Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Happy Fridays T-Mobile – na co możesz liczyć w piątkowych promocjach?

Zastanawiałeś się kiedyś co to jest Happy Fridays T-Mobile? To nic innego, jak cykliczne promocje operatora T-Mobile. Jak sama nazwa wskazuje, w (niemal) każdy piątek możesz liczyć na bonusy, prezenty lub nawet rabaty na telefony komórkowe!

Spis treści:


HAPPY FR:DAYS T-Mobile

Na promocję Happy Fridays T-Mobile pewnie już nieraz natknąłeś się w telewizji czy w Internecie. Czasami nazywana jest po prostu „Happy Fridays”, ale zdarza się też często zapisywana w formie „HAPPY FR:DAYS”. Ale czym ona tak naprawdę jest?

Co to jest Happy Fridays T-Mobile?

Happy Fridays T-Mobile to akcja promocyjna, która trwa nieprzerwanie od października 2019 roku. Niemal co tydzień różowy operator wprowadza nowy bonus, prezent czy rabat. Oczywiście co jakiś czas T-Mobile powtarza te same gratisy.

Cechy charakterystyczne promocji Happy Fridays T-Mobile:

 • zwykle pojawia się w każdy piątek
 • zwykle można ją aktywować/korzystać z niej od piątku do niedzieli
 • aby z niej skorzystać, wystarczy aplikacja Mój T-Mobile lub wysłanie odpowiedniego SMS-a

Początkowo aby móc z niej korzystać, należało posiadać zainstalowaną na swoim telefonie aplikację Mój T-Mobile. Od pewnego czasu do aktywacji bonusu wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800.

Przyznawane bonusy, vouchery czy rabaty są darmowe. Z promocji Happy Fridays mogą korzystać właściciele abonamentu, ofert na kartę i mix T-Mobile.

Przykładowe oferty T-Mobile z telefonem:


Jak długo trwa Happy Fridays T-Mobile?

Pierwsza edycja Happy Fridays T-Mobile miała miejsce 18 października 2019 roku – za niedługo miną więc 2 lata od tego wydarzenia! Poszczególne edycje mają jednak charakter krótkoterminowy. Jak już wcześniej napisałem, zazwyczaj bonus można odebrać od piątku do niedzieli (do końca dnia, najczęściej do 23:59 chyba, że regulamin promocji mówi inaczej). Zdarzają się też wyjątki, np. w okresie świątecznym czy niedawno z okazji meczów eliminacyjnych do MŚ 2022 w Piłce Nożnej (czas trwania od 2 do 8 września 2021 włącznie, a nie – standardowo – od 2 do 4). Sporadycznie zdarza się, by nowa edycja startowała już w czwartek popołudniu.

Happy Fridays T-Mobile ->

Bywa też tak, że promocję można aktywować tylko przez weekend, ale z profitów skorzystać w późniejszym okresie. Często w Happy Fridays oferowane są różnego rodzaju zniżki czy vouchery na urządzenia RTV czy usługi, które można odebrać w aplikacji do niedzieli, ale wykorzystać je w ciągu np. kolejnych kilkunastu dni. T-Mobile wyraźnie o tym informuje w swoich komunikatach. Również na łamach Komórkomatu w sekcji Promocje Happy Fridays dokładnie opisujemy jak i do kiedy można skorzystać z poszczególnych bonusów i rabatów.

Co możesz dostać w Happy Fridays T-Mobile?

Jak informował sam różowy operator w październiku 2019 roku, w Happy Fridays można spodziewać się m.in.:

 • darmowych paczek GB
 • zniżek na smartfony
 • bezpłatnych usług dodatkowych
 • wielu innych

W praktyce najczęściej są to darmowe paczki danych o wielkości od 3 do 25 GB, których ważność zwykle trwa 7 dni (prepaid, mix) lub do końca okresu rozliczeniowego (w przypadku abonamentu). Nie brakuje też zniżek na smartfony w T-Mobile o wysokości 100-150 zł, paczek GB czy minut/SMS-ów w roamingu UE, a także voucherów i bonów na sprzęt, akcesoria lub usługi m.in.:

 • T-Mobile Polska
 • Philips
 • Adidas
 • Legimi
 • cewe.pl
 • Xiaomi
 • Empik
 • Huawei

Tanieją lub są oferowane w prezencie za 0 zł także usługi i aplikacje T-Mobile, jak np. Supernet Video DVD, Nawigacja T-Mobile czy Gdzie jest dziecko.

Jaka jest aktualnie najnowsza promocja Happy Fridays T-Mobile?

W najnowszej promocji Happy Fridays T-Mobile dostaniesz (od 15 do 19 października 2021 włącznie) rabat do 40% na akcesoria Xiaomi!

T-Mobile promocja Xiaomi

Jak będzie w kolejny piątek? Śledź nasz dział Promocje operatorów komórkowych, a nie przegapisz żadnej okazji!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów