Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet mobilny za granicą

Polscy operatorzy oferują bardzo dużo krajowych pakietów Internetu mobilnego. Czy można z nich korzystać również za granicą? Jeżeli tak, to z których i czy są atrakcyjną alternatywą dla zagranicznych ofert?

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Darmowy Internet mobilny za granicą?

Podobnie jak w ofertach głosowych, również w poszczególnych propozycjach Internetu mobilnego znajdziemy oferty z darmowym roamingiem UE. W praktyce oznacza to, że przynajmniej z części krajowego transferu będziemy mogli korzystać za darmo również poza granicami kraju w krajach Unii Europejskiej.

Internet mobilny - ile GB roamingu UE?

Nieliczni operatorzy udostępniają w ofertach internetowych darmowe paczki gigabajtów w ramach roamingu UE. Oto nieliczne propozycje:

1. Orange - 3,34 GB w UE.

2. nju mobile - 3,07 GB w UE.

3. Orange - 1,06 GB w UE.

Nieco ponad 3,34 GB w roamingu UE to zbyt mało? Sprawdź abonamenty głosowe - w niektórych przypadkach darmowa paczka danych w roamingu będzie znacznie wyższa!

Polski Internet za granicą - czy zawsze darmowy?

Należy pamiętać o ograniczeniach, jakie niosą ze sobą polskie karty SIM w roamingu UE. Po pierwsze, całkowicie bezpłatnie będziemy mogli korzystać tylko z części krajowego transferu (patrz wyżej). Przekroczenie miesięcznego limitu oznacza doliczanie dodatkowych opłat zgodnie z cennikiem danego operatora.


Internet mobilny w Niemczech ->


To jednak nie wszystko - operatorzy stosują politykę uczciwego korzystania z roamingu UE. To zła wiadomość dla tych osób, którzy planują dłuższy wyjazd za granicę, np. w celach zarobkowych. W ich przypadku koniecznością może okazać się zakup Internetu mobilnego u zagranicznego operatora. Polecamy pakiety na kartę (prepaid), gdyż nie wiążemy się w nich żadną umową z siecią komórkową.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów