Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

LG V30 2018 na targach w Barcelonie

LG zaprezentuje na targach w Barcelonie odświeżoną wersję swojego superflagowca – model V30 2018. To ważne wydarzenie dla południowokoreańskiego koncernu jest dla branży sporą niespodzianką. Wcześniej spodziewano się bowiem premiery najnowszego LG G7, ale Koreańczycy właśnie potwierdzili przedstawienie tegorocznej wersji swojego topowego smartfona.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Odświeżony LG V30

Nie jest znana dokładna specyfikacja LG V30 2018. Wiadome jest tylko, że najnowsza wersja będzie wyposażona w technologię Vision AI, która umożliwi m.in. rozpoznawanie fotografowanych obiektów i automatyczne optymalizowanie jasności zdjęć. Standardowy LG V30 obecny jest na rynku od niedawna, bo od IV kwartału ubiegłego roku.

Przykładowa oferta z LG V30 na abonament:

Być może azjatycki producent udostępni odświeżonego flagowca w nowych wersjach kolorystycznych, jak to zrobił z modelami G6 i Q6. Więcej szczegółów dowiemy się podczas targów Mobile World Concgress, które odbędą się końcem lutego w Barcelonie.

Zobacz również: najlepsze oferty z LG V30.

LG V30 2018 na targach w Barcelonie
5 (100%) 5 głosów

avatar