Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor 100 Pro na horyzoncie. Mocne parametry

Honor 100 Pro

Całkiem niedawno na rynku azjatyckim zaprezentowano Honora 90 Pro. Okazuje się, że producent już pracuje nad kolejną generacją, czyli nad Honorem 100 Pro i te prace są już na tyle zaawansowane, że jego premiera przewidywana jest już na listopad tego roku. Znana jest również częściowa specyfikacja smartfona. 

  • Honor 100 Pro zadebiutuje już w listopadzie
  • na pokładzie znajdzie się topowy Snapdragon
  • na razie wiadomo, że pojawi się na rynkach azjatyckich

Honor 100 Pro

Wedle dotychczasowych informacji Honor 100 Pro ma pracować pod kontrolą Snapdragona 8 Gen 2. Na pokładzie znajdzie się do 16 GB pamięci RAM i maksymalnie 512 GB przestrzeni dyskowej. Nie powinno także zabraknąć obsługi sieci 5G. 

Na razie nie wiadomo jaki aparat główny będzie posiadał ten model. Mowa jest o podwójnej jednostce. Zapewne główna kamera będzie miała optyczną stabilizację obrazu. Można spodziewać się rozdzielczości 50 lub 108 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie aparat ultraszerokokątny, ale na razie nic na jego temat nie wiadomo. 

Wiadomo natomiast, że Honor 100 Pro będzie posiadał ekran wykonany w technologii AMOLED obsługujący rozdzielczość Full HD+. Jego przekątna powinna wynieść ponad 6,6 cala. Nie zabraknie tutaj częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz. Zapewne znajdzie się tutaj również czytnik linii papilarnych zaimplementowany pod ekranem. 

W przypadku baterii można spodziewać się ogniwa o pojemności 5000 mAh. Będzie ono obsługiwało szybkie ładowanie o mocy 100 W, podobnie jak jego poprzednik. Na pokładzie powinien znaleźć się Android 13 przykryty autorską nakładką producenta. Cena urządzenia na razie jeszcze nie jest znana. 

Zobacz również: TOP 5 telefonów Honor na wrzesień 2023

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów