Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet mobilny za granicą w 2023 roku

Internet mobilny za granicą

Ostatnia aktualizacja: 2023-02-24

Która oferta zapewnia największy Internet mobilny za granicą w 2023 roku? Polscy operatorzy oferują bardzo dużo krajowych pakietów internetowych. Czy można z nich korzystać również za granicą? Jeżeli tak, to z których i czy są atrakcyjną alternatywą dla zagranicznych ofert?

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2023.


Darmowy Internet za granicą?

Podobnie jak w ofertach głosowych, również w poszczególnych propozycjach Internetu mobilnego znajdziesz oferty z darmowym roamingiem UE. W praktyce oznacza to, że przynajmniej z części krajowego transferu będziesz mógł korzystać za darmo również poza granicami kraju w krajach Unii Europejskiej.

Internet mobilny – ile GB roamingu UE?

Nie wszyscy operatorzy udostępniają w ofertach internetowych darmowe paczki gigabajtów w ramach roamingu na terenie Unii. Oto nieliczne propozycje i ich szczegóły oferty:

1. lajt mobile – 7,84 GB w UE.

2. lajt mobile – 5,88 GB w UE.

2. nju mobile – 5,57 GB w UE.

Warto nadmienić, że krajowy pakiet Internetu wynosi nawet 100+200 GB w nocy! Tyle oferuje lajt mobile dla swoich klientów! Opłaty nie przekraczają progu 40 zł miesięcznie, a czasami można liczyć na promocje czy rabaty. Super!

Lajt 300 GB

Prawie 8 gigabajtów w roamingu to zbyt mało? Sprawdź abonamenty głosowe – w niektórych przypadkach darmowa paczka danych w roamingu będzie znacznie wyższa!

Gdzie znajdziesz darmowy roaming na terenie UE?

Najlepsze pakiety GB w roamingu UE

Polski Internet za granicą – czy zawsze darmowy?

Należy pamiętać o ograniczeniach, jakie niosą ze sobą polskie karty SIM w roamingu. Po pierwsze, całkowicie bezpłatnie będziesz mógł korzystać tylko z części krajowego transferu (patrz wyżej). Przekroczenie miesięcznego limitu oznacza doliczanie dodatkowych opłat zgodnie z cennikiem danego operatora.


Internet mobilny w Niemczech


To jednak nie wszystko – operatorzy stosują politykę uczciwego korzystania z roamingu. To zła wiadomość dla tych osób, którzy planują dłuższy wyjazd za granicę, np. w celach zarobkowych. W ich przypadku koniecznością może okazać się zakup Internetu mobilnego u zagranicznego operatora. Polecamy pakiety na kartę (prepaid), gdyż nie wiążesz się nimi żadną umową z siecią komórkową.

nju internet 20 GB

Internet za granicą – podsumowanie

Wybór wśród ofert Internetu mobilnego wraz z paczką danych w roamingu Unii Europejskiej (RLAH) nie jest tak szeroka, jak w przypadku ofert głosowych (zwłaszcza abonament). Nie oznacza to, że takich ofert w ogóle nie ma. Niektóre oferty Internetu mobilnego zapewniają darmowy roaming GB, przynajmniej do określonego limitu danych.

lajt mobile 300 GB 5GW Internecie mobilnym darmowy transfer danych na terenie Unii Europejskiej może wynieść nawet niemal 8 gigabajtów. Tyle oferuje topowy Internet mobilny lajt mobile. Co ważne dla wielu potencjalnych klientów, ten wirtualny operator komórkowy (a także nju mobile – submarka Orange) oferuje umowę na czas nieokreślony, a więc umowę bezterminową. Od Ciebie zależy, jak długo będziesz korzystał z usług tego operatora!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

5
Dodaj komentarz

2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Kazimierz

Ale idioci 😂😂😂 2 GB internetu chyba do sprawdzenia e-mail!!!

Jacek

Potrzebuje szybki i dużo internetu na Niemcy czy jest taka mozliwosc

24

jest

Robert

Miszcz odpowiedzi, brawo TY

Paweł

Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów