Znaleźliśmy 21 ofert spełniające Twoje kryteria.

Interesuje Cię Internet stacjonarny Kraków od UPC? Jak przestawiają się oferty tego operatora? Na jakim poziomie prezentują się ceny i prędkości połączenia kablowego? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego poradnika!

Internet UPC Kraków – jakie oferty?

UPC oferuje 4 rodzaje prędkości łącza. W każdym pakiecie do wyboru masz też 3 rodzaje umowy: bezterminowe (na czas nieokreślony), na 1 rok lub na 2 lata. W sumie jest to aż 12 różnych konfiguracji Internetu UPC w Krakowie!

Poza tym operator UPC oferuje też pakiety Internetu z telewizją. Ich ceny zaczynają się już od 74,99 zł. W tej kwocie dostaniesz światłowód do 300 Mb/s oraz telewizję (136 kanałów TV, w tym 109 w HD).

Internet UPC Kraków znajdziesz w dzielnicach miasta: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.

Internet UPC Kraków – jakie ceny?

Ceny oterty internetowej UPC zaczynają się od 49,99 zł – mowa o pakiecie z prędkością transferu do 300 Mb/s. To naprawdę tani Internet w Krakowie – jeden z najtańszych! Jeżeli jednak szukasz szybszego łącza, to jego cena wyniesie 59,99, 69,99 lub maksymalnie 79,99 zł (jeżeli zdecydujesz się na umowę na 24 miesiące). Oferty na 1 rok i bezterminowe są droższe od nich odpowiednio o 5 oraz 10 zł.

Najtańszy Internet UPC 49,99 zł:

Najdroższy Internet UPC 89,99 zł:

W każdym pakiecie dostaniesz modem Connect Box z telewizją internetową UPC TV Go. Opłata instalacyjna w UPC wynosi 0 zł. Można więc powiedzieć, że jej w ogóle nie ma.

Internet UPC Kraków – jakie prędkości?

Internet UPC Kraków rozpędza się do 300, 500, 750 Mb/s oraz 1 Gb/s. Tyle wynoszą prędkości downloadu. To naprawdę sporo – Internet UPC w Krakowie jest jednym z najszybszych! Przekonaj się sam.

Przykładowy Internet UPC do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 500 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 750 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 1 Gb/s:

Internet stacjonarny UPC Kraków jest nie tylko szybki, ale też należy do najtańszych na rynku! Skorzystaj z jego oferty światłowodowej jeszcze dziś!

 

Inni operatorzy internetu - Kraków