Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking ofert komórkowych – Luty 2016

Początek roku już za nami, a operatorzy komórkowi szykują się już do kolejnej batalii o klientów. Luty zapowiada się więc bardzo interesująco – zwłaszcza, że Orange w końcu zdecydowało się podjąć walkę z wirtualnymi operatorami. Kartą przetargową operatora ma być atrakcyjna oferta prepaid skierowana zarówno do nowych, jak i migrujących z innych sieci klientów – mowa tutaj o pakiecie Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich. Na odpowiedź konkurencji nie trzeba będzie zapewne długo czekać, o czym będziemy Was informować na bieżąco w dziale promocje. Poniżej przygotowaliśmy dla Was kolejne zestawienie polecanych ofert komórkowych. Kryterium, którym kierowaliśmy się w lutym jest odpowiedni stosunek ceny do zawartości pakietów – a skupiliśmy się na nielimitowanych rozmowach na komórki, nielimitowanych SMS-ach oraz pakiecie internetowym wynoszącym przynajmniej 5 GB. Przejdźmy zatem do listy polecanych ofert i zobaczmy, co przygotowali dla nas operatorzy.

Abonament – ranking ofert luty 2016

Listę polecanych ofert na abonament otwiera w tym miesiącu nju mobile z pakietem Wszystko komórkowe za 29 zł, gdzie mamy do dyspozycji aż 10 GB Internetu (standardowo 2 GB). Zauważmy jednak, że jest to czasowa promocja, która aktualnie obowiązuje do końca lutego (może zostać przedłużona). Kolejny na liście jest Lajt Mobile z pakietem Wszystko bez limitu, w którym również czeka na nas 10 GB pakietu internetowego – z tą różnicą, że w tym wypadku jest to stała oferta, a nie czasowa promocja. Polecane oferty na abonament zamyka w tym miesiącu pakiet Red Bull Mobile Energy, w ramach którego mamy do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 5 GB pakietu internetowego.

Mix – ranking ofert luty 2016

W wypadku ofert typu mix, trudno jest znaleźć wariant z pakietem internetowym w wysokości 5 GB. Dlatego postanowiliśmy zaproponować Wam oferty z mniejszym transferem, ale rozsądną ilością minut i SMS-ów. Pierwszy na liście jest Play z Elastyczną formułą MIX, w ramach której mamy do dyspozycji 200 minut, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 2 GB Internetu za 50 zł miesięcznie (przez pierwszy rok). Drugie miejsce należy do oferty Plush MIX elastyczny z nielimitowanymi minutami na komórki, SMS-ami no limit oraz pakietem 3 GB Internetu. Trzeci jest Plus z analogicznym pakietem – mniejszy jest tutaj tylko pakiet miesięcznego transferu, który wynosi 2 GB.

Na kartę – ranking ofert luty 2016

Pierwsza pozycja należy ponownie do Virgin Mobile i pakietu BezLimitu w ramach którego otrzymujemy nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y oraz 5 GB Internetu. Jako drugą postanowiliśmy wyróżnić analogiczną ofertę Do wszystkich 29 od Lycamobile, której mankamentem jest jedynie znacznie krótszy okres ważności połączeń przychodzących (90 dni). Trzecie miejsce należy do nowego pakietu Orange, w skład którego wchodzą nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci oraz 6 GB Internetu. Ponadto osoby zainteresowane przeniesieniem numeru do Orange, powinna zainteresować dodatkowa promocja z 8 GB Internetu miesięcznie.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o