Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przed Tobą najnowszy ranking najlepszych ofert na telefon komórkowy! Zestawiliśmy najciekawsze i najbardziej atrakcyjne pakiety abonamentu, na kartę oraz duet na maj 2022. Zapraszamy do lektury!

Oferty aktualne na 22.04.2022. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu (szczegóły w tabeli poniżej rankingu) faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.

Tanie połączenia do Ukrainy ->


Najlepszy abonament bez telefonu

1. miejsce – Plush ABO 15 GB (39 pkt).

2. miejsce – nju z usługą „Wszystko” (36 pkt).

3. miejsce – No Limit 20 GB (34 pkt).

4. miejsce ex aequo – Numer1 (33 pkt).

4. miejsce – O! Swobodna! 5G (33 pkt).

6. miejsce ex aequo – Freedom4 5G (31 pkt).

39 pkt. Plush ABO 15 GB uzbierał w naszym rankingu najlepszych abonamentów bez telefonu najwięcej punktów. Za 25 zł miesięcznie zyskasz nielimitowane połączenia w Polsce i w ramach roamingu UE, darmowe social media oraz 15 GB na start, a dla stałych klientów transfer rośnie do 20 GB! W specjalnej promocji Plusha dostaniesz 100 GB ekstra!

36 pkt. Paczka internetowa rośnie także w pakiecie „Wszystko” od nju mobile! Tym razem bazowe 20 GB rośnie w premii za staż aż do 60 GB! Operator oferuje tak samo nielimitowane usługi głosowe i tekstowe w Polsce i UE, ale bez darmowych aplikacji internetowych. Cena abonamentu wynosi 29 zł miesięcznie. Kolejna znakomita oferta!

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM ->

34 pkt. Abonament komórkowy INEA No Limit 20 GB tak samo zapewnia nielimitowane minuty i wiadomości tekstowe SMS/MMS, również w roamingu UE, gdzie dostaniesz spory transfer 3,08 GB w UE. Jego cena jest nieco niższa niż Plusha – miesięcznie kosztuje tylko 24,90 zł. Od pewnego czasu istnieje możliwość zamówienia wariantu na czas nieokreślony.

33 pkt. W wirtualnej sieci lajt mobile nie musisz czekać na więcej GB w premii za staż. Tutaj takiej nie ma, ale abonament Numer 1 da Ci od razu aż 30 GB transferu danych! Rachunki miesięczne wynoszą 24,99 zł, a oprócz sporej paczki otrzymasz też nielimitowane minuty, SMS-y oraz MMS-y, ale bez darmowego roamingu UE (RLAH – roam like at home).

32 pkt. Następny polski wirtualny operator, sieć OTVARTA, oferuje pakiet O! Swobodna! z paczką 21 GB. Co ciekawe, za przeniesienie numeru zyskasz aż 31 GB w 5G! Usługi są nielimitowane do wszystkich polskich numerów, ale bez roamingu UE, w zamian jest oferowany tzw. Pakiet Wakacyjny, z którego możesz skorzystać dwukrotnie w ciągu roku.

31 pkt. Freedom4 5G jest najdroższy (39,70 zł miesięcznie) w naszym rankingu abonamentów z samą kartą SIM, ale oferuje największy pakiet danych: od razu aż 50 GB transferu 5G! Ten polski wirtualny operator udostępnia nielimitowane minuty, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich sieci, ale ponownie bez bezpłatnego roamingu UE.

Najlepszy abonament z telefonem

1. miejsce – Plush ABO 50 GB 5G (35 pkt).

2. miejsce – No Limit 20 GB (34 pkt).

3. miejsce ex aequo – Oferta L Nielimitowana (33 pkt).

3. miejsce ex aequo – Solo L 5G (33 pkt).

3. miejsce ex aequo – Plus 65 5G (33 pkt).

6. miejsce – Plan 60 5G (32 pkt).

35 pkt. Również w abonamentach z telefonem bez zmian – pierwsze miejsce okupuje od dłuższego czasu pakiet Plush ABO 60 GB za 50 zł. To topowa oferta operatora z transferem 60 GB 5G, darmowymi social media i Tidalem na 3 miesiące. Plush zapewnia połączenia w Polsce i w roamingu UE bez limitów. Ceny telefonów zaczynają się od 1 zł na start, a co miesiąc pobierana jest za nie osobna rata. Za przeniesienie numeru zyskasz 4 miesiące abonamentu za 0 zł.

34 pkt. Oferta operatora INEA jest skromniejsza, ale jej siła tkwi w czymś innym. To abonament No Limit 20 GB w wersji z telefonem i umową na zaledwie 12 miesięcy, czym wyróżnia się spośród wszystkich konkurentów. Ale nie tylko tym – rachunki miesięczne wynoszą tylko 24,90 zł i to z telefonem! Ten jednak nie jest do kupienia za symboliczne 1 zł, a i nie ma wiele modeli do wyboru. Usługi nielimitowane w Polsce i w UE.

33 pkt. Bardzo wysokie miejsce zajmuje też topowy abonament T-Mobile – Oferta L Nielimitowana. Internet 5G w telefonie nigdy nie zostanie wyczerpany i nigdy nie zwolni! To jedyna taka oferta GSM na rynku! Abonament kosztuje 85 zł, a do niego doliczana jest osobna rata za smartfona. Wybór modeli jest tu naprawdę bardzo duży! Dodatkowo zyskasz w pakiecie usługę Rozrywka Uwolniona z m.in. Tidal lub Polsat Box Go do wyboru.

33 pkt. Bogaty abonament Oferta L sieci Play kosztuje obecnie 80 zł, a w zamian otrzymasz m.in. nielimitowane usługi w Polsce i za granicą, a także 120 GB 5G i telewizję Play NOW. Ceny telefonów zaczynają się od symbolicznej złotówki, a do abonamentu dobierana jest osobna opłata ratalna za sprzęt. Uwaga – tylko teraz zyskasz 3 miesiące darmowego abonamentu Play, dzięki któremu zaoszczędzisz 240 zł!

A może szukasz czegoś tańszego? Spójrz na abonament S:

33 pkt. Plus 65 5G to kolejny abonament 5G z telefonem od 1 zł na start. Za 65 zł otrzymasz 60 GB transferu danych i bezpłatny dostęp do Tidal przez całą umowę. Połączenia głosowe i tekstowe są bez limitów w Polsce i w roamingu UE. Dostaniesz też pakiet 120 minut na rozmowy międzynarodowe! Za smartfony pobierana jest osobna rata sumowana do abonamentu.

A może szukasz Plusa bez telefonu?

32 pkt. Pakiet Plan 60 od Orange oferuje spory transfer 25 GB 5G, nielimitowane usługi w Polsce i roamingu UE, a także rabat 5 zł na HBO Max. Cieszy brak opłat startowych – najczęściej telefony kosztują 0 zł na start! W zamian odprowadzane są od nich osobne raty miesięczne. Tylko maksymalnie do 22 maja zyskasz 3 darmowe raty za telefon w Orange!


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Najlepsza oferta na kartę

1. miejsce – Heyah na Kartę 35 GB (37 pkt).

2. miejsce – T-Mobile Bez Limitu L (35 pkt).

3. miejsce – Perfect Match (34 pkt).

4. miejsce – Niewyczerpalne Wszystko (33 pkt).

5. miejsce – #GigaDaje (31 pkt).

37 pkt. Nowa oferta Heyah na kartę kosztuje tylko 25 zł, a w zamian otrzymasz świetne warunki! Standardowo zyskasz 10 GB transferu, ale ten urośnie do aż 35 GB w bonusie za doładowanie konta! Minuty, SMS-y i MMS-y są nielimitowane w Polsce i w roamingu UE, Heyah zapewnia ponadto bezpłatne social media. Świetna oferta, a w droższych pakietach otrzymasz też paczkę minut do Ukrainy.

35 pkt. Oferta na kartę T-Mobile L również wygląda rewelacyjnie, ale jest droższa – kosztuje 30 zł miesięcznie. Dostaniesz tu 30 GB Internetu i usługę Supernet Video DVD, która zapewnia m.in. oglądanie Netflixa czy Amazon Prime Video bez utraty transferu! Połączenia głosowe i tekstowe są naturalnie nielimitowane nie tylko w Polsce, ale też w roamingu UE (RLAH).

34 pkt. A jeżeli nie potrzebujesz darmowego roamingu UE, to celuj w Perfekt Match wirtualnej sieci Mobile Vikings! Kosztuje on miesięcznie tylko 25 zł, ale teraz jego cena spada o połowę przez 3 miesiące. Operator zapewnia kumulację niewykorzystanego transferu GB, który przechodzi na kolejne miesiące w nieskończoność! Pamiętaj tylko o zachowaniu ważności konta – w tym celu możesz aktywować Autodoładowanie.

Zobacz również: Mobile Vikings na kartę taniej o 50%!

33 pkt. Topowa oferta na kartę a2mobile, a więc Niewyczerpalne Wszystko, kosztuje niemal nieco mniej od T-Mobile, bo 29,90 zł miesięcznie. W tej cenie dostaniesz m.in. 30 GB transferu, Wi-Fi Calling i darmowe aplikacje internetowe (social media). Podobnie jak w Mobile Vikings, nie dostaniesz tu darmowego roamingu UE (RLAH).

32 pkt. Kolejna propozycja za 25 zł miesięcznie! Tyle wydasz na pakiet #Gigadaje Virgin Mobile, w którym zyskasz usługi w Polsce bez limitu (bez RLAH) i bez nielimitowanych wiadomości multimedialnych MMS. W zamian Virgin Mobile zapewnia premię za staż – transfer internetowy rośnie z 15 do 30 GB dla stałych i lojalnych klientów!

Najlepsza oferta duet

1. miejsce – ABO Duet 15 GB (39 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł.

2. miejsce ex aequo – W Parze za 19 zł (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł.

2. miejsce ex aequo – lajtDUET MEGA  (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 84,98 zł. 

4. miejsce – lajtDUET Nr 1 (33 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,98 zł.

5. miejsce – Freedom Dla Dwojga + (31 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł.

39 pkt. Nowy duet Plush oferuje 15 GB Internetu na start, a paczka danych ponownie rośnie wraz ze stażem, identycznie jak w ofercie indywidualnej z 1 kartą SIM. W duecie zyskasz jednak rabat – zamiast płacić 2x 25 zł za 2 karty, zapłacisz za nie jedynie 40 zł. Oznacza to oszczędność 10 zł każdego miesiąca! Umowa bezterminowa.

34 pkt. nju mobile duet przyznawany rabat jest jeszcze lepszy! Tym razem zapłacisz aż 20 zł mniej każdego miesiąca, gdyż druga karta SIM w nju kosztuje nie 29, a tylko 9 zł! Transfer danych rośnie z 20 do aż 60 GB, ale jest on współdzielony na obie osoby.  Usługi nielimitowane, a umowa podpisywana na czas nieokreślony.

Zobacz również: nju mobile trio

34 pkt. W lajt mobile zwykle dostaniesz tanie oferty, ale pakiet DUET MEGA nie tym się wyróżnia. Jego cena to 84,98 zł za 2 numery, ale dostaniesz tu aż 300 GB na każdą osobę! Wirtualny operator oferuje nielimitowane usługi głosowe oraz tekstowe w Polsce, bez RLAH. Umowa na czas nieokreślony.

33 pkt. Po drugiej stronie jest pakiet lajtDUET Nr 1 tego samego operatora. Tym razem lajt mobile życzy sobie za 2 karty SIM tylko 44,98 zł, a więc 5 zł mniej w porównaniu do 2 indywidualnych umów. Warunki umowy są takie same, jak w DUET MEGA, lecz z mniejszym transferem 30 GB na numer. Umowa bezterminowa.

31 pkt. Taki sam rabat w wysokości 5 zł proponuje również Premium Mobile. Jego oferta duet stanowi połączenie 2 indywidualnych pakietów Freedom2 w niższej cenie. Usługi głosowe i tekstowe (wiadomości SMS/MMS) są nielimitowane tylko w Polsce, nie w roamingu UE. Ten wirtualny operator przyznaje po 20 GB transferu danych na osobę i zapewnia bezterminową umowę.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług – np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy w tabeli pod rankingiem.

Zmiany:

  • lipiec 2017 –  wprowadzenie dodatkowych punktów za darmowy roaming
  • październik 2017 – wprowadzenie zmian w punktowaniu aplikacji bez limitów danych; dotychczas tyle samo pkt otrzymywały oferty z 1 i więcej aplikacjami, które nie pobierały transferu – więcej szczegółów w poniższej tabeli
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu roamingu; Lajt Mobile otrzymuje 1 pkt za Bonus Krajowy, Play z kolei tylko 2 zamiast 3 za zmiany zasad w roamingu UE
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu pakietu internetowego; Play i T-Mobile otrzymują -1 pkt za obniżenie prędkości transferu, a2mobile -2 pkt
  • czerwiec 2018 – wprowadzenie zmian przedstawiania pakietów GB do transferu na pełnej prędkości
  • lipiec 2020 – 1 pkt za 5G

Punktacja Komórkomatu

Usługa
Ilość punktów
minuty na nr komórkowe
6
minuty na nr stacjonarne
3
SMS-y do wszystkich sieci
6
MMS-y do wszystkich sieci
2
Internet do 2 GB
1
Internet 2,01-4 GB
2
Internet 4,01-6 GB
3
Internet 6,01-10 GB
4
Internet 10,01-20 GB
5
Internet ponad 20 GB
6
transfer niedzielony na 2 karty SIM
3
zwiększający się z czasem transfer
3
2 darmowe aplikacje/strony www
1
co najmniej 3 darmowe aplikacje/strony www
2
5G
1
cena do 10 zł
8
cena 10,01-20 zł
7
cena 20,01-25 zł
6
cena 25,01-30 zł
5
cena 30,01-40 zł
4
cena 40,01-60 zł
3
cena 60,01-80 zł
2
cena 80,01-100 zł
1
cena 100,01-120 zł
0
cena 120,01-140 zł
-1
cena ponad 140 zł
-2
oferta bezterminowa
3
oferta z telefonem
3
roaming bez dodatkowych opłat
3
za

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

5
Dodaj komentarz

4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
kajka

jeśli chodzi o oferty bez telefonu w zestawie i z umową bezterminową to myslę, ze Otvarta wypada najlepiej na tle konkurencji :)

Bogna

ja w ubiegłym tygodniu przenosiłam numer syna do sieci Otvarta. Cały proces zajął dosłownie kilka minut, kurier pojawił się u mnie z umową po 3 dniach. Sprawnie, bezproblemowo no i warunki bardzo korzystne.

linga

jestem zainteresowana ofertą sieci Otvarta. Czy skoro tu jest abonament to mozna przenieść do nich numer także taki, który był wczesniej zarejestrowany na kartę?

verdik

no pewnie, ze można :) ja ostatnio tak zrobiłem w kwestii abonamentu dla syna. Wczesniej miał ofertę na kartę ale kompletnie się to nie opłacało bo miesięcznie wydawałem po 100 zł na doładowania. a teraz ma ofertę o korzystna :) tytlko raz płacisz opłatę aktywacyjną a potem już sam abonament 18.99 zł :)

Agnieszka

Otvarta to naprawdę fajna sieć. nigdy nie miałam problemów z zasięgiem itd.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów