Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking ofert komórkowych – Sierpień 2017

31

Za nami połowa wakacji, a operatorzy komórkowi dość opornie wprowadzają aktualizacje czy promocje w swoich ofertach. Ostatnia duża zmiana miała miejsce w połowie czerwca, gdy u wielu z nich zagościł na dobre darmowy roaming w Strefie 1 UE. Lipiec charakteryzowała stagnacja, co nie znaczy, że w sierpniu nie doczekamy się dużych nowości, ale jeżeli tak, to zostaną przez nas odnotowane we wrześniowym rankingu. Przed Wami najlepsze oferty na sierpień tego roku.

Oferty aktualne na 01.08.2017. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.

Spis treści:

  1. Abonament z telefonem
  2. Abonament bez telefonu
  3. Oferty na kartę
  4. Oferty duet z telefonem
  5. Oferty duet bez telefonu

Lipcowe zmiany

Początkiem lipca T-Mobile wprowadził nowe pakiety T1 Bez Limitu. Są one bardzo podobne do konkurencyjnej oferty Play – Stan Nielimitowany. W ramach nowości możemy zawrzeć umowę z telefonem lub bez i to nie tylko w wariancie indywidualnym. Operator oferuje bowiem również pakiet dla dwojga (2 karty SIM) oraz rodzinny dla jeszcze większej ilości osób.

Kolejną nowością jest krótkoterminowa promocja Lajt Mobile. Wielka szkoda, że ten wirtualny operator nie zdecydował się na jej przedłużenie. Decydując się na zakup jednego z 3 wyróżnionych pakietów Lajt Mobile do końca lipca, można było liczyć na większy transfer danych. W przypadku oferty za 29,99 zł zwiększał się trzykrotnie – z 10 do aż 30 GB przy tej samej cenie!

Z kolei od sierpnia obserwujemy zmiany w Premium Mobile, który zwiększył pakiet internetowy w ofercie Freedom3 z 15 do 20 gigabajtów.

Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług – np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy tabeli znajdującej się pod rankingiem.

W lipcu wprowadziliśmy dodatkowe punkty za roaming bez dodatkowych kosztów.

Abonament z telefonem:

1. miejsce – Stan Nielimitowany Solo 60 (34 pkt).

Pierwsze miejsce zajął abonament Play – Stan Nielimitowany Solo w kwocie 60 zł. W tej cenie dostaniemy kompleksową usługę bez limitów (zarówno w kraju, jak i w roamingu UE), nieograniczony objętościowo transfer danych (prędkość zwalnia po przekroczeniu pierwszych 10 GB). Play oferuje również dostęp do platformy Tidal, telewizję Play NOW oraz Showmax (na 12 miesięcy). Dużą zaletą jest szeroki wachlarz wyboru telefonów komórkowych, których cena zaczyna się od 1 zł.

W celu obniżenia ceny droższych modeli smartfonów warto również zastanowić się nad abonamentem za 80 lub 100 zł, który – prócz niższych cen telefonów – oferuje to samo.

2. miejsce – T1 Bez Limitu (33 pkt) – nowość.

Lipcowa nowość różowego operatora – oferta specjalna T1 Bez Limitu, która jest tańszą alternatywą pakietu Supernet T3. Cena T1 Bez Limitu wynosi 80 zł, a w zamian otrzymamy nielimitowane usługi krajowe (także Internet, którego transfer zwalnia po przekroczeniu 10 GB) i w Strefie 1 roamingu UE. Dodatkowo dostaniemy w prezencie dostęp do Netflixa na 12 miesięcy. Podobnie jak w przypadku Play, ceny smartfonów zaczynają się od symbolicznej złotówki.

3. miejsce – Smart XL (31 pkt).

W przeciwieństwie do Play i T-Mobile, Heyah nalicza osobne raty za telefon. Abonament Smart XL kosztuje 49,98 zł, a rata 29 zł. Co ciekawe, umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, lecz smartfona spłaca się w 24 ratach miesięcznych. Heyah zapewnia nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe (także w roamingu UE), a także darmowego Facebooka i aplikację WhatsApp Czat. Minusem oferty jest skromniejszy pakiet danych, który wynosi 5 GB oraz mała dostępność modeli telefonów w Heyah.

4. miejsce ex aequo – Smart Plan LTE 10 GB (29 pkt).

Kolejnym operatorem naliczającym osobno raty za sprzęt jest Orange. Abonament tego operatora wynosi niecałe 70 zł miesięcznie, a wysokość raty za telefon uzależniona jest od jego wartości rynkowej. W przypadku wyboru nowego flagowca łatwo przekroczyć nawet 150 zł w skali miesiąca. Zaletą jest generalnie niski koszt opłaty startowej. Orange oferuje przez pierwszy kwartał 20 GB miesięcznie, a przez całą umowę 10 GB LTE oraz nielimitowane usługi w kraju i w roamingu UE.

4. miejsce ex aequo – Red Bull Mobile Energy 49 (29 pkt).

Red Bull Mobile Energy 49 to nieco skromniejsza oferta, nie oferuje bowiem (jak np. Play czy T-Mobile) nielimitowanych aplikacji internetowych. Ma jednak to, co najważniejsze: nieograniczone połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci, a także w ramach roamingu UE. Poza tym koszt miesięczny abonamentu jest najniższy i wynosi 49 zł. Co dla niektórych może być ważne – RBM nie nalicza dodatkowych rat za telefon komórkowy.

Abonament bez telefonu:

1. miejsce – Plush ABO 10 GB (38 pkt).

Plush ABO 10 GB nie dość, że jest relatywnie tani, to oferuje naprawdę bardzo dużo. Za jedyne 25 zł dostaniemy darmowy roaming, nielimitowane usługi krajowe, 10 GB. Kolejnym plusem jest zwiększający się transfer (maksymalnie do 20 GB) oraz bardzo dobry wariant dla dwojga, o którym niżej. Fakt, iż oferta jest bezterminowa czyni z niej bardzo atrakcyjną ofertę!

Co ciekawe, w tej samej cenie operator oferuje również pakiet Plush ABO 15 GB. Dostaniemy w nim darmowego Youtuba, lecz tym razem umowa jest podpisywana na okres 24 miesięcy.

2. miejsce – nju Wszystko (35 pkt).

Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcemy oferty od Plusa (który jest właścicielem marki Plush), np. z powodu słabszego zasięgu, to spokojnie – świetną alternatywą jest nju mobile i jego pakiet Wszystko. Oferuje praktycznie te same warunki: darmowy roaming i nielimitowane usługi, zwiększający się pakiet internetowy (aż do 30 GB), znakomitą ofertę dla par (38 zł za 2 karty SIM), a także bezterminową umowę. Wszystko to w nieco wyższej cenie, która wynosi 29 zł miesięcznie.

3. miejsce – Red Bull Mobile 10 GB (32 pkt).

Red Bull Mobile to kolejny telekom oferujący pakiet z 10 GB Internetu. Dodatkowo – oprócz nielimitowanych usług krajowych – dostaniemy darmowy roaming w Strefie 1 UE. Jeżeli jednak nie jest nam on potrzebny, to skorzystajmy z tańszej oferty, jak Plush ABO 10 GB lub poniższego Premium Mobile, który oferuje więcej transferu danych. Umowa bezterminowa.

4. miejsce – Freedom3 (31 pkt) – nowość.

Najdroższa oferta w zestawieniu, na punktacji traci ze względu na brak darmowego roamingu. Jeżeli jednak nie wyjeżdżamy za granicę, to będzie to jedna z najlepszych ofert bezterminowego abonamentu. Freedom3 gwarantuje nielimitowane minuty, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich krajowych sieci i aż 20 gigabajtów transferu danych. Jeżeli nie chcemy „zbierać” gigabajtów w nju czy Plushu, to wybierzmy Premium Mobile. Istnieje również dobry wariant dla dwojga.

Równie dobrze wygląda tańszy pakiet operatora Freedom2 za 24,70 zł. Dostaniemy w nim to samo, z wyjątkiem pakietu internetowego, którego wielkość wynosi 10 GB.

5. miejsce – Virgin Mobile Plan 2 (28 pkt) – nowość.

Piąte miejsce w naszym rankingu zajmuje Virgin Mobile i jego Plan 2 bezterminowego abonamentu. Dostaniemy w nim nieco mniejszy pakiet internetowy 8 GB i – podobnie jak w Premium Mobile – nie otrzymamy darmowego roamingu. Za 29 zł dostaniemy również nielimitowane połączenia krajowe do wszystkich sieci (komórkowych i stacjonarnych), SMS-y oraz (czego brak w ofertach na kartę tego operatora) MMS-y.

Oferty na kartę:

1. miejsce – Niewyczerpalne Wszystko (38 pkt).

Ciężko jest przebić a2mobile w ofertach na kartę, zwłaszcza jego topowy pakiet Niewyczerpalne Wszystko. Co prawda część użytkowników narzeka na słaby zasięg, to jednak na papierze oferta broni się sama: za 19,90 zł dostaniemy nielimitowane usługi krajowe oraz darmowy roaming, a także Wi-Fi Calling. Dla wielu minusem może być jednak ograniczenie prędkości przesyłu danych (podobnie, jak w Play i T-Mobile) po przekroczeniu limitu określonego przez a2mobile. Jeżeli chcemy korzystać z Internetu cały czas na pełnej prędkości, wybierzmy kolejną ofertę z Mobile Vikings.

2. miejsce ex aequo – Viking 29 No Limit (35 pkt).

Mobile Vikings nadrabia brak darmowego roamingu ogromną paczką danych. Na „dzień dobry” otrzymamy aż 15 GB, a niewykorzystany transfer kumuluje się w sposób nieograniczony! W przeciwieństwie do a2mobile, surfujemy po sieci cały czas na pełnej prędkości. Pakiet Viking 29 No Limit oferuje oczywiście nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci.

Dla osób o największych wymaganiach przygotowano ofertę za 39 zł, która zapewnia miesięcznie aż 25 gigabajtów.

2. miejsce ex aequo – Nowy Plush 10 GB (35 pkt).

Bardzo dobra oferta Plusha, choć w wariancie prepaid transfer danych nie rośnie, jak w Mobile Vikings czy Plush ABO 10 GB. Podstawowe usługi są jednak nielimitowane, zarówno w kraju, jak i za granicą (Strefa 1 roamingu UE). Niewątpliwą zaletą oferty jest obecność darmowych aplikacji internetowych i jedna z niższych cen, która wynosi tylko 25 zł miesięcznie.

4. miejsce – Heyah 10 GB (33 pkt).

Jedna z niedawnych nowości Heyah – pakiet Heyah 10 GB – zapewnia to samo, co powyższy Plush. Różnica tkwi w zasięgu – omawiany pakiet korzysta z infrastruktury T-Mobile, podczas gdy Plush z zasięgu swojego macierzystego Plusa. Jeżeli jednak chcemy korzystać np. z Facebooka bez konsumpcji danych, należy wykupić dodatkowy pakiet Smart Społeczność za 4,99 zł.

4. miejsce – Plus 6 GB (33 pkt).

Plus z kolei oferuje w cenie darmowego Facebooka, lecz z mniejszym transferem miesięcznym, który wynosi 6 GB. Operator zapewnia warunki roamingu jak w domu, a te są nielimitowane – połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci krajowych są nieograniczone.

Oferty duet z telefonem

1. miejsce ex aequo – Superduet (32 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: 99,90 zł. Superduet to połączenie 2 abonamentów Supernet T2 w ramach jednej umowy. T-Mobile zapewnia duży rabat – zamiast płacić za 2 numery 139,90, abonament za 2 karty SIM wynosi tylko 99,90 zł. Tym sposobem oszczędzamy aż 40 zł w skali pojedynczego miesiąca. Osoby wyjeżdżające za granicę mogą być usatysfakcjonowani, bowiem T-Mobile gwarantuje darmowy roaming w krajach UE.

Pakiet 5 GB nie jest dzielony na 2 numery.

1. miejsce ex aequo – Stan Nielimitowany Duet (32 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: od 100,00 zł. Niedawna nowość fioletowego operatora. Cena za 2 karty SIM z telefonem zaczyna się od 100 zł i jest wyższa w przypadku droższych smartfonów. Indywidualny abonament Play, który zapewnia te same warunki umowy, zaczyna się od 60 zł. Podobnie jak w T-Mobile, roaming w Play jest darmowy.

Nieograniczony Internet zwalnia po wykorzystaniu 20 GB.

3. miejsce ex aequo – JA + Perfekcyjny Duet 59,99 (29 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: od 65,99 zł. Pakiet JA+ Perfekcyjny Duet zadebiutował w lutym tego roku. Podobnie jak w Play, do ceny bazowej należy doliczyć ratę za urządzenie, której wysokość wynosi minimum 6 zł. Zasada jest prosta – im bogatszy smartfon, tym wyższa dopłata ratalna. Generalnie oferta droższa od swoich odpowiedników w T-Mobile i Play.

Pakiet 10 GB jest dzielony na 2 numery.

3. miejsce ex aequo – JA + Perfekcyjny Duet 89,99 (29 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: od 95,99 zł. Topowy wariant oferty dla dwojga z telefonem zielonego operatora. Jeżeli chcemy otrzymać w ofercie nowego flagowca, to musimy liczyć się z opłatą rzędu nawet około 200 zł miesięcznie.

Pakiet 20 GB jest dzielony na 2 numery.

5. miejsce – JA + Perfekcyjny Duet 44,99 (17 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: od 50,99 zł. Z kolei w najtańszej konfiguracji Plus nie oferuje wiele – jedynie nielimitowane połączenia głosowe i 2 GB na osobę oraz darmowy roaming. Jeżeli często wysyłamy SMS-y, to wybierzmy inną ofertę.

Pakiet 4 GB jest dzielony na 2 numery.

Oferty duet bez telefonu

1. miejsce – ABO Duet 10 GB (39 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł. Na Plusha nie ma mocnych również w wariancie dla dwojga. Jego pakiet duet zapewnia upust 10 zł miesięcznie (za kartę SIM płacimy nie 25, a 20 zł). Poza tym warunki umowy pozostają identyczne, co w Plush ABO 10 GB. Znakomita oferta.

Pakiet 10 GB nie jest dzielony na 2 numery.

2. miejsce ex aequo – W Parze za 19 zł (34 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł. nju mobile oferuje jeszcze tańszą ofertę dla dwojga. Za 38 zł miesięcznie obie osoby będą mogły korzystać z pakietu Wszystko. Przewagą Plusha jest jednak dostęp do darmowych aplikacji internetowych, których wciąż brak w nju mobile. Jest to jednak jedna z najlepszych ofert dla dwojga bez telefonu.

Pakiet 10 GB jest dzielony na 2 numery.

2. miejsce ex aequo – ABO Duet 15 GB (34 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł. Podobnie jak w poprzednim pakiecie tego operatora, rabat za połączenie 2 abonamentów w jednej umowie wynosi 10 zł. Bardzo dobra oferta, ale z wyraźną wadą – umowę podpisujemy na 24 miesiące, a w zamian nie dostaniemy telefonu.

Pakiet 15 GB nie jest dzielony na 2 numery.

4. miejsce – Superduet (31 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: 59,90 zł. Superduet oferuje kompleksową usługę no limit, jednak jego wadą jest również konieczność podpisania umowy na 2 lata. Jest to również najdroższy pakiet dla dwojga bez telefonu w naszym zestawieniu, lecz w zamian dostaniemy pakiet darmowych aplikacji internetowych i darmowy roaming. Alternatywą może być pakiet T1 Bez Limitu, który zapewnia jeszcze większy transfer.

Pakiet 5 GB nie jest dzielony na 2 numery.

5. miejsce – Freedom Dla Dwojga+ (30 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł. Jedyna oferta w zestawieniu duet, w której nie dostaniemy darmowego roamingu w roamingu UE. Jest to jednak dobra oferta, zwłaszcza dla tych, którzy nie planują wyjazdów zagranicznych. Pakiet Dla Dwojga+ oferuje nielimitowane usługi krajowe do wszystkich sieci w cenie 44,40 zł.

Pakiet 10 GB nie jest dzielony na 2 numery.

Punktacja Komórkomatu

Usługa
Ilość punktów
minuty na nr komórkowe
6
minuty na nr stacjonarne
3
SMS-y do wszystkich sieci
6
MMS-y do wszystkich sieci
2
Internet do 2 GB
1
Internet 2,01-4 GB
2
Internet 4,01-6 GB
3
Internet 6,01-10 GB
4
Internet 10,01-20 GB
5
Internet ponad 20 GB
6
transfer niedzielony na 2 karty SIM
3
zwiększający się z czasem transfer
3
2 darmowe aplikacje/strony www
1
co najmniej 3 darmowe aplikacje/strony www
2
cena do 10 zł
8
cena 10,01-20 zł
7
cena 20,01-25 zł
6
cena 25,01-30 zł
5
cena 30,01-40 zł
4
cena 40,01-60 zł
3
cena 60,01-80 zł
2
cena 80,01-100 zł
1
cena 100,01-120 zł
0
cena 120,01-140 zł
-1
cena ponad 140 zł
-2
oferta bezterminowa
3
oferta z telefonem
3
roaming bez dodatkowych opłat
3
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

31
Dodaj komentarz

avatar
19 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
JulitaPrzemysław KowalczykBansuGrzegorz Olechpopers Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Julita
Gość
Julita

A co Pan sądzi o ofercie T-mobile na kartę – „Bez limitu za 25 zł miesięcznie”?

Marcin z Komórkomatu
Gość

Bardzo dobra opcja, ale brakuje w niej nielimitowanych MMS-ów. Co prawda coraz mniej osób ich używa, ale w/w oferty na kartę są dzięki nim bardziej uniwersalne. Jeżeli jednak w ogóle ich nie wysyłasz, to śmiało możesz skorzystać z tego pakietu.

Jan
Gość
Jan

Oferta ma więcej minusów, ponieważ oprócz braku mms-ów. Prędkość LTE ograniczona jest do 15Mb/s, oraz drogie są dodatkowe pakiety internetu. Plush wypada lepiej (są MMS-y), pakiet internetu można wykupić jeden na 30 dni (5GB za 5 zł) , w TM 5GB jest w cenie 12 zł, można wykupić wiele pakietów.

Julita
Gość
Julita

Dziękuję za obie opinie. :-) Zdecydowałam się na ofertę T-mobile. Oferta Plusha wygląda ciut atrakcyjniej, ale ma jeden mankament – nie można kupić doładowania za 25 zł, tylko minimum za 30 zł. Osoby, które dużo surfują po Internecie mogą te 5 zł wykorzystać na zakup dodatkowych 5 GB, jednak ja max. wykorzystuję w miesiącu 6-7 GB, zatem mieszczę się w limicie 10 GB. :-)

Przemek
Gość
Przemek

Myślę że warto też wspomnieć o dodatkowym rabacie 10 zł za przeniesienie numeru do T-Mobile w ofercie T1 – bez limitu czyli wychodziło by 70 zł i dużo tańsze telefony niż u konkurencji :) różnice nawet o 300 zł jak sobie porównamy z ofertą Play

Marcin z Komórkomatu
Gość

To prawda, niestety nie bierzemy średnich cen telefonów pod uwagę, gdyż nie sposób ich obliczyć :) Dlatego przy wyborze oferty ostatecznie i tak powinien zdecydować zdrowy rozsądek. Rankingiem podpowiadamy do których operatorów warto się zwrócić. W przypadku oferty z telefonem należy sprawdzić ceny pożądanego modelu.
Co do T1 Bez Limitu, to więcej na temat pakietu tutaj:
https://komorkomat.pl/t-mobile-nowy-abonament-t1/

Artoo
Gość
Artoo

Oferta Premium mobile ok, choć Internet czasem jakby się ciał na paręnaście sekund (głównie używam w Warszawie).
Ale obsługą klienta bardzo słaba, nie da się dodzwonić, a aplikacji brak. Oczywiście do sprzedaży się dodzwonisz, nawet Premium zadzwoni ale jako już istniejący klient wygląda to niestety gorzej

Grzegorz Olech
Gość
Grzegorz Olech

Dzwoniłem do Plusha i konsultant poinformował mnie, że nie ma ABO dla dwojga za 40 PLN na czas nieograniczony tylko opcja na 24 miesiące.

Przemysław Kowalczyk
Gość
Przemysław Kowalczyk

Witam mam pytanie jak przerzucić 2 numery (mój i narzeczonej) do oferty ABO Duet 10 GB (38 pkt) PLUSH
Rozchodzi mi się o to czy można przerzucić 2 numery do tej jednej oferty i płacić łącznie 40 zl ?

Bansu
Gość
Bansu

Brakuje jeszcze porównania ofert rodzinnych. 3 i więcej numerów. Tu dopiero robią się rozbieżności w abonamencie

Wojciech Wit Gruszczyński
Gość
Wojciech Wit Gruszczyński

Ja bym do tej ostatniej kategorii dodał „Najwięcej” w Nju + dodatkowy numer za 9 zł – wychodzi po 24 zł i duży pakiet internetowy.

Marcin z Komórkomatu
Gość

To również bardzo dobra alternatywa dla długoterminowych Plush ABO 15 GB i T2 :)

wlaziu
Gość
wlaziu

Zwłaszcza, że w nju leci nam stażowe (x2 GB po 6 miesiącach), a w Plush ABO 15 stażowego brak…

Marcin z Komórkomatu
Gość

Musiało się konsultantowi coś pomieszać z ABO 15 GB – oficjalna informacja od Plusha to taka, że w Plush DUET można skorzystać z umowy na czas nieokreślony lub na 24 miesiące (dane z połowy lipca), ale dla pewności jeszcze raz je potwierdzę.

Marcin z Komórkomatu
Gość

Wydaje mi się, że nie ma problemu – dodatkowy numer można nawet zamówić w dowolnej chwili. Ważne, aby obie umowy/numery były zawarte na jeden numer NIP lub PESEL.
Tutaj masz wszystkie oferty Plusha ABO:
https://komorkomat.pl/najlepsze-oferty/?op=462&typ=3
wybierz ABO 10 GB, a zostaniesz przekierowany na stronę operatora, gdzie opisano proces przenoszenia numeru :)

LIPOZA
Gość
LIPOZA

Proszę na przyszłość czytać regulaminy poniższych ofert przecież wasz numer jeden to totalna lipa!!! W każdej kategorii. Jak gdzieś pisze bez limitu to znaczy ze tylko tak pisze i nic po za tym.

Marcin z Komórkomatu
Gość

Przecież wyraźnie zaznaczamy, że nielimitowany pakiet internetowy w istocie jest limitowany pod względem prędkości.

Specjalista_Plus
Gość
Specjalista_Plus

Potwierdzamy, nie ma żadnych zmian i obie oferty za 25 zł biorą udział w ofercie DUET ;)

Marcin
Gość
Marcin

W moim przypadku jednak Play wygrywa mimo, że jest stosunkowo drogi to po wyczerpaniu limitu danych w przypadku innych sieci prędkości spadają do tragicznie niskich wartości rzędu 32?64kb/s? nie da sie komfortowo nic zrobic, w Play mamy 1Mbit.

Adrian Rutkowski
Gość
Adrian Rutkowski

To ciekawe, gdyz mi jak w PLAY przekrocze limit to nawet apki z banku nie otworze, a juz nie wspomne o przegladarce….

Patryk Z
Gość
Patryk Z

Tylko plush, z Play nigdy nie miałem problemu ale jak ograniczyli prędkość internetu w roumingu to musieliśmy sę pożegnać,nadajniki play dają dużo do życzenia, Warszawa a telefon w zasadzie chodził na sieci T mobile zwłaszcza w budynkach

popers
Gość
popers

czy internet w PLUSH ma jakieś ograniczenia w roamingu jeśli będę siedział za granicą większość roku ?

Marcin z Komórkomatu
Gość

1,5 GB na miesiąc w Plush ABO 10 GB.

popers
Gość
popers

Dziękuje za odpowiedz, zostanę jednak przy Holenderskiej sieci gdzie za 25 euro mam wszystko bez limitu i 6gb neta w roamingu, oraz umowę miesięczną. Pozdrawiam

ciajus
Gość
ciajus

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem regulamin… ale wydawało mi się, że w PLUSHu można mieć więcej niż 2 karty SIM na ten sam PESEL i na każdy numer dostajemy rabat. Wtedy 3 karty SIM za 60zł to już naprawdę oferta nie do pobicia. Chyba, że coś przeoczyłem?

Facebook User
Gość
Facebook User

Dzwonię w kraju i zagranicę,bywam poza granicami.Używam netu sporadycznie.Jaką opcję wybrać?Konieczne dobre przekażniki.

Specjalista_Plus
Gość
Specjalista_Plus

Jaka oferta Cię interesuje? Abonament czy na kartę?

Mateusz Magdycz
Gość
Mateusz Magdycz

W Premium Mobile od 5 miesięcy pracują nad procedurą cesji między zwykłymi (prywatnymi) użytkownikami. Przez co żona ma osobne konto i ja osobne i nie można obniżyć kosztów poprzez stan dla dwojga, pary, czy jak to tam nazywają u konkurencji. W BOKu nie wiedzą kiedy procedura będzie gotowa.

Przecin
Gość
Przecin

Ok Plush Abo 25 nie ma darmowego roamingu

Jasio
Gość
Jasio

Jaki Naród takie i wszystko! Proste? Proste!