Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG G6 i LG Q6 w nowych wersjach kolorystycznych

avatar
2
LG G6 LG Q6

LG wprowadza nowe warianty kolorystyczne swoich zeszłorocznych modeli G6 i Q6. Smartfony te będą dostępne w sprzedaży już od lutego. Nowe kolory obudowy mają utrzymać zainteresowanie klientów, które jednak nie jest tak duże, jakby sobie życzył południowokoreański producent.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

Nowe wersje LG G6 i Q6

Flagowy LG G6 otrzyma 3 nowe kolory, natomiast solidny średniak LG Q6 – 2. Oto one (pierwszy z nich zarezerwowany jest wyłącznie dla G6):

  • Raspberry Rose
  • Moroccan Blue
  • Lavender Violet

Przykładowe oferty z LG G6 i LG Q6:

Nowa gama kolorów będzie początkowo dostępna od lutego na rynku koreańskim. Zapewne niedługo po ich premierze nowe warianty kolorystyczne LG G6 i Q6 zawitają również do Europy.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Fajnie, że pojawiły się takie kobiece odcienie, bo dla mnie to jednak istotne jak telefon wygląda. Teraz mąż mnie przekonał, że będziemy mieć dzielony plan z Virgin Mobile bo taniutko to wychodzi, ale telefonu nowego nie mogłam sobie dobrać. Będzie więc można go pomęczyć z prezentem walentynkowym i już wiem jaki telefon mu podpowiem :)

A może różowy Samsung Galaxy S7 Edge? ;)
https://komorkomat.pl/promocja/plus-abonament-s7-edge-pink-gold/

Obecnie jest w niższej cenie, niż w październiku 2016: 299 zł na start i 136,99 zł miesięcznie (wtedy było 2129 i 129,99 zł na miesiąc).

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: