Znaleźliśmy 17 ofert spełniające Twoje kryteria.

Rozważasz zakup oferty Internet Netia w Łodzi? Jakie są jego ceny i prędkości łącza? Czy jesteś świadom, że właśnie teraz Netia oferuje sporo przecen i różnego rodzaju bonusów? Przekonaj się sam! Jakie są opinie Internetu Netia w Łodzi?

Internet Netia Łódź – jakie oferty?

W ofercie internetowej Netii znajdziesz kilka pakietów światłowodu w Łodzi. Możesz wybrać sam Internet (3 różne prędkości maksymalne) lub Internet z Tidal lub Internet z telewizją. Te dwa ostatnie również są oferowane w 3 różnych prędkościach łącza. Oferta robi wrażenie, tym bardziej, że w cenie każdego światłowodu dostaniesz też router Wi-Fi. Netia oferuje umowy na 24 miesiące z rabatami oraz na czas nieokreślony.

Internet Netia Łódź znajdziesz w rejonach: Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście, Widzew.

Internet Netia Łódź – jakie ceny?

Jak prezentuje się cennik Netii? Jego Internet w Łodzi jest tani – ceny zaczynają się bowiem od 50 zł miesięcznie. Co ciekawe, jeszcze niedawno w tej samej cenie dostaniesz teraz łącze do 300 Mb/s, jak i do 600 Mb/s! Standardowa ta ostatnia kosztuje co miesiąc 60 zł (umowa na 2 lata). Topowy wariant do 1 Gb/s kosztuje z kolei 70 zł.

Ile kosztują oferty z HBO w cenie? Są one droższe od podstawowej oferty po 25 zł. Dostaniesz w nich te same prędkości światłowodu. Uwaga – w umowach dwuletnich zyskasz jeszcze 3 darmowe miesiące! Zarówno ta promocja, jak i poprzednie, dostępne są wyłącznie w umowach na czas określony. Zamawiając usługę bezterminowo nie otrzymasz tych upustów cenowych.

Uwaga! Według zapewnień operatora na jego stronie internetowej, obecni klienci Netia mogą liczyć na inne ceny!

Najtańszy Internet Netia 50 zł:

Najdroższy Internet Netia 70 zł:

Internet Netia Łódź – jakie prędkości?

Przypominamy – Netia oferuje w Łodzi światłowody o prędkościach do 300 Mb/s, do 600 Mb/s oraz do aż 1 Gb/s. To wartości downloadu, upload wynosi zaś odpowiednio do 50, 100 oraz do 300 Mb/s.

Jak już wcześniej wspomniano, możesz tu liczyć na światłowód Netię o prędkości do 300, 600 lub nawet 1024 Mb/s (1 GB/s)! Prędkości wysyłania danych (uploud) wynosi w ich przypadku odpowiednio do 50, 100 oraz 300 Mb/s.

Przykładowy Internet Netia do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Netia do 600 Mb/s:

Przykładowy Internet Netia do 1 Gb/s:

Światłowód Netia w Łodzi jest tani i szybki. Jak wypada na tle konkurencji? Porównaj oferty Internetu stacjonarnego w naszej porównywarce Komórkomat.pl!