Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W sieci pojawiły się informacje na temat nadchodzącego smartfona LG G9 ThinQ. Największym zaskoczeniem jest to, że prawdopodobnie nie będzie on posiadał flagowego procesora. Będzie natomiast na szczęście obsługiwał sieci 5G.

Recenzja LG G8X Dual Screen ->

LG G9 ThinQ wedle najnowszych informacji będzie pracował pod kontrolą wydajnego, ale jednak średniopółkowego Snapdragona 765G. Oznacza to jednak, że na ten moment jedynym flagowcem w ofercie LG będzie model V60 ThinQ. Nie wiadomo na ten moment jaką kość pamięci będzie posiadał smartfon. Można jednak założyć, że będzie to albo 6 GB, albo 8 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczone będzie zapewne 128 GB przestrzeni dyskowej.


Przykładowa oferta z LG G8s ThinQ:


Niewiele więcej wiadomo o pozostałej specyfikacji. Możemy znaleźć wzmianki o ekranie z przekątną pomiędzy 6,7 cala a 6,9 cala wykonanym w technologii OLED i obsługującym rozdzielczość FullHD. Można także spodziewać się baterii o pojemności minimum 4000 mAh i tradycyjnego złącza słuchawkowego, a także przetwornika muzycznego Quad DAC, co akurat ucieszy melomanów.

Na ten moment nie wiadomo nic na temat aparatów, jakie będą dostępne w LG G9 ThinQ. Możemy się jednak spodziewać połączenia obiektywu głównego z teleobiektywem i obiektywem szerokokątnym. Na froncie zaś pojawi się pojedyncza kamerka do selfie, prawdopodobnie umieszczona w cięciu w postaci łezki.

Nie ma informacji na temat konkretnej daty premiery LG G9 ThinQ. Obecna sytuacja każe przypuszczać, że może to być nawet druga połowa roku. Co do ceny, ciężko cokolwiek wyrokować, ale w związku z zastosowaniem słabszego i tańszego procesora można liczyć, że będzie okazyjna. Oczywiście jeśli LG odejdzie od polityki zawyżania cen w dniu premiery, które i tak rynek bardzo szybko weryfikuje.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gsmarena.com, phonearena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów