Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet mobilny za granicą w 2023 roku

Internet w UE roaming

Ostatnia aktualizacja: 2023-08-24

Która oferta zapewnia największy Internet mobilny za granicą w 2023 roku? Polscy operatorzy oferują bardzo dużo krajowych pakietów internetowych. Czy można z nich korzystać również za granicą? Jeżeli tak, to z których i czy są atrakcyjną alternatywą dla zagranicznych ofert?

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2023.


Darmowy Internet za granicą?

Podobnie jak w ofertach głosowych, również w poszczególnych propozycjach Internetu mobilnego znajdziesz oferty z darmowym roamingiem UE. W praktyce oznacza to, że przynajmniej z części krajowego transferu będziesz mógł korzystać za darmo również poza granicami kraju w krajach Unii Europejskiej.

Gdzie dostaniesz więc darmową paczkę GB w UE, a więc usługi obniżającej koszty – i to rażąco! – korzystania z Internetu? Oto 3 propozycje, gdzie transfer danych na terenie Unii jest największy.

Internet mobilny – ile GB roamingu UE?

Nie wszyscy operatorzy udostępniają w ofertach internetowych darmowe paczki gigabajtów w ramach roamingu na terenie Unii. Oto nieliczne propozycje i ich szczegóły oferty:

1. lajt mobile – 7,64 GB w UE.

2. lajt mobile – 5,73 GB w UE.

3. nju mobile – 5,57 GB w UE.

Warto nadmienić, że krajowy pakiet Internetu wynosi nawet 100+200 GB w nocy! Tyle oferuje lajt mobile dla swoich klientów! Opłaty nie przekraczają progu 40 zł miesięcznie, a czasami można liczyć na promocje czy rabaty. Super!

Lajt 300 GB

Prawie 8 gigabajtów w roamingu to zbyt mało? Sprawdź abonamenty głosowe – w niektórych przypadkach darmowa paczka danych w roamingu będzie znacznie wyższa!

Gdzie znajdziesz darmowy roaming na terenie UE?

Najlepsze pakiety GB w roamingu UE

Polski Internet za granicą – czy zawsze darmowy?

Należy pamiętać o ograniczeniach, jakie niosą ze sobą polskie karty SIM w roamingu. Po pierwsze, całkowicie bezpłatnie będziesz mógł korzystać tylko z części krajowego transferu (patrz wyżej). Przekroczenie miesięcznego limitu oznacza doliczanie dodatkowych opłat zgodnie z cennikiem danego operatora.


Internet mobilny w Niemczech


To jednak nie wszystko – operatorzy stosują politykę uczciwego korzystania z roamingu. To zła wiadomość dla tych osób, którzy planują dłuższy wyjazd za granicę, np. w celach zarobkowych. W ich przypadku koniecznością może okazać się zakup Internetu mobilnego u zagranicznego operatora. Polecamy pakiety na kartę (prepaid), gdyż nie wiążesz się nimi żadną umową z siecią komórkową.

nju internet 20 GB

Internet za granicą – podsumowanie

Wybór wśród ofert Internetu mobilnego wraz z paczką danych w roamingu Unii Europejskiej (RLAH) nie jest tak szeroka, jak w przypadku ofert głosowych (zwłaszcza abonament). Nie oznacza to, że takich ofert w ogóle nie ma. Niektóre oferty Internetu mobilnego zapewniają darmowy roaming GB, przynajmniej do określonego limitu danych.

W Internecie mobilnym darmowy transfer danych na terenie Unii Europejskiej może wynieść nawet niemal 8 gigabajtów. Tyle oferuje topowy Internet mobilny lajt mobile. Co ważne dla wielu potencjalnych klientów, ten wirtualny operator komórkowy (a także nju mobile – submarka Orange) oferuje umowę na czas nieokreślony, a więc umowę bezterminową. Od Ciebie zależy, jak długo będziesz korzystał z usług tego operatora!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.9/5 - (7 votes)
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Ale idioci 😂😂😂 2 GB internetu chyba do sprawdzenia e-mail!!!

Potrzebuje szybki i dużo internetu na Niemcy czy jest taka mozliwosc

jest

Miszcz odpowiedzi, brawo TY

Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów