Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Interesuje Cię najlepsza oferta na telefon? Sprawdź nasz najnowszy ranking ofert komórkowych, w którym znajdziesz najbardziej atrakcyjne pakiety abonamentu, na kartę oraz na duet na drugą połowę wakacji!

Oferty aktualne na 25.07.2022. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu (szczegóły w tabeli poniżej rankingu) faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.

Tanie połączenia do Ukrainy ->


Najlepszy abonament bez telefonu

1. miejsce – Plush ABO 15 GB (39 pkt).

2. miejsce – nju z usługą „Wszystko” (36 pkt).

3. miejsce – No Limit 20 GB (34 pkt).

4. miejsce ex aequo – Numer1 (33 pkt).

4. miejsce ex aequo– O! Swobodna! 5G (33 pkt).

6. miejsce – Freedom3 5G (32 pkt).

39 pkt. Plush ABONAMENT 15 GB uzbierał najwięcej punktów w przypadku abonamentu bez telefonu (sama karta SIM). Opłata miesięczna to tylko 25 zł, za które dostaniesz nielimitowane połączenia w kraju i w roamingu UE (roam like at home), darmowe social media oraz 15 GB na start. Dla stałych klientów transfer rośnie do 20 GB – to świetna oferta na Twojego smartfona!

36 pkt. Podobnie prezentuje się nieco droższy (29 zł na miesiąc) pakiet „Wszystko” od nju mobile. I tym razem dostaniesz nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce i w roamingu UE, a także b. dużą paczkę internetową. Na „dzień dobry” będzie to 20 GB, ale w premii za staż transfer rośnie aż do 60 GB! Kolejna znakomita oferta!

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM ->

34 pkt. Abonament z samą kartą SIM INEA No Limit 20 GB zapewnia nielimitowane połączenia w kraju i za granicą. Na uwagę zasługuje spora paczka transferu w roamingu, bo aż 3,08 GB w UE. Co ciekawe, cena miesięczna pakietu jest jeszcze niższa niż we wcześniejszym Plushu i wynosi tylko 24,90 zł. Możliwość zakupu umowy na czas nieokreślony.

33 pkt. W sieci lajt mobile nie ma premii za staż, ale jej pakiet Numer 1 od razu oferuje aż 30 GB transferu danych. Opłaty miesięczne wynoszą zaledwie 24,99 zł, ale w ofercie tej brak w pełni darmowego (roam like at home – RLAH) roamingu UE. Usługi głosowe i tekstowe w Polsce są bez limitów do wszystkich sieci.

33 pkt. Podobną ofertą dysponuje inny polski wirtualny operator – sieć OTVARTA. Jej bezterminowy abonament O! Swobodna! oferuje 21 gigabajtów, ale za przeniesienie numeru dostaniesz aż 31 GB w jakości 5G! Opłaty miesięczne są tu nieco wyższe i wynoszą dokładnie 29,99 zł. Nie ma tu RLAH, ale jest za to tzw. Pakiet Wakacyjny uruchamiany 2x w roku.

32 pkt. Freedom3 5G od Premium Mobile sporo zyskał dzięki zwiększeniu transferu 5G. W sumie za 29,70 zł zyskasz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS/MMS) do wszystkich w Polsce, również bez darmowego roamingu UE, ale w zamian otrzymasz b. duży transfer danych. Wynosi on aż 40 GB w jakości 5G! Umowa oczywiście na czas nieokreślony.

Najlepszy abonament z telefonem

1. miejsce – Plush ABO 50 GB 5G (35 pkt).

2. miejsce – No Limit 20 GB (34 pkt).

3. miejsce ex aequo – Oferta L Nielimitowana (33 pkt).

3. miejsce ex aequo – Solo L 5G (33 pkt).

3. miejsce ex aequo – Plus 65 5G (33 pkt).

6. miejsce – Plan 60 5G (32 pkt).

35 pkt. Na pierwszym stopniu podium w abonamencie z telefonem ponownie melduje się Plush ABONAMENT 60 GB. Jego cena (bez rat za urządzenie) wynosi 50 zł. W zamian dostaniesz 60 GB transferu 5G, darmowe aplikacje internetowe i Tidal za 0 zł na 3 miesiące! Poza tym otrzymasz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, w tym w roamingu UE. Ceny telefonów zaczynają się od 1 zł na start, a za przeniesienie numeru dostaniesz 4 miesiące abonamentu za 0 zł.

34 pkt. W abonamencie INEA nie ma osobnych rat za smartfona – rachunki miesięczne zawsze będą wynosić tylko 24,90 zł wraz z telefonem! W dodatku ten operator proponuje umowę na jedyne 12 miesięcy, a więc dwukrotnie krótszą od konkurencji. Usługi głosowe i tekstowe są nielimitowane również w roamingu UE, ale niestety do wyboru jest niewiele modeli smartfonów, a ich opłaty startowe są stosunkowo wysokie.

33 pkt. Wolisz mieć znacznie więcej Internetu w telefonie? Zapewni Ci go topowy abonament T-Mobile, a więc Oferta L Nielimitowana. Tylko w nim otrzymasz nieograniczony transfer 5G, który nigdy się nie wyczerpie i nigdy nie zwolni! Opłata miesięczna to 85 zł, ale należy do niej doliczyć osobną ratę za wybranego smartfona. Wybór urządzeń jest bardzo szeroki. Do abonamentu dostaniesz również usługę Rozrywka Uwolniona m.in. z Tidal czy Polsat Box Go do wyboru.

33 pkt. Pakiet Oferta L sieci Play również oferuje bardzo dużo, w tym aż 120 GB transferu 5G i telewizję Play NOW. Operator zapewnia naturalnie nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS w Polsce oraz w roamingu UE. Do abonamentu należy doliczyć osobną ratę za sprzęt, jak to ma miejsce u większości konkurencji. Opłaty startowe za smartfony i telefony komórkowe zaczynają się od 1 zł.

A może szukasz czegoś tańszego? Spójrz na abonament S:

33 pkt. Plus 65 5G także oferuje transfer w jakości 5G. Abonament ten kosztuje (bez telefonu) 65 zł miesięcznie. Plus zapewnia nie tylko nielimitowane usługi w Polsce i za granicą (RLAH), ale też pakiet 120 minut na rozmowy międzynarodowe! Znajdziesz tu spory wybór smartfonów, których opłaty startowe zaczynają się od symbolicznej złotówki.

A może szukasz Plusa bez telefonu?

32 pkt. Także abonament Plan 60 oferuje 60 gigabajtów w 5G. To, co wyróżnia tę ofertę, to rabat miesięczny -5 zł na HBO Max. Poza tym dostaniesz tu oczywiście nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce i w roamingu UE. Na uwagę zasługuje fakt, że wiele smartfonów w Orange oferowanych jest za 0 zł na start! Ich wybór jest bardzo duży, a co miesiąc pobierana jest za nie osobna dopłata do abonamentu.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Najlepsza oferta na kartę

1. miejsce – Heyah na Kartę 35 GB (37 pkt).

2. miejsce – T-Mobile Bez Limitu L (35 pkt).

3. miejsce – Perfect Match (34 pkt).

4. miejsce – Niewyczerpalne Wszystko (33 pkt).

5. miejsce – #GigaDaje (31 pkt).

37 pkt. W ofercie na kartę bez zmian – na pierwszym miejscu jest Heyah na kartę za 25 zł miesięcznie. Dostaniesz w niej aż 35 GB miesięcznego transferu (z czego 25 GB pochodzi z bonusu za doładowanie konta), a także nielimitowane usługi w Polsce i za granica (RLAH). To podstawowy pakiet na kartę tej znanej sieci GSM – w droższych planach taryfowych Heyah oferuje ponadto darmowe minuty do Ukrainy.

35 pkt. Podobna propozycja od macierzystej sieci T-Mobile jest nieco droższa. Pakiet T-Mobile L kosztuje bowiem 30 zł miesięcznie i zapewnia 30 GB transferu (ponownie część pochodzi z bonusowego doładowania) oraz ciekawą usługę Supernet Video DVD. Dzięki niej będziesz mógł korzystać m.in. z Netflixa czy Amazon Prime Video bez utraty transferu GB! Usługi w kraju i za granicą są nielimitowane.

34 pkt. Jeżeli nie jest Ci jednak potrzebny w pełni darmowy roaming UE, to postaw na pakiet Perfekt Match wirtualnej sieci Mobile Vikings. Jego cena miesięczna to jedyne 25 zł, a w promocji spada o 50% przez 3 pierwsze miesiące! Poza tym zyskasz nieskończoną kumulację niewykorzystanego transferu GB w kolejnych miesiącach! Aby uzbierane gigabajty nie przepadły (co miesiąc nowa paczka 25 GB), pamiętaj o ważności konta. Opłaca się więc aktywować usługę Autodoładowanie. Dla wielu to najlepsza oferta na kartę!

Zobacz również: Mobile Vikings na kartę taniej o 50%!

33 pkt. Bardzo dobrą ofertą na kartę dysponuje także a2mobile. Jego pakiet Niewyczerpalne Wszystko w najbogatszym wariancie kosztuje 29,90 zł miesięcznie. Co w nim dostaniesz? M.in. transfer 30 GB, Wi-Fi Calling i darmowe aplikacje internetowe. I tym razem usługi głosowe oraz tekstowe są nielimitowane, ale tylko w Polsce, choć niektórzy jeszcze pamiętają darmowy roaming UE w a2mobile sprzed paru lat.

32 pkt. Pakiet #Gigadaje to kolejna oferta na kartę za 25 zł w naszym zestawieniu. Dostaniesz w nim nielimitowane usługi w Polsce (lecz bez darmowych MMS-ów) bez darmowego roamingu w UE. Spokojnie, operator ma asa w rękawie – jest nim premia za staż dla lojalnych klientów, w której transfer rośnie z 15 do 30 GB! Takiego rodzaju bonusy są bardzo rzadko spotykane w prepaidach.

Najlepsza oferta duet

1. miejsce – ABO Duet 15 GB (39 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł.

2. miejsce ex aequo – W Parze za 19 zł (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł.

2. miejsce ex aequo – lajtDUET MEGA  (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 84,98 zł. 

4. miejsce – lajtDUET Nr 1 (33 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,98 zł.

5. miejsce – Freedom Dla Dwojga + (31 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł.

39 pkt. Nowy duet Plusha zapewnia swoim klientom 15 GB transferu na start. Podobnie jak w ofercie indywidualnej, także i tutaj paczka danych rośnie wraz ze stażem w sieci. Poza tym jest taniej! Zapłacisz za 2 numery nie 50, lecz tylko 40 zł, co oznacza rabat w wysokości -10 zł miesięcznie na obie karty SIM. Usługi nielimitowane, a umowa bezterminowa.

34 pkt. nju mobile duet przyznawany rabat jest jeszcze większy! Druga karta SIM nju mobile kosztuje tylko 9 zł zamiast standardowych 29, a więc wynosi on aż -20 zł. I to każdego miesiąca! Transfer danych rośnie ze stażem za bazowych 20 do 60 GB, jest on jednak współdzielony na obu użytkowników. Usługi nielimitowane, a umowa na czas nieokreślony.

Zobacz również: nju mobile trio

34 pkt. Pakiet DUET MEGA kosztuje z kolei znacznie więcej – 84,98 zł na 2 osoby, ale w zamian otrzymasz znacznie więcej transferu danych. Na każdą osobę będzie to aż 300 GB Internetu! Wirtualny operator oferuje ponadto nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, ale – w przeciwieństwie do Plusha i nju – tylko w Polsce. Umowa bezterminowa.

33 pkt. Pora na tańszą ofertę lajt mobile, a więc do tego, do czego nas przyzwyczaił ten operator. W tym przypadku 2 numery kosztują w sumie 44,98 zł, a więc dostaniesz rabat -5 zł w porównaniu do 2 indywidualnych umów. Sieć lajt mobile da Ci to samo, co w DUET MEGA, lecz z transferem „tylko” 30 GB na osobę. Umowa na czas nieokreślony.

31 pkt. Taki sam rabat oferuje inny wirtualny operator, a więc Premium Mobile. Jego oferta dla dwojga to w istocie połączone abonamenty Freedom2 – dostaniesz więc 20 GB transferu na osobę, a także nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci, bez roam like at home. Umowa naturalnie bezterminowa.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług – np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy w tabeli pod rankingiem.

Zmiany:

  • lipiec 2017 –  wprowadzenie dodatkowych punktów za darmowy roaming
  • październik 2017 – wprowadzenie zmian w punktowaniu aplikacji bez limitów danych; dotychczas tyle samo pkt otrzymywały oferty z 1 i więcej aplikacjami, które nie pobierały transferu – więcej szczegółów w poniższej tabeli
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu roamingu; Lajt Mobile otrzymuje 1 pkt za Bonus Krajowy, Play z kolei tylko 2 zamiast 3 za zmiany zasad w roamingu UE
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu pakietu internetowego; Play i T-Mobile otrzymują -1 pkt za obniżenie prędkości transferu, a2mobile -2 pkt
  • czerwiec 2018 – wprowadzenie zmian przedstawiania pakietów GB do transferu na pełnej prędkości
  • lipiec 2020 – 1 pkt za 5G

Punktacja Komórkomatu

Usługa
Ilość punktów
minuty na nr komórkowe
6
minuty na nr stacjonarne
3
SMS-y do wszystkich sieci
6
MMS-y do wszystkich sieci
2
Internet do 2 GB
1
Internet 2,01-4 GB
2
Internet 4,01-6 GB
3
Internet 6,01-10 GB
4
Internet 10,01-20 GB
5
Internet ponad 20 GB
6
transfer niedzielony na 2 karty SIM
3
zwiększający się z czasem transfer
3
2 darmowe aplikacje/strony www
1
co najmniej 3 darmowe aplikacje/strony www
2
5G
1
cena do 10 zł
8
cena 10,01-20 zł
7
cena 20,01-25 zł
6
cena 25,01-30 zł
5
cena 30,01-40 zł
4
cena 40,01-60 zł
3
cena 60,01-80 zł
2
cena 80,01-100 zł
1
cena 100,01-120 zł
0
cena 120,01-140 zł
-1
cena ponad 140 zł
-2
oferta bezterminowa
3
oferta z telefonem
3
roaming bez dodatkowych opłat
3
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

3
Dodaj komentarz

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Grzesiek

Brakuje oferty gigabajty na lata. W tej chwili zarówno plus jak i plush bez konkurencji. Polecam sprawdzić.

Kacpi

Otvarta to super opcja dla każdego kto nie chce przepłacać a jednak zależy mu na dobrym zasięgu i stabilnych usługach.

Bona

jak widac jest spory wybór wsód takich niedrogich ofert ale jeśli postawicie na sieć Otvarta to zapewniam, będzie to dobra decyzja :)

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów