferty z 1 i więcej aplikacjami, które nie pobierały transferu – więcej szczegółów w poniższej tabeli
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu roamingu; Lajt Mobile otrzymuje 1 pkt za Bonus Krajowy, Play z kolei tylko 2 zamiast 3 za zmiany zasad w roamingu UE
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu pakietu internetowego; Play i T-Mobile otrzymują -1 pkt za obniżenie prędkości transferu, a2mobile -2 pkt
  • czerwiec 2018 – wprowadzenie zmian przedstawiania pakietów GB do transferu na pełnej prędkości
  • lipiec 2020 – 1 pkt za 5G

Punktacja Komórkomatu

Usługa
Ilość punktów
minuty na nr komórkowe
6
minuty na nr stacjonarne
3
SMS-y do wszystkich sieci
6
MMS-y do wszystkich sieci
2
Internet do 2 GB
1
Internet 2,01-4 GB
2
Internet 4,01-6 GB
3
Internet 6,01-10 GB
4
Internet 10,01-20 GB
5
Internet ponad 20 GB
6
transfer niedzielony na 2 karty SIM
3
zwiększający się z czasem transfer
3
2 darmowe aplikacje/strony www
1
co najmniej 3 darmowe aplikacje/strony www
2
5G
1
cena do 10 zł
8
cena 10,01-20 zł
7
cena 20,01-25 zł
6
cena 25,01-30 zł
5
cena 30,01-40 zł
4
cena 40,01-60 zł
3
cena 60,01-80 zł
2
cena 80,01-100 zł
1
cena 100,01-120 zł
0
cena 120,01-140 zł
-1
cena ponad 140 zł
-2
oferta bezterminowa
3
oferta z telefonem
3
roaming bez dodatkowych opłat
3
za

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

4
Dodaj komentarz

3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
torrer

znów brak FLEXa…

Kija

Flex przecież bije na głowę wszystkie pre-paidy…

Mario

Oferta Heyah na kartę przebija większość czołówki. Za 25zł rozmowy, sms, mms bez limitu i 35 GB internetu + roaming UE. Pozamiatane

Jaro

Ja dziś w kilku żabkach widziałem nad kasami reklamę LycaMobile. Chyba 25 lub 30zł miesięcznie za 50GB. No i wiadomo sms, rozmowy

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów