Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P70 niebawem. Co wiemy o nadchodzącym flagowcu?

Grafika przedstawiająca możliwy wygląd smartfona z serii Huawei P70

Informacje dotyczące całej serii Huawei P70 pojawiają się już od jakiegoś czasu. Wedle niektórych źródeł jego premiera przewidywana była na marzec, ale najwyraźniej została opóźniona. Nie mniej jednak nie powinna być to odległa data, tym bardziej, że znana jest częściowa specyfikacja tego modelu. 

  • Huawei P70 będzie pracował pod kontrolą nowego Kirina
  • ciekawie zapowiada się sekcja fotograficzna
  • premiera powinna mieć miejsce w najbliższym czasie

Huawei P70

Zgodnie z oczekiwaniami i dotychczasowymi przeciekami, na pokładzie Huawei P70 pojawi się autorski Kirin 9010. Należy jednak zauważyć, że może się to jeszcze zmienić i nie jest to potwierdzona informacja. Do dyspozycji użytkownika ma być 8 lub 12 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczone będzie co najmniej 128 GB przestrzeni dyskowej. 

Ekran flagowego smartfona będzie miał przekątną 6,58 cala. Wykonany będzie w technologii LTPO OLED o maksymalnej częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz. Być może ekran będzie zakrzywiony na krawędziach. Nieznana jest zaś rozdzielczość jaką będzie obsługiwał. Nie powinno tutaj zabraknąć czytnika linii papilarnych zaimplementowanego pod ekranem. 

Huawei P70 będzie miał do zaoferowania potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka o rozdzielczości 50 Mpix i zmiennej przysłonie. Nie powinno także zabraknąć optycznej stabilizacji obrazu. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie aparat ultraszerokokątny o tej samej rozdzielczości. Całość uzupełni teleobiektyw z czterokrotnym zoomem optycznym i o matrycy 50 Mpix. 

Smartfon otrzyma baterię o pojemności prawdopodobnie 5000 mAh. Nie zabraknie tutaj szybkiego ładowania, ale na razie nie wiadomo o jakiej mocy. Na pokładzie znajdzie się autorski system HarmonyOS. Na ten moment nieznana jest cena urządzenia ani dokładna data premiery. 

Zobacz również: 10 najlepszych telefonów Huawei na marzec 2024 roku.

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.