Znaleźliśmy 23 oferty spełniające Twoje kryteria.

Potrzebny Ci nowy Internet stacjonarny w Szczecinie? Dotychczasowy operator nie spełnił Twoich oczekiwań? Który oferuje najlepsze warunki? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego poradnika!

Internet Multimedia Szczecin – jakie oferty?

Multiemedia należy do Grupy Vectra, stąd podobieństwo ofert Internetu stacjonarnego obu operatorów. Oferta różni się jednak pewnymi szczegółami.

W Multimedii dostaniesz choćby pakiet Internet z TV w Szczecinie za 1099,99 zł – w tej cenie dostaniesz łącze 600 Mb/s oraz 136 kanałów TV, w tym 92 w jakości HD. Poza tym zyskasz kanały online, Tidal Premium oraz Netflix (Plan Podstawowy). Możesz oczywiście wybrać mniej rozbudowane i tańsze pakiety z samym Internetem stacjonarnym.

Internet Multimedia Szczecin zamówisz na osiedlach: Arkońskie-Niemierzyn, Bukowe-Klęskowo, Bukowo, Centrum, Dąbie, Drzetowo-Grabowo, Głębokie-Pilchowo, Golęcino-Gocław, Gumieńce, Kijewo, Krzekowo-Bezrzecze, Łękno, Majowe, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Osów, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Podjuchy, Pogodno, Pomorzany, Skolwin, Słoneczne, Stare Miasto, Stołczyn, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód, Świerczewo, Turzyn, Warszewo, Wielgowo–Sławociesze-Zdunowo, Załom-Kasztanowe, Zawadzkiego-Klonowica, Zdroje, Żelechowa, Żydowce-Klucz.

Internet Multimedia Szczecin – jakie ceny?

Ceny zaczynają się od 44,99 zł – tyle kosztuje podstawowy Internet przewodowy w Szczecinie Multimedii. W tej cenie dostaniesz Internet do 300 Mb/s, a szybsze połączenia kosztują w tym przypadku 49,99-59,99 zł. Tyle w ramach rocznej umowy – bezterminowe warianty na czas nieokreślony są droższe o 10 zł.

Najtańszy Internet Multimedia 44,99 zł:

Najdroższy Internet Multimedia 59,99 zł:

Uwaga! Multimedia może oferować inne ceny, o ile jesteś jej klientem!

Internet Multimedia Szczecin – jakie prędkości?

Multimedia oferuje Internet do 300, 450 oraz 600 Mb/s. Takie same proponuje też wspomniana powyżej Vectra. Prędkości transferów są identyczne zarówno w umowach na czas określony, jak i nieokreślony – różnią się jedynie ceną.

Przykładowy Internet Multimedia do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Multimedia do 450 Mb/s:

Przykładowy Internet Multimedia do 600 Mb/s:

Chciałbyś jeszcze porównać Multimedię z konkurencją? Sprawdź Internet stacjonarny w bezpłatnej porównywarce GSM Komórkomat.pl!

Inni operatorzy internetu - Szczecin