Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG V30 to jeden z topowych modeli południowokoreańskiego producenta. O ile LG G6 można nazwać „zwykłym” modelem flagowym, to V30 zasługuje na miano superflagowca. Bezkompromisowe rozwiązania i użycie najnowszych technologii oraz podzespołów sprawia, że jest to godny rywal dla najnowszych iPhonów i Samsungów Galaxy S8/S8+. Czas pokaże, czy producent uratuje tym modelem dział mobilny firmy, który ciągle przynosi straty. Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż na horyzoncie małymi krokami pojawia się Galaxy S9 i LG znowu może być w tyle z nowoczesnymi rozwiązaniami. Skupmy się jednak na teraźniejszości i sprawdźmy najlepsze oferty z LG V30.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

LG V30 na abonament

LG V30 jako bezpośredni rywal Samsungów z serii Galaxy S zadebiutował stosunkowo późno, bo w III kwartale 2017, a więc około pół roku po modelach rodzimego rywala. Opłacało się jednak długo czekać – flagowiec LG jest pyło i wodoodporny (norma IP68), a za jego pracę odpowiada ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 835 taktowany zegarem 2,45 GHz i 4 GB pamięci RAM. Producent wyposażył swojego smartfona w 64 GB pamięci na dane (z opcją rozszerzenia nawet o dodatkowe 2 TB dzięki kartom microSD), akumulator litowo-polimerowy o pojemności 3300 mAh z opcją szybkiego ładowania Quick Charge 3.0.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z LG V30

Na osobną uwagę zasługuje sześciocalowy ekran P-OLED 18:9 zajmujący ponad 80% przedniego panelu. Wyświetla on 16 milionów kolorów w rozdzielczości 1440 na 2880 pikseli (537 ppi). LG zadbał również o wysokiej jakości aparat fotograficzny z podwójnym obiektywem 16 i 13 Mpix. Model V30 nie tylko świetnie wygląda, ale i oferuje najlepsze rozwiązania nawet dla najbardziej wybrednych i wymagających klientów.

Poniżej znajdziecie 5 najlepszych ofert z LG V30 z cenami aktualnymi na 05.04.2018.

LG V30 oferowany jest m.in. przez sieć Orange. To właśnie w abonamencie tego operatora o nazwie Plan Optymalny znajdziemy najrozsądniejszą ofertę z południowokoreańskim flagowcem. Opłata startowa wynosi tylko 199 zł, a do abonamentu należy doliczyć ratę za sprzęt w wysokości 90 zł. Za abonament bez limitu z 10 GB i LG V30 zapłacimy łącznie 139,99 zł miesięcznie.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3608,75 zł.

Naszym zdaniem: prawie 140 zł na miesiąc nie jest niską kwotą, jednak w skali całej dwuletniej umowy jest to prawie najtańsza w naszym zestawieniu oferta z LG V30. Również jej zakres jest bardzo atrakcyjny – dostajemy bowiem w pakiecie nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe do wszystkich (także w ramach roamingu UE, jak reszta konkurencji), 10 GB transferu i darmowy dostęp do Spotify na 3 miesiące.

Co w sytuacji, gdy 10 GB to dla nas wciąż zbyt skromny pakiet internetowy? Większy transfer może się przydać tym bardziej, że użytkownik tak nowoczesnego smartfona będzie raczej często korzystał z zasobów sieci. Ponownie z ratunkiem przychodzi Orange ze swoim pakietem Plan Wzbogacony, który zapewnia to samo co poprzednik, lecz z 20 GB danych. Telefon jest tańszy – kosztuje tylko 99 zł, a rachunki miesięczne (abonament + rata) wynoszą 155 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3868,99 zł.

Naszym zdaniem: najbogatszy abonament Orange jest o 260,24 zł (średnio około 10,84 zł w skali miesiąca) droższy od poprzednika. Jeżeli boimy się, że 10 GB będzie dla nas niewystarczające, to skorzystajmy z tej opcji. Tym bardziej, że opłata za LG V30 jest naprawdę śmiesznie niska.

Na przeciwnym biegunie znajduje się abonament Red Bull Mobile. Ten operator stawia inne warunki: niski abonament, ale z wysoką ceną telefonu. LG V30 kosztuje w tej konfiguracji 2216 zł, ale miesięczne opłaty wynoszą mniej niż 50 zł. Kolejna zaleta to brak dodatkowych rat za urządzenie (są wliczone w kwotę abonamentu), ale do dyspozycji otrzymujemy tylko 5 GB transferu.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3441 zł.

Naszym zdaniem: oferta RBM skierowana jest dla osób szukających miesięcznych oszczędności i którzy jednocześnie są w stanie zapłacić ponad 2200 zł za telefon w gotówce. Jeżeli należysz do drugiej grupy klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim telefon tani w zakupie, to wybierz którąś z wcześniejszych ofert Orange, które przy okazji zapewniają lepsze warunki umowy.

Kolejna oferta z naszym flagowym LG to abonament sieci Play – Stan Nielimitowany Solo. W konfiguracji pakietu za 80 zł miesięcznie opłata startowa za smartfona nie jest niska i wynosi 2089 zł. To niewiele mniej od wcześniejszego Red Bull Mobile Energy, ale do dyspozycji dostajemy znacznie atrakcyjniejszą ofertę (m.in. darmowy Tidal na całą umowę).

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4059 zł.

Naszym zdaniem: dwuletni koszt kontraktu przekracza tym razem barierę 4000 zł. Cena telefonu jest wysoka, a miesięczny koszt abonamentu przeciętny. Dostajemy jednak od operatora nielimitowany objętościowo Internet (transfer zwalnia po przekroczeniu 10 GB), a także bonusy: bezpłatny dostęp do platformy Tidal i Play NOW, których brak u wcześniejszych rywali.

Tańsza wersja abonamentu Play. Tak naprawdę dostajemy w nim to samo, ale w zamian za rachunki niższe o 20 zł przyjdzie nam zapłacić znacznie więcej za LG V30. Jego cena w wysokości 2499 zł może już odstraszać, możemy się jednak cieszyć najniższym po Red Bull Mobile abonamentem.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3989 zł.

Naszym zdaniem: różnica w wysokości 70 zł w skali 2 lat nie stanowi wielkiej różnicy, za to różnica w opłatach startowych za smartfona już tak. Dlatego właśnie wcześniejszy abonament Play jest korzystniejszy i mniej odczuwalny dla kieszeni.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów