Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jutro prezentacja iPhone 14! Wygląda na to, że obiektywy będą znacznie większe

iPhone 14

Już jutro czeka na nas prezentacja iPhone 14! Do oficjalnej premiery zostały już tylko godziny, a my mamy kolejne potwierdzenie na zastosowanie większego aparatu. Przynajmniej w przypadku modelu 14 Pro.

  • jutro zadebiutuje iPhone 14
  • wygląda na to, że iPhone 14 Pro będzie miał znacznie większe aparaty
  • jeden z nich otrzyma matrycę 48 Mpix

Premiera iPhone 14 już blisko!

Jeżeli wierzyć przeciekom w sieci, najnowszy iPhone ma otrzymać większą wyspę aparatu. Niemal pół roku temu pisaliśmy o większych gabarytach iPhone’a 14 Pro, który ma otrzymać matrycę 48 Mpix. Nowa generacja ma być grubsza od zeszłorocznej. Teraz mamy wizualne potwierdzenie tych doniesień.

iPhone 14 Pro aparat

Pewna anonimowa osoba założyła etui rzekomo dedykowane dla modelu 14 Pro na swojego prywatnego iPhone’a 13 Pro. Efekty zobaczysz na powyższym zdjęciu.

Widać wyraźnie, że nie tylko sama wyspa aparatów jest większa niż u poprzednika, ale większe są również otwory na obiektywy. Nie oznacza to od razu, że iPhone 14 Pro dostanie 3 aparaty z matrycami 48 Mpix, po prostu Apple lubi symetrię i stąd 3 jednakowo duże szkła obiektywów.

Premiera iPhone 14 (całej serii) już jutro 7 września o godzinie 19:00 czasu polskiego!

Zobacz również: Wszystko, co wiemy o iPhone 14. Premiera za niecały tydzień!

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów