Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przed nami Święta Wielkanocne – czy z tej okazji operatorzy przygotowali specjalne promocje? Sprawdziliśmy najlepsze oferty komórkowe na kolejny miesiąc. Oto one!

Świąteczne promocje operatorów ->

Oferty aktualne na 01.04.2021. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu (szczegóły w tabeli poniżej rankingu) faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.


Abonament bez telefonu:

1. miejsce – Plush ABO 15 GB (38 pkt).

2. miejsce – nju z usługą „Wszystko” (35 pkt).

3. miejsce – Numer1 (34 pkt).

4. miejsce – O! Swobodna! 5G (33 pkt).

5. miejsce – Freedom2 (31 pkt).

38 pkt. Plush ABO 15 GB zebrał najwięcej punktów wśród abonamentów z samą kartą SIM. Za 30 zł miesięcznie zyskasz 15 GB na start (25 GB po roku!), darmowe social media i dodatkowe 10 gigabajtów na YouTube i Tik Tok. Plush gwarantuje też nielimitowane usługi w kraju i za granicą (roaming UE), a umowa podpisywana jest na czas nieokreślony!

35 pkt. Świetnie wypada też abonament nju mobile. Jego pakiet „Wszystko” kosztuje nieco mniej, bo 29 zł na miesiąc. Otrzymasz w nim 10 GB na start, a dla stałych klientów transfer rośnie aż do 30 GB! Usługi głosowe i tekstowe są oczywiście nielimitowane, także w roamingu UE. Umowa bezterminowa.

Zobacz też: roaming UK w Orange

33 pkt. Jeżeli nie zależy Ci na całkowicie darmowym roamingu UE (jest Bonus Krajowy), a przede wszystkim na cenie, to wybierz pakiet Numer 1 od lajt mobile. Co miesiąc będziesz płacił tylko 24,99 zł, a od razu będziesz cieszył się transferem rzędu 30 GB miesięcznie! Rozmowy, SMS-y i MMS-y są nielimitowane w Polsce. Możesz zamówić ten abonament na czas nieokreślony.

32 pkt. W pakiecie O! Swobodna! za 28,99 zł sieci OTVARTA otrzymasz 21 GB, ale jeżeli przeniesiesz numer będzie to aż 31 gigabajtów! Poza tym poziom usług jest taki sam jak w lajt mobile – minuty i wiadomości SMS/MMS są bez limitu. Nie ma też całkowicie darmowego roamingu (RLAH), jest za to Pakiet Wakacyjny z darmowymi minutami. Umowa bezterminowa.

31 pkt. Najtańszym abonamentem z samym SIM z naszej piątki jest Freedom2 – oferta Premium Mobile. Cena wynosi tylko 24,70 zł, a w zamian otrzymasz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe w kraju (bez RLAH) i 20 GB transferu danych. Podobnie jak u poprzedników, również w Premium Mobile umowa podpisywana jest na czas nieokreślony.

Abonament z telefonem:

1. miejsce – Plush ABO 50 GB 5G (34 pkt).

2. miejsce ex aequo – Solo L 5G (33 pkt).

2. miejsce ex aequo – Plus.60 5G (33 pkt).

2. miejsce ex aequo – Plan Mobilny 75 5G (33 pkt).

5. miejsce – T-Mobile – M+ (31 pkt) – nowość.

34 pkt. Nowy pakiet Plush ABO 50 GB uzbierał 34 pkt! Sam abonament kosztuje 60 zł, a resztę miesięcznego zobowiązania stanowi opłata za telefon. Operator zapewnia aż 50 GB transferu 5G, ekstra gigabajty na social media i dostęp do Tidala na całą umowę! Ceny telefonów zaczynają się od 1 zł. Za przeniesienie numeru abonament spada do 0 zł przez 4 miesiące.

33 pkt. W marcu zaszły spore zmiany w Play! Na wiosnę Play podwaja transfer GB, przez co jego pakiet Solo L ma nie 70, lecz aż 140 GB! Przez całą umowę dostaniesz też telewizję Play NOW, nielimitowane usługi w Polsce i za granicą, Tidal na pół roku i Amazon Prime Video na miesiąc. Ceny miesięczne od 80 do 275 zł, można też wybrać telefony w 36 miesięcznych ratach. Za przeniesie numeru zyskasz pół roku za darmo!

Zobacz też: 6 miesięcy za 0 zł w Play, świąteczne rabaty Play -23%

33 pkt. W nowym abonamencie Plusa oferowany jest mniejszy transfer 50 GB, choć i on jest w promocji 2x GB. Zielony operator zapewnia dostęp do 5G przez całą umowę, oczywiście tam, gdzie dochodzi jego zasięg. Usługi są nielimitowane, a do abonamentu w kwocie 50 zł doliczana jest osobna rata za sprzęt. Jej wysokość zależy od klasy urządzenia. Ceny od 1 zł na start, a abonament Plusa da Ci jeszcze Tidala za 0 zł przez całą umowę i paczkę 120 minut na rozmowy międzynarodowe.

Zobacz też: świąteczne zestawy w Plusie

33 pkt. Najdroższy abonament Orange oferuje 70 GB na pełnej prędkości w 5G. Plan Mobilny 75 kosztuje – jak sama jego nazwa wskazuje – 75 zł, ale kwota ta nie obejmuje telefonu. Za niego pobierana jest osobna opłata. W Orange dostaniesz nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także dostęp do usługi Video Pass na całą umowę (m.in. Netflix i HBO GO!). Często opłaty startowe wynoszą 0 zł.

Zobacz też: roaming UK w Orange

31 pkt. Nowy abonament T-Mobile M+ to kolejna oferta z 5G. Standardowo dostaniesz w niej 25 GB, ale teraz w promocji będzie to 50 gigabajtów! Abonament nie jest drogi na tle konkurencji i wynosi 65 zł miesięcznie. T-Mobile zapewnia nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS/MMS) do wszystkich sieci, także w ramach roamingu UE. Opłaty startowe za telefon zaczynają się od kilku złotych.

Zobacz też: 6 miesięcy za 50% w T-Mobile


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Oferty na kartę:

1. miejsce – Plus Elastyczny + GigaBank (38 pkt).

2. miejsce – T-Mobile Bez Limitu L (36 pkt).

3. miejsce ex aequo – nju z usługą „Wszystko” (35 pkt).

3. miejsce ex aequo – Nowy Plush na kartę (35 pkt).

5. miejsce – Perfect Match (34 pkt).

38 pkt. Oferta Plusa kontynuuje długie tradycje operatora, sięgające jeszcze czasów Simplusa. Za 25 zł miesięcznie dostaniesz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, a do tego 10 GB transferu danych i darmowe aplikacje internetowe. Poza tym w promocji GigaBank będziesz mógł kumulować niewykorzystany transfer na kolejny miesiąc! Pamiętaj jedynie o zachowaniu ważności konta!

36 pkt. Dla wielu wcale nie gorszy będzie pakiet T-Mobile z października 2020 roku. Cena jest wyższa, wynosi bowiem 30 zł na miesiąc, ale dostaniesz tu aż 30 GB transferu i usługę Supernet Video DVD, a więc dostęp np. do Netflixa czy Amazon Prime Video! Minuty, SMS-y i MMS-y są oczywiście nielimitowane do wszystkich sieci.

35 pkt. Sieć nju mobile oferuje też „karciany” wariant pakietu „Wszystko„, o którym pisaliśmy wcześniej w bezterminowym abonamencie. Cena jest ta sama i wynosi 29 zł, ale zamiast opłacania faktur będziesz doładowywał swój telefon komórkowy. Połączenia głosowe i tekstowe są bez limitu, a transfer rośnie z 10 do aż 30 GB.

35 pkt. Identycznie jest w Plushu na kartę, bo ten operator też oferuje wersję abonamentu dla zwolenników prepaidu. Tym razem oferta na kartę jest wyraźnie uboższa od pakietu Plush ABO – co prawda dostaniesz nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y i 10 GB paczki danych, ale bez bonusu GB za staż. Cena – 25 zł na miesiąc.

34 pkt. A może nie potrzebujesz darmowego roamingu UE (RLAH)? Jeżeli nie, to wybierz pakiet Perfekt Match od Mobile Vikings! Za 25 zł dostaniesz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, a do tego dużo Internetu. Co więcej, niewykorzystany transfer będzie się kumulował na kolejne miesiące! I to w nieskończoność! Aby uzbierany transfer nie przepadł, zadbaj o zachowanie ważności konta.

Oferty duet bez telefonu:

1. miejsce – ABO Duet 15 GB (39 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 50,00 zł.

2. miejsce ex aequo – W Parze za 19 zł (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł.

2. miejsce ex aequo – lajtDUET MEGA  (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 84,98 zł. 

4. miejsce – lajtDUET Nr 1 (33 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,98 zł.

5. miejsce – Freedom Dla Dwojga + (31 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł.

39 pkt. W nowym duecie Plusha oferowane jest 15 GB na każdą osobę z osobna i usługi bez limitu (rozmowy, SMS, MMS). Operator da Ci też bezpłatne social media, a transfer rośnie ze stażem w sieci – podobnie, jak w abonamencie indywidualnym. Rabat na każdy numer wynosi 5 zł. Umowa na czas nieokreślony.

34 pkt. W nju mobile duet nie ma aż tylu bonusów, za to cena jest jeszcze niższa! Drugi numer nju kosztuje tylko 9 zł, a więc za wszystko zapłacisz tylko 38 zł miesięcznie! Usługi są nielimitowane, a na start otrzymujesz transfer 10 GB, który rośnie do 30 gigabajtów. Tym razem jest to jednak transfer współdzielony na obie osoby. Umowa bezterminowa.

34 pkt. 34 pkt uzbierał też pakiet lajt mobile, który – w przeciwieństwie do nju – nie jest tani. Oferta lajtDUET MEGA kosztuje aż 74,98 zł, ale coś za coś. Dostaniesz tu nielimitowane usługi w kraju i aż 300 GB na osobę! Umowa zawierana jest na czas nieokreślony.

33 pkt. Jeżeli szukasz czegoś taniego w lajt mobile, to wybierz lajtDUET Nr 1. Za 2 osoby zapłacisz 44,98 zł i dostaniesz niemal to samo, co poprzednio. Niemal, bo transfer wynosi tu 30 GB na osobę, a więc wciąż bardzo dużo. I to od razu, a nie w bonusie za staż! Umowa bezterminowa.

31 pkt. Co powstaje po połączeniu 2 indywidualnych abonamentów Freedom2? Premium Mobile Duet! Rabat miesięczny wynosi tu 5 zł, a więc za 2 osoby zapłacisz w sumie 44,40 zł. Wirtualny operator zapewnia minuty, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich w Polsce i 20 GB na osobę. Umowa bezterminowa.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług – np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy w tabeli pod rankingiem.

Zmiany:

  • lipiec 2017 –  wprowadzenie dodatkowych punktów za darmowy roaming
  • październik 2017 – wprowadzenie zmian w punktowaniu aplikacji bez limitów danych; dotychczas tyle samo pkt otrzymywały oferty z 1 i więcej aplikacjami, które nie pobierały transferu – więcej szczegółów w poniższej tabeli
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu roamingu; Lajt Mobile otrzymuje 1 pkt za Bonus Krajowy, Play z kolei tylko 2 zamiast 3 za zmiany zasad w roamingu UE
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu pakietu internetowego; Play i T-Mobile otrzymują -1 pkt za obniżenie prędkości transferu, a2mobile -2 pkt
  • czerwiec 2018 – wprowadzenie zmian przedstawiania pakietów GB do transferu na pełnej prędkości
  • lipiec 2020 – 1 pkt za 5G

Punktacja Komórkomatu

Usługa
Ilość punktów
minuty na nr komórkowe
6
minuty na nr stacjonarne
3
SMS-y do wszystkich sieci
6
MMS-y do wszystkich sieci
2
Internet do 2 GB
1
Internet 2,01-4 GB
2
Internet 4,01-6 GB
3
Internet 6,01-10 GB
4
Internet 10,01-20 GB
5
Internet ponad 20 GB
6
transfer niedzielony na 2 karty SIM
3
zwiększający się z czasem transfer
3
2 darmowe aplikacje/strony www
1
co najmniej 3 darmowe aplikacje/strony www
2
5G
1
cena do 10 zł
8
cena 10,01-20 zł
7
cena 20,01-25 zł
6
cena 25,01-30 zł
5
cena 30,01-40 zł
4
cena 40,01-60 zł
3
cena 60,01-80 zł
2
cena 80,01-100 zł
1
cena 100,01-120 zł
0
cena 120,01-140 zł
-1
cena ponad 140 zł
-2
oferta bezterminowa
3
oferta z telefonem
3
roaming bez dodatkowych opłat
3
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Marcin SzermańskiSlawekSynek Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Synek
Gość
Synek

Ja rozumiem, że pieniądz nie śmierdzi, gdy go ludzie sami rozrzucają, ale klienci mają prawo wiedzieć, że ów ranking nie stanowi rzetelnie zestawionego źródła.

Wystarczy porównać oferty w tej samej kwocie lub niższej (nie trzeba odnosić się do droższych pakietów, czy abonamentów), aby zobaczyć, że są na rynku dające tyle samo, a czasem znacznie więcej od plusa, który najwidoczniej najwięcej zapłacił za taką promocję.

Slawek
Gość
Slawek

Heyah 01 subskypcja powinna byc nr w zestawieniu na karte, za 20 zl miesiecznie no limit na rozmowy, sms i mms w pl i eu plus 20gb w polsce i 2 gb w europie, jest bezkonkurencyja

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów