Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jak sprawdzić stan konta Virgin Mobile w 2024 roku?

jak sprawdzić saldo w Virgin Mobile

Nie wiesz jak sprawdzić stan konta Virgin Mobile? Pewnie jesteś od niedawna klientem tej sieci komórkowej, która działa na nadajnikach operatora Play. Podpowiadamy jak możesz sprawdzić stan konta w Virgin Mobile w 2024 roku.

Jak sprawdzić stan konta Virgin Mobile? Wstęp

Niegdyś Virgin Mobile był operatorem wirtualnym działającym zwłaszcza na łączach sieci Play i T-Mobile Polska, ale od kilku lat należy właśnie do fioletowego operatora. Sieć Play nabyła udziały Virgin Mobile, a ten stał się w zasadzie jej submarką świadczącą m.in. usługi komórkowe na abonament i na kartę.

Właśnie w przypadku tej ostatniej usługi (prepaid) nigdy do końca nie wiadomo, ile środków zostało na koncie. Sprawdzenie stanu konta w VM jest jak najbardziej możliwe – w ten sposób poznasz też informację na temat ważności konta i pakietu internetowego. Od czego zacząć sprawdzenie stanu konta?

Przykładowa oferta Virgin Mobile na kartę:

Jak sprawdzić stan konta Virgin Mobile kodem?

Jeżeli posiadasz ofertę Virgin Mobile na kartę, a więc prepaid, możesz użyć prostego i szybkiego kodu USSD. Jest on też – przynajmniej w przypadku tej sieci komórkowej – bardzo łatwy do zapamiętania.

Wpisz na klawiaturze kod *101# i zatwierdź go zieloną słuchawką. Na ekranie telefonu komórkowego/smartfona pojawi się informacja o stanie stanu konta i jego ważności. To wszystko!

Krótkie kody USSD są bardzo pożyteczne u wszystkich operatorów komórkowych, także w sieci Virgin Mobile. W zależności od kodu otrzymasz komunikat o stanie konta, jego ważności, liczbie darmowych minut, SMS-ów i MMS-ów (jeżeli nie masz pakietu bez limitu), a także informacje na temat Internetu. Wszystko to dostaniesz także w wygodnej aplikacji mobilnej, przynajmniej w Virgin Mobile!

Jak sprawdzić stan konta Virgin Mobile w aplikacji mobilnej?

Virgin Mobile promocja

Zainstaluj aplikację mobilną Play24, która od pewnego czasu jest też oferowana dla klientów sieci Virgin Mobile! Play24 jest dostępny w Virgin od 2023 roku. Sprawdzenie stanu pakietu jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne! Ważność i stan konta VM sprawdzisz w sekcji Twoje konto w aplikacji Play24.

W Play24 zobacz Twoje środki, w tym:

  • stan salda
  • dostępny Internet
  • limit GB w roamingu UE
  • minuty do wszystkich sieci

Apka Play24 zastępuje skutecznie kody USSD oferując nie tylko sprawdzenie stanu konta, ale wprowadza też znacznie więcej funkcjonalności, m.in.:

  • doładowanie konta online
  • dokupienie dodatkowego transferu danych (300 MB, 500 MB, 1 GB, 3 GB, 10 GB itd.)
  • aktywacje dodatkowych usług, zmianę pakietu
  • możliwa blokada połączeń

Generalnie Play24 – jak i inne aplikacji operatorów komórkowych tego rodzaju – zapewnia zdalną kontrolę swojego konta i numeru. Jeżeli jesteś klientem Virgin Mobile lub Play, to nie masz wyjścia: musisz ściągnąć i zainstalować aplikację Play24 na swoim smartfonie!

Mało tego – możesz śmiało korzystać z Play24 także w sytuacji, gdy masz nie prepaid, a abonament sieci Virgin Mobile.

Jak sprawdzić stan konta Play

Jak sprawdzić stan konta Virgin Mobile? Podsumowanie

Korzystając z usługi Virgin Mobile na kartę, w celu sprawdzenia stanu konta prepaid możesz skorzystać z kodu USSD, ale nie tylko. Warto zainstalować aplikację mobilną Play24, która nie tylko daje Ci wgląd do stanu i ważności swojego konta, ale daje też multum innych możliwości!

Skorzystasz raz z apki Play24, a już nie wrócisz do kodów USSD!

Najpopularniejsze telefony komórkowe w 2024:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Bardzo pomocne, dzięki

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.