Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 11 Pro Max – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
1
iPhone 11 Pro Max abonament

Apple iPhone 11 Pro Max to topowy model amerykańskiego producenta. Premiera tego najmocniejszego i najdroższego iPhone’a w historii miała miejsce we wrześniu 2019 roku. Ze względu na jego cenę niewielu może sobie na niego pozwolić, ale z pomocą przychodzą operatorzy komórkowi, u których można go kupić w niższej opłacie startowej. Oto 5 najkorzystniejszych pakietów z iPhonem 11 Pro Max.

iPhone 11 Pro Max na abonament

Potężny iPhone 11 Pro Max zadebiutował w pierwszej połowie września, a wraz z nim 2 pozostałe modele Apple’a – iPhone 11 oraz iPhone 11 Pro. Napędza go autorski procesor Bionic A13, który jest wyposażony w 8 rdzeni. Apple nie oszczędzało tym razem na pamięci operacyjnej, która zwykle w urządzeniach z iOS-em odstaje od swojej androidowej konkurencji. W ten sposób iPhone 11 Pro Max otrzymał 4 GB RAM. Jeżeli chodzi o pamięć na pliki, to Apple standardowo oferuje 3 wersje: 64, 256 i 512 GB.


>>> Wszystkie oferty z iPhone 11 Pro Max <<<


Bardzo ciekawie jest nie tylko pod spodem obudowy, ale również na zewnątrz. Smartfon ma panel OLED o przekątnej 6,5″ o wysokiej rozdzielczości (458 ppi). Na froncie znajduje się pojedyncza kamerka 12 Mpix, z tyłu natomiast potrójny aparat fotograficzny. Jest on taki sam, jak w mniejszym iPhonie 11 Pro. Wyposażony jest w 3 obiektywy 12 Mpix, których przysłony wynoszą f/1.8, f/2.4 i f/2.0.

Tegoroczny iPhone 11 Pro Max jest potężnym smartfonem i zarazem powiększoną wersją „standardowego” iPhone’a 11 Pro. Ma nie tylko większy wyświetlacz OLED (jeden z najładniejszych na rynku), ale i mocniejszą baterię. Amerykański producent chwali się, że jest ona do 5 godzin wydajniejsza od zeszłorocznego iPhone’a XS Max. Podsumowując – iPhone 11 Pro Max to nie tylko bardzo drogi, ale również wyśmienity smartfon, być może nawet najlepszy na rynku.

Tyle jego najważniejsze parametry „na papierze”. Poniżej prezentujemy atrakcyjne abonamenty z iPhonem 11 Pro Max. Oferty i ceny aktualne na 22.10.2019.

Najnowszy iPhone 11 Pro Max jest dostępny w najniższej cenie u operatora Orange. W Pakiecie Plan Mobilny 75 jego opłata startowa wynosi tylko 599 zł. Oczywiście należy liczyć się ze sporym abonamentem, ale w końcu mamy do czynienia z absolutnie topowym sprzętem, a nie tanim budżetowcem. Orange zapewnia w swojej ofercie nielimitowane usługi w kraju i za granicą i 15 GB transferu.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 7249 zł.

Naszym zdaniem: wysoki miesięczny abonament, ale w zamian bardzo dobre warunki umowy (RLAH i 35 GB w kraju), jakie oferuje nam Orange. Największą jednak zaletą jest bardzo niska opłata startowa, która nie przekracza 500 zł!

Nieco mniej bogata oferta niż poprzednia. Plan Mobilny 55 to drugi abonament Orange pod względem swojej atrakcyjności. Zapewnia on to samo, lecz z dwukrotnie mniejszym pakietem danych. Bez obaw – 15 GB to wciąż spory transfer miesięczny. Raty miesięczne za telefon (jak i sam abonament) są nieco niższe, ale iPhone 11 Pro Max jest droższy w opłacie na start (tym razem jest to 999 zł).

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 7025,01 zł.

Naszym zdaniem: jedna z tańszych i zarazem najlepszych ofert z iPhonem 11 Pro Max. Nielimitowane usługi krajowe i za granicą (roaming UE), a także paczka 15 GB, powinny zadowolić większość z nas. Opłata startowa jest jak najbardziej akceptowalna – telefon kosztuje niecałe 1000 zł.

Jeszcze taniej w skali całej umowy, ale opłata za telefon wyraźnie już wzrasta. W Planie Mobilnym 45 – analogicznie, jak poprzednio – otrzymamy nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y. Operator ponownie obcina jednak paczkę internetową, tym razem do 7 GB.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 6829 zł.

Naszym zdaniem: najtańsza oferta bez limitów z iPhonem 11 Pro Max. Przez 2 lata nie przekroczymy łącznie 7000 zł, a otrzymamy całkiem niezłe warunki umowy, o ile transfer 7 GB jest dla nas wystarczający.

Kolejne miejsce zajmuje jedna z propozycji sieci Play. W pakiecie Solo M otrzymamy bardzo dobre warunki krajowe – nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe, a także aż 20 GB transferu. Play ponadto oferuje bezpłatny dostęp do platformy Tidal na 3 miesiące i telewizję Play NOW (25 kanałów) na całą umowę. Na start za iPhone’a zapłacimy 4489 zł.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 7059 zł.

Naszym zdaniem: pod względem ceny Play Solo M może swobodnie konkurować z Orange. W jego przypadku miesięczne rachunki są relatywnie bardzo niskie, lecz w zamian opłata startowa jest o wiele wyższa. Jeżeli szukasz niskiego abonamentu, a wciąż dobrej oferty, to Solo M będzie dobrym rozwiązaniem.

Solo L to topowy abonament operatora Play. Tym razem czeka na nas jeszcze więcej, bo aż 35 GB krajowego transferu danych, a Tidal jest darmowy przez pierwsze pół roku. Połączenia do wszystkich sieci, a także SMS-y i MMS-y są oczywiście nielimitowane. Jednorazowa opłata startowa w tej konfiguracji wynosi 5559 zł.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 8009 zł.

Naszym zdaniem: najbogatszy abonament Play swoje kosztuje. W skali całej umowy (2 lata) nieznacznie przekroczymy próg 8000 zł. W zamian otrzymamy sporo gratisów i największy krajowy pakiet internetowy z iPhonem 11 Pro Max.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
patryk

a tmobile?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów