Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola One Hyper jeszcze w tym roku?

Motorola w ostatnim czasie przeprowadza prawdziwą ofensywę w średniej półce cenowej. Prawdopodobnie już 24 października pokazanych zostanie kilka propozycji od tego producenta. Wszystko jednak wskazuje na to, że do końca roku powinniśmy zobaczyć minimum jeszcze jeden model.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Motorola z wysuwaną kamerką

Mowa tutaj o Motoroli One Hyper, która będzie wyróżniała się wysuwanym aparatem przednim. Byłoby to pierwsze urządzenie tego producenta z takim rozwiązaniem. Pozwoli to na stworzenie ekranu pozbawionego jakichkolwiek wcięć. Smartfon będzie pracował najprawdopodobniej pod kontrolą Snapdragona 675 wspartego 4 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 GB przestrzeni dyskowej. Na razie nie ma żadnych informacji, czy będzie można ją rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci. Prawdopodobne jest natomiast, że nie będzie to jedyna wersja pamięciowa tego smartfona. Oprócz tego będziemy mieli ekran o przekątnej 6,4 cala wykonany w technologii IPS.

Przykładowa oferta z Moto One Zoom:


Recenzja Motorola One Zoom ->


Aparat główny Motoroli One Hyper najprawdopodobniej będzie składał się z dwóch obiektywów. Podstawowa jednostka będzie miała matrycę 64 Mpix i zostanie wsparta czujnikiem do pomiaru głębi ostrości o matrycy 8 Mpix. W przypadku wysuwanego aparatu będzie to matryca 32 Mpix. W smartfonie będzie najprawdopodobniej zastosowana bateria o pojemności 3600 mAh wyposażona w szybkie ładowanie. Motorola prawdopodobnie zdecyduje się w tym wypadku na tradycyjne rozwiązanie w przypadku czytnika linii papilarnych, który zostanie zaimplementowany z tyłu urządzenia. Możliwe, że wokół niego zostanie zastosowany pierścień LED, który będzie funkcjonował jako dioda powiadomień. Smartfon powinien mieć na pokładzie od razu zaimplementowanego Androida 10.

Wiele wskazuje na to, że Motorola One Hyper może pojawić się na rynku jeszcze w tym roku, choć na razie nie mamy żadnych konkretnych dat. Nieznana jest również ani cena, ani ewentualna dostępność smartfona. Możemy się jednak spodziewać, że nie będzie ona wygórowana a sam smartfon powinien pojawić się także w Europie.

Źródło: gizmochina.com, phonearena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów