Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet mobilny >300 GB tylko dla najbardziej wymagających

Internet >300 GB 5G

Potrzebny Ci Internet mobilny z jak największym transferem danych? Paczki rzędu 50, 100, a nawet 200 gigabajtów są dla Ciebie niewystarczające w skali miesiąca? Spokojnie! Na rynku istnieją niedrogie Internety mobilne 5G ze znacznie większym transferem, w dodatku z umową na czas nieokreślony!

Artykuł sponsorowany.

Internet mobilny 300 GB – wstęp

300 gigabajtów robi spore wrażenie. Dlaczego 300? Zużywając dziennie okrągłe 10 GB taka paczka pozwoli Ci na bezstresowe korzystanie z zasobów sieci www przez cały miesiąc. To oferty dla najbardziej wymagających internautów!

Założenia naszego zestawienia ofert:

  • transfer >300 GB (do wykorzystania średnio 10 GB dziennie)
  • bezterminowa umowa
  • oferty bez sprzętu (sam SIM)

No dobrze, ale który operator dysponuje najlepszą ofertą spełniającą powyższe wymagania?

Premium Mobile 500 GB

Nowy Internet mobilny Premium Mobile ma same zalety! Ten polski wirtualny operator komórkowy niedawno dokonał zmian w swojej ofercie, czego rezultatem jest m.in. ten znakomity pakiet Internetu mobilnego. Jak sama nazwa FreedomNET 500 wskazuje, oferuje on aż 500 GB transferu 5G!

Koszt miesięczny pakietu to 69,90 zł. Jak zobaczysz nieco dalej, jest to bardzo atrakcyjna cena. Oplata aktywacyjna wynosi 0 zł. Wielką zaletą Premium Mobile jest brak długoterminowej umowy – ta trwa tyle, ile chcesz! Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony. Super!

OTVARTA 500 GB

Internet mobilny 500 GB oferuje także inny polski wirtualny operator (MVNO), a więc sieć OTVARTA z usługą eSIM. Tym razem opłaty miesięczne wynoszą jednak znacznie więcej, bo 99,90 zł każdego miesiąca. Ponownie jest tu łączność 5G, a w przypadku braku zasięgu – LTE.

Jakie są zalety pakietu O! Szybki 500 GB! 5G? Opcjonalnie możesz dokupić pakiet nocny (100 lub 200 GB ekstra transferu), który uruchamia się w godzinach od 0:00 do 8:00 rano. I tym razem podpisywana umowa jest bezterminowa, a więc na czas nieokreślony.

Vectra 300 GB

Internet mobilny 300GB to topowy Internet bezprzewodowy sieci Vectra. Tym razem dostaniesz – jak sama nazwa wskazuje – paczkę 300 GB, ale nie w 5G, lecz w 4G/4G LTE. Opłaty miesięczne wynoszą w tym przypadku 64,99 zł, a do pierwszego rachunku doliczana jest jednorazowa opłata aktywacyjna wynosząca 49,99 zł.

Niewątpliwą zaletą (jak i poprzednich ofert Internetu mobilnego) Vectry jest brak długoterminowej umowy. Ta trwa tyle, ile zechcesz – to Ty stawiasz warunki, nie operator komórkowy!

OTVARTA 200 GB + 200 GB w nocy

Kolejna propozycja wirtualnej sieci GSM OTVARTA. Mowa o pakiecie O! SZYBKI 200 GB! + 200 W NOC! 5G, który w sumie oferuje 400 GB transferu, ale z jednym „ale”.

Sumarycznie jest to 400 GB, ale z czego 200 gigabajtów oferowanych jest w godzinach nocnych, tj. od 0:00 do 8:00 nad ranem. Wybierając opcję z dynamicznym adresem IP opłata miesięczna wyniesie 79,99 zł, a jednorazowa opłata aktywacyjna – tylko 29,00 zł. Umowa oferowana jest ponownie na czas nieokreślony (umowa bezterminowa).

OTVARTA 200 GB + 200 GB w nocy

Masz deja vu? Ta sama powyższa oferta O! SZYBKI 200 GB! + 200 W NOC! 5G występuje także w wariancie ze stałym IP. Wybierając stały adres IP u operatora OTVARTA zgadzasz się na dopłatę 10 zł miesięcznie – rachunki wyniosą więc równe 89,99 zł. Godziny podziału transferu 5G na dzień i noc pozostają bez zmian.

Opcja ze stałym adresem IP daje nam kolejne możliwości, mianowicie wybór między publicznym a prywatnym adresem IP. Tym razem nie ma on już wpływu na wysokość rachunków. Umowa z operatorem ponownie jest bezterminowa.

Internet mobilny 300 GB i więcej – podsumowanie

Jak widać, szukając naprawdę bardzo dużego transferu danych w wariancie z samą kartą SIM (bez routera/modemu w abonamencie) bezkonkurencyjny pozostaje wirtualny operator Premium Mobile i jego nowa oferta. Topowy pakiet z paczką 500 GB 5G oferuje najwięcej w niemal najniższej cenie!

Wielką zaletą jest nie tylko wielkość transferu i łączność 5G, ale również brak długoterminowego zobowiązania w postaci umowy na 12 czy 24 miesiące. Ta trwa tak długo, na ile sam się zgodzisz! To obecnie najbardziej opłacalny Internet mobilny dla najbardziej wymagających internautów!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
5/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: