Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jak prezentują się najlepsze oferty komórkowe na początku IV kwartału 2020 roku? Przed Wami nasz aktualny ranking najkorzystniejszych ofert na telefon w Polsce!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Oferty aktualne na 24.09.2020. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu (szczegóły w tabeli poniżej rankingu) faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.


Abonament bez telefonu:

1. miejsce - Nowy Plush ABO 10 GB (39 pkt).

2. miejsce - nju z usługą „Wszystko” (35 pkt).

3. miejsce - Numer1 (34 pkt).

4. miejsce - O! Swobodna! (33 pkt) - nowość.

5. miejsce - Freedom2 (31 pkt).

38 pkt. Plush ABO 10 GB króluje niepodzielnie w abonamencie bez telefonu. Za jedyne 25 zł miesięcznie dostaniesz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (również w UE), 10 GB na YouTube’a i Tik Tok czy darmowe social media. Ponadto standardowa paczka danych rośnie z 10 do 20 GB dla stałych klientów! Umowa bezterminowa.

35 pkt. Świetną ofertą dysponuje też nju mobile. Jego pakiet „Wszystko” jest nieco droższy (29 zł), ale w tym przypadku paczka 10 GB rośnie do aż 30 GB! Rozmowy, SMS-y i MMS-y są nielimitowane (także w roamingu UE), ale tym razem nie dostaniesz bonusów na social media. Umowa bezterminowa.

34 pkt. A może szukasz oferty do 20 zł? Wybierz więc Numer 1 od wirtualnego operatora lajt mobile za 19,99 zł! Dostaniesz tu od razu aż 30 GB transferu, a usługi głosowe i tekstowe są bez limitów w kraju. Dla osób wyjeżdżających za granicę musi wystarczyć tzw. Bonus Krajowy. Umowa bezterminowa.

32 pkt. Dość zbliżone zasady roamingu UE panują w sieci OTVARTA, gdzie możesz dwukrotnie w skali roku aktywować Pakiet Wakacyjny z darmowymi minutami w UE. Ponadto w ofercie O! Swobodna! za 28,99 zł otrzymasz nielimitowane usługi w Polsce i 21 GB transferu (aż 31 GB dla przenoszących numer!). Umowa bezterminowa.

31 pkt. Abonament Freedom2 jest bardzo podobny do wcześniejszego lajt mobile. Tym razem otrzymasz usługi no limit w Polsce (bez RLAH - roam like at home) oraz 20 GB transferu co miesiąc. Warto podkreślić, że do Premium Mobile zostaje przenoszonych bardzo dużo numerów z innych sieci. Umowa bezterminowa.

Przejdź do promocji EURO RTV AGD ->

Abonament z telefonem:

1. miejsce - Nowy Plush ABO 15 GB (34 pkt).

2. miejsce ex aequo - Solo L (33 pkt).

2. miejsce ex aequo - Plan Mobilny 75 (33 pkt).

4. miejsce ex aequo - Plus.80 (32 pkt).

5. miejsce - T-Mobile - L (30 pkt).

34 pkt. Plush nie ma sobie równych także w abonamencie z telefonem! Co prawda często opłaty startowe za telefon w Plush ABO 15 GB są wyższe niż u konkurencji, to jednak w skali całej umowy wychodzi o wiele taniej. Zakres oferty jest taki sam, co w Plush ABO 10 GB - różnice to umowa na 2 lata (raty za sprzęt na 24 lub 36 miesięcy) i od razu 15 gigabajtów bez podnoszenia transferu. Za przeniesienie numeru zyskasz 3 miesiące darmowego abonamentu.

33 pkt. Nie próżnuje też Play, który w swoim abonamencie Solo L proponuje aż 70 GB pakietu danych! Minuty, wiadomości SMS/MMS są oczywiście nielimitowane w kraju i w roamingu UE, poza tym otrzymasz szereg bonusów: Play NOW TV na całą umowę oraz Tidal i Amazon Prime Video za darmo przez 6 miesięcy! Abonament zawiera już opłatę za telefon, którego ceny zaczynają się od 1 zł.

33 pkt. Tyle samo Internetu gwarantuje topowy abonament Orange - Plan Mobilny 75. Oprócz standardu (nielimitowane usługi) dostaniesz także usługę Music Pass za darmo przez 3 miesiące oraz Video Pass za 0 zł przez całą umowę! Dzięki niej będziesz miał dostęp m.in. do Netflixa, YouTube’a czy vod.pl. Orange bardzo często nie pobiera opłaty startowej, dolicza za to osobne raty za telefon do abonamentu.

32 pkt. Abonament Plus.80 oferuje „tylko” 24 GB, ale ma asa w rękawie, którego nie posiada konkurencja! Wybierz jedną z trzech usług premium - HBO GO, IPLA z Ligą Mistrzów UEFA lub Tidal za 0 zł i ciesz się darmowym korzystaniem przez całą umowę! Usługi w kraju i roamingu UE są nielimitowane, dostaniesz też pakiet minut na rozmowy międzynarodowe i telefon już od 1 zł na start. Do abonamentu naliczana jest osobna rata za smartfona.

31 pkt. Jeżeli jednak potrzebujesz naprawdę dużego transferu danych, a z jakiegoś powodu nie chcesz Play czy Orange, to wybierz T-Mobile L z 70 GB Internetu. Operator w cenie pakietu zapewnia nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, także w roamingu UE (RLAH). W cenie abonamentu zawarta jest już opłata za urządzenie.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Oferty na kartę:

1. miejsce - Plus Elastyczny + GigaBank (38 pkt).

2. miejsce ex aequo - nju z usługą „Wszystko” (35 pkt).

2. miejsce ex aequo - Nowy Plush na kartę (35 pkt).

4. miejsce ex aequo - Perfect Match (34 pkt).

4. miejsce ex aequo - Orange (34 pkt).

38 pkt. Wolisz klasyczne oferty na kartę bez jakiejkolwiek umowy? Postaw na Plusa i jego pakiet za 25 zł! Dostaniesz w nim nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, transfer 10 GB, darmowe social media, a to nie wszystko. Aktywuj promocję GigaBank i ciesz się z kumulacji niewykorzystanych gigabajtów na kolejne miesiące! Pamiętaj przy tym o zachowaniu ważności konta.

35 pkt. Karciana wersja pakietu „Wszystko” od nju mobile również kosztuje 29 zł miesięcznie. Dostaniesz w niej to samo, w tym bonus dla lojalnych klientów (paczka internetowa rośnie z 10 do 30 GB!). Zamiast opłacania faktur będziesz doładowywał konto swojego telefonu.

35 pkt. Bardzo podobne warunki ma też prepaidowa wersja pakietu Plusha ABO 10 GB. Różnice? Plush jest tańszy, gdyż kosztuje tylko 25 zł, ale w przeciwieństwie do swojego bezterminowego abonamentu, tym razem nie dostaniesz bonusu za staż. Polecamy więc w tym przypadku Plush ABO.

34 pkt. A może w ogóle nie potrzebujesz darmowego roamingu UE (RLAH)? Jeżeli tak, to wybierz Perfekt Match od Mobile Vikings! Za 25 zł dostaniesz nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci. Największą zaletą jest jednak kumulacja niewykorzystanego Internetu! I to w nieskończoność, a co miesiąc otrzymasz kolejną porcję 20 GB!

34 pkt. Bardzo dobre warunki na kartę ma też operator Orange, który za 30 zł proponuje nielimitowane usługi w Polsce i w roamingu UE. Standardowo dostaniesz co miesiąc 15 GB transferu danych, ale za doładowanie konta przysługują Ci w bonusie kolejne gigabajty!

Oferty duet bez telefonu:

1. miejsce - ABO Duet 10 GB (40 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł.

2. miejsce - lajtDUET MEGA  (35 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 69,99 zł. 

3. miejsce ex aequo - W Parze za 19 zł (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł.

3. miejsce ex aequo - lajtDUET Nr 1 (35 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 34,99 zł.

5. miejsce - Freedom Dla Dwojga + (31 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł.

40 pkt. Potrzebujesz oferty z 2 kartami SIM? Najkorzystniej wychodzi Plush Duet 10 GB! Dostaniesz w nim to samo, co z pojedynczej ofercie, lecz tym razem w niższej cenie. Za 2 numery zapłacisz nie 50, lecz tylko 40 zł. Przez rok zaoszczędzisz 120 zł! Umowa bezterminowa.

35 pkt. Jeżeli jesteś jednak bardzo wymagający, a cena nie gra roli, to zobacz na lajtDUET MEGA. 2 karty SIM kosztują tu 74,98 zł, ale w zamian otrzymasz aż 300 GB na osobę! Usługi głosowe i tekstowe są nielimitowane, lecz bez RLAH. Umowa bezterminowa.

34 pkt. A może potrzebujesz nie tylko dobrej oferty, ale również taniej? Wybierz duet nju mobile! Pierwszy numer kosztuje standardowo 29 zł, ale drugi po rabacie tylko 9 zł! Przez rok zaoszczędzisz aż 240 zł! Co miesiąc będziesz więc płacił tylko 38 zł, a w zamian dostaniesz nielimitowane usługi i 10 GB na start (rośnie do 30 GB), lecz tym razem transfer dzielony jest na 2 osoby. Umowa bezterminowa.

34 pkt. Jeszcze taniej w skali miesiąca zapłacisz w lajt mobile, a konkretnie w lajtDUET Nr 1, gdzie 2 numery kosztują tylko 36,98 zł. W ofercie zyskasz nielimitowane minuty, wiadomości SMS/MMS i 30 GB na osobę! Nie ma tu jednak w pełni darmowego roamingu UE. Umowa bezterminowa.

31 pkt. Pakiet Freedom dla Dwojga + to połączenie 2 abonamentów Freedom2, lecz z rabatem miesięcznym w wysokości -5 zł. Rachunki wyniosą 44,40 zł, co oznacza, że przez rok zaoszczędzisz 60 zł w porównaniu do 2 indywidualnych pakietów Freedom2. Usługi w kraju (bez RLAH) są nielimitowane, a na osobę przewidziano 20 GB transferu. Umowa bezterminowa.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług - np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy w tabeli pod rankingiem.

Zmiany:

  • lipiec 2017 -  wprowadzenie dodatkowych punktów za darmowy roaming
  • październik 2017 - wprowadzenie zmian w punktowaniu aplikacji bez limitów danych; dotychczas tyle samo pkt otrzymywały oferty z 1 i więcej aplikacjami, które nie pobierały transferu - więcej szczegółów w poniższej tabeli
  • luty 2018 - wprowadzenie zmian w punktowaniu roamingu; Lajt Mobile otrzymuje 1 pkt za Bonus Krajowy, Play z kolei tylko 2 zamiast 3 za zmiany zasad w roamingu UE
  • luty 2018 - wprowadzenie zmian w punktowaniu pakietu internetowego; Play i T-Mobile otrzymują -1 pkt za obniżenie prędkości transferu, a2mobile -2 pkt
  • czerwiec 2018 - wprowadzenie zmian przedstawiania pakietów GB do transferu na pełnej prędkości
  • lipiec 2020 - 1 pkt za 5G

Punktacja Komórkomatu

Usługa
Ilość punktów
minuty na nr komórkowe
6
minuty na nr stacjonarne
3
SMS-y do wszystkich sieci
6
MMS-y do wszystkich sieci
2
Internet do 2 GB
1
Internet 2,01-4 GB
2
Internet 4,01-6 GB
3
Internet 6,01-10 GB
4
Internet 10,01-20 GB
5
Internet ponad 20 GB
6
transfer niedzielony na 2 karty SIM
3
zwiększający się z czasem transfer
3
2 darmowe aplikacje/strony www
1
co najmniej 3 darmowe aplikacje/strony www
2
5G
1
cena do 10 zł
8
cena 10,01-20 zł
7
cena 20,01-25 zł
6
cena 25,01-30 zł
5
cena 30,01-40 zł
4
cena 40,01-60 zł
3
cena 60,01-80 zł
2
cena 80,01-100 zł
1
cena 100,01-120 zł
0
cena 120,01-140 zł
-1
cena ponad 140 zł
-2
oferta bezterminowa
3
oferta z telefonem
3
roaming bez dodatkowych opłat
3
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SylwekSzymonJacek Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jacek
Gość
Jacek

Witam. Bardzo przydatna było by dodanie kategorii REALNY ZASIĘG. Co mi po „fajnej” ofercie wirtualnego operatora jesli nie mogę korzystać swobodnie z taryfy? Mam porównanie wiarygodne, bo przeszedłem od dużego operatora do wirtualnego, ten sam telefon i to samo miejsce, a jakosć połączeń głosowych jak i transmisji danych pogorszyła się do tego stopnia że, co najmniej, utrudnia to korzystanie z dobrodziejstw abonamentu. Operator ten, kilkukrotnie, pojawia się w tym rankingu.

Szymon
Gość
Szymon

Plus jakościowo dramat, brak volte, wificalling i częściowo hd voice, problemy z zasięgiem (południowe okolice Krakowa) generalnie odradzam. Po przejściu do nju wszystkie problemy zniknęły, jakość rozmów (hd voice) jak i szybkość internetu zdecydowanie wzrosła.

Sylwek
Gość
Sylwek

Plush. Oferta ok korzystałem kupę czasu ale od 3 tygodni jest problem z zasięgiem w miejscu w którym korzystam w 90% z telefonu. Operator nie śpieszy się z rozwiązaniem problemu a ja coraz bardziej skłonny jestem zmienić operatora bo nie bardzo rozumiem fakt gorszego zasięgu skoro wcześniej było wszystko ok a sieci raczej się rozwijają a nie ograniczają zasięg.
Oferta na 6,
zasięg 1,
rozwiązywanie problemów 1.

Żeby nie było że bez przyczyny podczas rozmów tnie a Internet mi chodzi jak prawie wyjdę z budynku albo telefon wystawie za okno. Dodam że nie zabetonowalem się w ostatnim czasie.

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów