Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG Q7 – 5 najlepszych ofert komórkowych

LG Q7 to model ze średniej półki cenowej, który zadebiutował na początku 2018 roku. Jest to ciekawy smartfon, lecz nie ma łatwego życia ze względu na silną konkurencję. Przychodzi mu bowiem rywalizować z licznymi konstrukcjami takich producentów, jak Xiaomi, Huawei czy Samsung (seria Galaxy A). Prezentujemy 5 ofert komórkowych udostępniających ten model na korzystnych warunkach.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

LG Q7 pod względem wzornictwa może nieco przypominać flagowego LG G6. Wyposażono go w ekran z przekątną 5,5 cala i rozdzielczością Full HD+. Smartfon oparty jest na systemie Android 8.0 Oreo, 8-rdzeniowym MediaTeku 1,50 GHz oraz 3 GB RAM, dzięki czemu spełnia standardowe wymagania techniczne.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z LG Q7

Wąskoramkowiec LG ze średniej półki cenowej wyposażony jest w aparat 13 Mpix z przysłoną o wartości f/2.2 i diodą doświetlającą, kamerę 8 Mpix oraz baterię Li-Ion o pojemności 3000 mAh z opcją szybkiego ładowania. Na uwagę zasługuje jego pyło i wodoszczelność (norma IP68). Na rynku komórkowym telefon ten dostępny jest w cenie zwykle nieprzekraczającej 1000 zł.

Prezentujemy 5 ofert, które naszym zdaniem, udostępniają model w korzystniejszych warunkach. Ceny aktualne na 25.09.2018.

Naszym numerem jeden jest oferta Red Bull Mobile SieMa 49 zapewniająca nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, nieograniczone wiadomości SMS i MMS oraz 10 GB transferu do wykorzystania kraju i 1 GB na terenie Unii Europejskiej. Wszystko w abonamencie wynoszącym 49 zł. LG Q7 kosztuje jednorazowo 469 zł. Warto zaznaczyć, że RBM nie pobiera osobnej raty za sprzęt – jest ona już wliczona w cenę abonamentu.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1721 złotych.

Naszym zdaniem: jest to najkorzystniejsza ze wszystkich ofert ze względu na obszerny zakres usługi i niski abonament. Co prawda koszt zakupu telefonu nie jest najniższy, jednak łączna wartość kontraktu rekompensuje ten wydatek.

Drugie miejsce zajmuje kolejna oferta Red Bull Mobile – pakiet RBM SieMa 69. Wybierają tę usługę otrzymamy to samo, co poprzednio, lecz z większą paczką internetową wynoszącą 15 GB. Jednorazowy koszt zakupu modelu to 196 zł, a miesięczny abonament wynosi 69 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1901 złotych.

Naszym zdaniem: oferta jest bardzo korzysta ze względu na obszerny zakres usług oraz niską cenę zakupu telefonu. Jedynym minusem jest wyższy abonament, przez co finalnie zapłacimy przez 2 lata więcej niż w przypadku RBM SieMa 49.

Kolejne miejsce na podium należy do sieci Play i oferty Solo S. Usługa składa się z nielimitowanego zakresu połączeń do wszystkich sieci, 5 GB Internetu do wykorzystania w kraju i 1 GB na terenie UE. W pakiecie nie otrzymamy jednak darmowych SMS-ów i MMS-ów. Wybór modelu LG Q7 to koszt w wysokości 789 zł. Na uwagę zasługuje niska cena miesięcznego abonamentu, a więc 40 zł (operator nie pobiera dodatkowych rat za telefon).

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1799 złotych.

Naszym zdaniem: oferta sieci Play z LG Q7 w skali 2 lat jest prawie najtańsza. Niewiele będziemy płacić również na miesiąc, bo jedyne 40 zł. Niestety cena zakupu telefonu nieco odstaje, brakuje również nielimitowanych wiadomości tekstowych.

Szukając ofert z LG Q7, warto zwrócić również uwagę na Orange i jego Plan Podstawowy. W pakiecie dostaniemy nielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz 2 GB do wykorzystania w kraju i zagranicą. Koszt wiadomości SMS i MMS zgodne są z cennikiem operatora – podobnie jak w Solo S, nie są niestety nielimitowane. Jednorazowy koszt zakupu telefonu wynosi aż 1399 zł, z drugiej strony otrzymamy najniższy abonament, bo 29,99 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2168 złotych.

Naszym zdaniem: propozycja sieci Orange może być interesująca ze względu na bardzo niski abonamentem. Niestety charakteryzuje się również ograniczonym zestawem usług oraz bardzo wysokim jednorazowym kosztem zakupu modelu.

Ostatnia na liście zakwalifikowała się oferta Plus.40. Wybierając tę usługę otrzymamy zestaw nielimitowanych połączeń, wiadomości SMS/MMS oraz 2 GB krajowego transferu danych. LG Q7 dostępny jest za 599 zł, a abonament wynosi zaledwie 30 zł. Nie jest to jednak koniec miesięcznych wydatków, bowiem Plus dolicza do niego ratę za smartfona w wysokości 25 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2219 złotych.

Naszym zdaniem: pakiet Plusa oferuje niski abonament, do którego jednak należy doliczyć osobną opłatę za sprzęt. Ostatecznie wychodzi nieco drożej od Orange, ale zielony operator zapewnia w tym przypadku lepsze warunki umowy i niższą cenę telefonu na start.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o