Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Interesuje Cię najlepsza oferta na telefon? Który operator dysponuje teraz najlepszym abonamentem GSM i ofertą na kartę? Czy nowa oferta T-Mobile zamiesza w naszym najnowszym rankingu ofert komórkowych? Przekonaj się sam!

Oferty aktualne na 25.01.2022. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu (szczegóły w tabeli poniżej rankingu) faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.

Noworoczne promocje operatorów ->


Najlepszy abonament bez telefonu

1. miejsce – Plush ABO 15 GB (39 pkt).

2. miejsce – nju z usługą „Wszystko” (36 pkt).

3. miejsce – No Limit 20 GB (34 pkt).

4. miejsce ex aequo – Numer1 (33 pkt).

4. miejsce – O! Swobodna! 5G (33 pkt).

6. miejsce ex aequo – Freedom4 5G (31 pkt).

39 pkt. Plush ABO 15 GB melduje się na pierwszym miejscu wśród abonamentów z samą kartą SIM. Dostaniesz w nim m.in. darmowe social media i 15 GB transferu danych. Dla stałych klientów przygotowano bonus – ich Internet zwiększa się do 20 GB wraz ze stażem! Poza tym dostaniesz usługi głosowe i tekstowe bez limitu, w tym darmowy roaming UE. To wszystko za 25 zł. Znakomita oferta!

36 pkt. Pakiet „Wszystko” od nju mobile jest nieco droższy (29 zł miesięcznie), ale dla niektórych może być jeszcze lepszy! Nie ma tu co prawda nielimitowanych social mediów, ale jest więcej transferu – 20 GB na start, który rośnie do 60 GB dla stałych klientów! Poza tym usługi głosowe i tekstowe nielimitowane, także w roamingu UE. Podobnie jak w Plushu, umowa jest bezterminowa.

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM ->

34 pkt. Ostatnie miejsce na podium przypada abonamentowi INEA No Limit 20 GB. Otrzymasz w nim nielimitowane minuty i wiadomości tekstowe w Polsce i roamingu, w tym aż 3,08 GB w UE. Miesięczne rachunki wynoszą tylko 24,90 zł, a więc nieco mniej niż we wcześniejszym Plush ABO. Od sierpnia 2021 roku istnieje opcja z umową na czas nieokreślony.

33 pkt. A może 15-20 GB transferu na start to dla Ciebie zbyt mało? Spójrz na lajt mobile i jego jego pakiet Numer 1, w którym od razu dostaniesz aż 30 GB pakietu internetowego! Abonament kosztuje tylko 24,99 zł, poza tym otrzymasz w nim wszystko oprócz w pełni darmowego roamingu UE (RLAH). W zamian wirtualny operator daje paczkę 50 minut/50 SMS-ów w UE.

32 pkt. Bardzo dobrze wypada inny polski operator wirtualny – sieć OTVARTA. Jego pakiet O! Swobodna! za 29,99 zł zapewnia 21 GB, a po przeniesieniu numeru aż 31 GB! I to w jakości 5G! Tak samo brakuje w pełni darmowego roamingu UE, ale otrzymasz w zamian tzw. Pakiet Wakacyjny. Umowa oczywiście bezterminowa, a więc na ile chcesz.

31 pkt. Freedom4 5G to najdroższa, ale też najbogatsza oferta abonamentu z samym SIM w naszym zestawieniu, przynajmniej pod względem transferu danych. Jest tu aż 50 gigabajtów, które otrzymasz od razu – nie musisz czekać w premii za staż w sieci! Premium Mobile życzy sobie za swoją ofertę 39,70 zł. Usługi w Polsce są nielimitowane do wszystkich sieci, ale w roamingu UE już nie.

Najlepszy abonament z telefonem

1. miejsce – Plush ABO 50 GB 5G (35 pkt).

2. miejsce – No Limit 20 GB (34 pkt).

3. miejsce ex aequo – Oferta L Nielimitowana (33 pkt) – nowość.

3. miejsce ex aequo – Solo L 5G (33 pkt).

3. miejsce ex aequo – Plus 65 5G (33 pkt).

6. miejsce – Plan 60 5G (32 pkt).

35 pkt. Pakiet Plush ABO 60 GB jest topowym abonamentem operatora z telefonem. Dostaniesz w nim aż 60 GB transferu danych 5G, a także darmowe social media i Tidal na 3 miesiące. Usługi w kraju i za granicą (RLAH) są nielimitowane, a ceny telefonów zaczynają się od złotówki. Do abonamentu dodawana jest osobna rata za urządzenie. Po przeniesieniu numeru zyskasz 4 miesiące darmowego abonamentu.

34 pkt. Abonament INEA No Limit 20 GB zamówisz także z telefonem. Oferta różni się od wariantu z samym SIM paroma szczegółami: umowa trwa tylko 12 miesięcy, co dla wielu będzie niewątpliwą zaletą. Poza tym miesięczne rachunki (licząc już z telefonem) wynoszą tylko 24,90 zł! Niestety INEA nie oferuje tak dużo modeli do wyboru, jak inni operatorzy.

33 pkt. – nowość. Nowy abonament T-Mobile! Zadebiutował dokładnie 20 stycznia 2022 roku. Oferta L Nielimitowana jest topowym pakietem operatora, w którym dostaniesz w pełni nielimitowany Internet 5G w telefonie – nigdy się nie wyczerpie i nigdy nie zwolni! Abonament kosztuje 85 zł, ale trzeba do niego doliczyć dodatkową ratę za telefon. Poza tym otrzymasz jeszcze usługi no limit (w tym RLAH) oraz Rozrywkę Uwolnioną – do wyboru HBO GO, Tidal, Legimi czy Polsat BOX GO, które możesz zmieniać co miesiąc! Są udostępniane za darmo przez 12 miesięcy.

33 pkt. W Play również do abonamentu (75 zł na miesiąc) należy doliczyć osobną ratę za telefon, a jego opłaty startowe zaczynają się od 1 zł. Nielimitowany pakiet Oferta L zapewnia m.in. 140 GB w 5G oraz telewizję Play NOW. Poza tym zyskasz Tidal na 3 miesiące bez opłat. Operator umożliwia zmianę konfiguracji cen – możesz podnieść miesięczny abonament obniżając cenę telefonu lub odwrotnie, ale minimalna wartość abonamentu (bez raty za sprzęt) to 75 zł.

A może szukasz czegoś tańszego? Zobacz na abonament S:

33 pkt. Plus 65 5G to następny abonament z 5G. Plus oferuje 60 GB transferu oraz 150 GB ekstra na 3 miesiące. Jak sama nazwa wskazuje, oferta kosztuje 65 zł miesięcznie, ale nie licząc raty za wybrany telefon. Opłaty startowe zaczynają się od symbolicznej złotówki. Plus gwarantuje nie tylko nielimitowane usługi głosowe i tekstowe w Polsce i w roamingu UE (RLAH), ale też paczkę 120 minut na rozmowy międzynarodowe.

A może szukasz Plusa bez telefonu?

32 pkt. W Orange z kolei otrzymasz „tylko” 25 GB 5G – tyle bowiem oferuje abonament bez limitu Plan 60. Nie jest to topowa oferta, ale wg naszego systemu punktacji najbardziej opłacalna. Dostaniesz w niej rabat 5 zł na HBO GO, a to nie wszystko – w wielu przypadkach opłata startowa za smartfona wynosi 0 zł! Orange zwyczajnie nie pobiera opłaty „na dzień dobry”, robi to jednak co miesiąc i do abonamentu 60 zł doliczana jest rata za sprzęt. Usługi głosowe/tekstowe bez limitów w Polsce i w roamingu UE.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Najlepsza oferta na kartę

1. miejsce – Plus Elastyczny + GigaBank (38 pkt).

2. miejsce – T-Mobile Bez Limitu L (36 pkt).

3. miejsce – Perfect Match (34 pkt).

4. miejsce – Niewyczerpalne Wszystko (33 pkt).

5. miejsce – #GigaDaje (31 pkt).

38 pkt. Wolisz klasyczną ofertę na kartę od abonamentu, nawet bezterminowego? W Plusie możesz wybrać pakiet za 25 zł z social media, nielimitowanymi usługami w kraju i UE. Paczka danych to co prawda tylko 10 GB, ale w promocji GigaBank niewykorzystany transfer będzie się kumulował co miesiąc! Pamiętaj tylko o zachowaniu ważności konta.

36 pkt. T-Mobile L na kartę jest nieco droższy od Plusa i kosztuje 30 zł miesięcznie, ale „coś za coś”. Jeżeli nie zależy Ci na kumulacji GB, a na innych walorach, to może skusisz się na tę ofertę – dostaniesz w niej aż 30 GB transferu i usługę Supernet DVD, a więc możliwość korzystania m.in. Netflixa i Amazon Prime Video bez straty danych. Usługi nielimitowane, także w roamingu UE.

34 pkt. A może nie potrzebujesz darmowego roamingu UE (RLAH)? Jeżeli nie, to spójrz na pakiet Perfekt Match z 25 GB wirtualnej sieci Mobile Vikings. Za 25 zł miesięcznie zyskasz usługi bez limitu w Polsce, a także kumulację niewykorzystanego transferu! I to w nieskończoność – pamiętaj tylko o zachowaniu ważności konta. W tym celu warto aktywować usługę Autodoładowanie. Znakomita oferta na kartę!

33 pkt. Pakiet na kartę Niewyczerpalne Wszystko za 29,90 zł miesięcznie od a2mobile również nie stoi na przegranej pozycji. Dostaniesz w nim m.in. 30 GB transferu danych, Wi-Fi Calling i darmowe social media. Usługi głosowe oraz tekstowe SMS/MMS są nielitowane tylko w Polsce bez RLAH, choć kiedyś w a2mobile był jeszcze darmowy roaming UE.

32 pkt. Pakiet na kartę #Gigadaje to kolejna oferta za 25 zł i następna bez RLAH. Nie ma tu też nielimitowanych MMS-ów, ale są za to inne zalety – paczka 15 GB rośnie dla stałych klientów do 30 GB! Zyskujesz tym samym dwukrotnie większy transfer danych w tej samej niskiej cenie!

Najlepsza oferta duet

1. miejsce – ABO Duet 15 GB (39 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł.

2. miejsce ex aequo – W Parze za 19 zł (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł.

2. miejsce ex aequo – lajtDUET MEGA  (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 84,98 zł. 

4. miejsce – lajtDUET Nr 1 (33 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,98 zł.

5. miejsce – Freedom Dla Dwojga + (31 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł.

39 pkt. W Nowym duecie Plusha ta submarka Plusa oferuje 15 GB na start, które – jak w ofercie dla jednej osoby – zwiększa się ze stażem w sieci. Dostaniesz w praktyce to samo, co w Plush ABO, lecz w niższej cenie – zamiast 2x 25 zł zapłacisz za 2 karty 40 zł, a więc rabat dla duetów wynosi w Plushu 10 zł. I to każdego miesiąca! Umowa na czas nieokreślony.

34 pkt. Natomiast w nju mobile duet rabaty są jeszcze większe! Sieć nju oferuje rabat 20 zł każdego miesiąca, gdyż cena drugiego numeru spada z 20 do zaledwie 9 zł! Co miesiąc będziesz więc płacił tylko 38 zł. Z drugiej strony transfer rośnie z 20 do aż 60 GB, ale jest on współdzielony na obie osoby. Umowa jest naturalnie bezterminowa.

Zobacz też: nju mobile trio

34 pkt. Wirtualny operator lajt mobile oferuje rabat 5 zł w pakiecie DUET MEGA, ale w tym przypadku stawia on nie na niższe ceny, a na wielkość transferu GB. Otrzymasz w tej ofercie aż 300 GB na każdą osobę! To bardzo dużo, jednak 2 karty SIM kosztują tu 84,98 zł. Usługi w Polsce są bez limitu, nie ma jednak RLAH. Umowa bezterminowa.

33 pkt. Jeżeli wolisz skupić się przede wszystkim na cenie, to lajt mobile ma też znacznie tańsze oferty dla dwojga, jak lajtDUET Nr 1. Otrzymasz w nim rabat w wysokości 5 zł, a w sumie za 2 numery zapłacisz 44,98 zł. Pakiet różni się od DUET MEGA ceną i transferem – ten wynosi „tylko” 30 GB na głowę. Umowa na czas nieokreślony.

31 pkt. Rabat 5 zł oferuje też Premium Mobile. Tyle zyskasz miesięcznie po połączeniu 2 indywidualnych abonamentów Freedom2. Za 2 karty SIM zapłacisz tym razem 44,40 zł. W tej cenie zyskasz 20 GB na każdą osobę, nielimitowane usługi głosowe oraz tekstowe (SMS i MMS), ale bez roamingu UE. No i oczywiście bezterminową umowę.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług – np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy w tabeli pod rankingiem.

Zmiany:

  • lipiec 2017 –  wprowadzenie dodatkowych punktów za darmowy roaming
  • październik 2017 – wprowadzenie zmian w punktowaniu aplikacji bez limitów danych; dotychczas tyle samo pkt otrzymywały oferty z 1 i więcej aplikacjami, które nie pobierały transferu – więcej szczegółów w poniższej tabeli
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu roamingu; Lajt Mobile otrzymuje 1 pkt za Bonus Krajowy, Play z kolei tylko 2 zamiast 3 za zmiany zasad w roamingu UE
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu pakietu internetowego; Play i T-Mobile otrzymują -1 pkt za obniżenie prędkości transferu, a2mobile -2 pkt
  • czerwiec 2018 – wprowadzenie zmian przedstawiania pakietów GB do transferu na pełnej prędkości
  • lipiec 2020 – 1 pkt za 5G

Punktacja Komórkomatu

Usługa
Ilość punktów
minuty na nr komórkowe
6
minuty na nr stacjonarne
3
SMS-y do wszystkich sieci
6
MMS-y do wszystkich sieci
2
Internet do 2 GB
1
Internet 2,01-4 GB
2
Internet 4,01-6 GB
3
Internet 6,01-10 GB
4
Internet 10,01-20 GB
5
Internet ponad 20 GB
6
transfer niedzielony na 2 karty SIM
3
zwiększający się z czasem transfer
3
2 darmowe aplikacje/strony www
1
co najmniej 3 darmowe aplikacje/strony www
2
5G
1
cena do 10 zł
8
cena 10,01-20 zł
7
cena 20,01-25 zł
6
cena 25,01-30 zł
5
cena 30,01-40 zł
4
cena 40,01-60 zł
3
cena 60,01-80 zł
2
cena 80,01-100 zł
1
cena 100,01-120 zł
0
cena 120,01-140 zł
-1
cena ponad 140 zł
-2
oferta bezterminowa
3
oferta z telefonem
3
roaming bez dodatkowych opłat
3
za

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

3
Dodaj komentarz

2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Tomala

Otvarta daje całkiem niezłe pakiety danych w dobrej cenie. korzystam z zadowoleniem i z internetu i z abonamentu tel.

Josef

Panowie Tomala i Tobiasz (zakładam, że to jedna osoba w dwóch postaciach), nachalny marketing szeptany daje efekt odwrotny od zamierzonego. Zniechęcacie potencjalnych klientów.

Tobiasz

Od wielu już miesiecy Otvarta pozostawia swoją konkurencję w tyle.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów