Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kolejny flagowy model od HTC będzie oferował ekran w technologii S-LCD, a nie jak pierwotnie zakładano – AMOLED. Poznaliśmy również objętość zastosowanej baterii.

Dalszy ciąg zmian w HTC. Firma postanowiła powrócić do swojej sprawdzonej technologii produkcji ekranu. W najnowszym flagowcu znajdzie się doskonały wyświetlacz S-LCD, a nie dotychczas stosowany AMOLED. Użytkownicy rozwiązania chwalą go za jakość obrazu i żywe, w pełni nasycone kolory. Wadą technologii wykorzystywanej przez Samsunga jest zbytnie przejaskrawienie barw, natomiast plusem – idealna czerń. O zmianach poinformował Evan Blass, jeden z bloggerów technologicznych, którzy mają dostęp do największych sekretów różnych firm. Dodatkowo poznaliśmy wielkość zastosowanej baterii – 3000 mAh nie robi zbyt dużego wrażenia. Konkurencja posiada zbliżony parametr, a to oznacza, że urządzenie będzie działać w podobnych ramach czasowych. Oprócz nowości związanych z ekranem, fani aparatów fotograficznych będą mogli przetestować rozwiązanie pozbawione… jakichkolwiek wodotrysków. HTC zdecydowało się nie umieszczać żadnych innowacyjności i przygotowało po prostu solidną matrycę. Efekty zobaczymy już za parę tygodni.

Najnowsze smartfony HTC są do nabycia u każdego polskiego operatora. Nasza porównywarka przygotowała pełne zestawienie.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów